Heart_5
1916 Iravan 2021-07-27 0

Horoskop celtycki tygodniowy 26.07.21 - 01.08.21

Iravan
POLSKI 
Runy Tarot Jasnowidzenie
Uczucia Partnerstwo Biznes
Ekspert nie ma włączonych usług telefonów bezpośrednich. Wejdź na profil Eksperta aby zobaczyć metody kontaktu z Ekspertem
teraz dostępny

Sprawdź jakim drzewem jesteś i co przyniesie dla Ciebie najbliższy tydzień...


Jabłoń  24.12 - 01.01 oraz 25.06 - 04.07

Wiele projektów w tym tygodniu może mieć szanse na powodzenie. Sprawy które ciągną się za tobą mają szansę na pozytywne zakończenie. Dla celtyckiej jabłoni ten tydzień może być zapowiedzią nowego, pozytywnego etapu w życiu. Jest to dobry czas na działanie, wyjście z inicjatywą. W pracy warto wcielać nowe pomysły bo mogą one przynieść duże korzyści. W miłości, w uczuciach nie bój się przejmować inicjatywy i iść naprzód bo twoje działania w dużej mierze przyniosą pożądane rezultaty. Wykorzystuj swój potencjał i nie ograniczaj się.

 

Jodła 02.01 - 11.01 oraz 05.07 - 14.07

Ten tydzień może być dla ciebie pełen emocji. Możesz oczekiwać pewnego rodzaju spełniania emocjonalnego. Jeśli jesteś samotny masz szansę poznać kogoś z kim uda się w przyszłości stworzyć związek. Jeśli jesteś w związku to zacznij pokazywać swojej drugiej połówce, że Ci zależy, pracuj nad związkiem, angażuj się. Wylewaj emocje, wylewaj to co masz w sercu. W pracy skoncentruj  się na tym co robisz bo Twoja praca może zostać dobrze nagrodzona i zyskasz w oczach przełożonych.

 

Wiąz 12.01 - 24.01 oraz  15.07 - 25.07

Możesz odczuwać w tym tygodniu zmęczenie, brak energii do nowych działań, brak energii do nowych przedsięwzięć. W tym tygodniu możesz zamykać się w własnym świecie. Uważaj tylko aby nie wpaść w świat iluzji. Może nie być jakiś konkretnych zmian w tym tygodniu w sferze uczuciowej, w pracy, finansach. Wszystko będzie się toczyć własnym torem. Bądź wierny swoim ideałom a wszystko znajdzie swój właściwy bieg.

 

Cyprys 25.01 - 03.02 oraz 26.07 - 04.08

Być może będzie trzeba pogodzić się z jakąś stratą. Urodzeni pod znakiem cyprysu mogą w tym tygodniu swoją pomysłowość wykorzystywać w niezdrowy sposób. Działaj tak aby nie zranić tym innych i nie unikaj trudnych spraw bo prędzej czy później będzie musiał się z nimi zmierzyć. W tym tygodniu mogą się zakończyć problemy które ciągną sie za Tobą od dłuższego czasu. W sprawach finansowych zachowaj dużą ostrożność i przeanalizuj dokładnie swoje wydatki i uważaj przy podpisywaniu umów. Nie bój się podejmować ryzyka w miłości, w uczuciach i staraj się bardziej skoncentrować na oczekiwaniach Twojej drugiej połówki.

 

Topola  04.02 - 10.02 oraz  05.08. - 13.08

To może być tydzień stabilności, spokoju, harmonii i bezpieczeństwa. Twoje wcześniejsze wysiłki mogą w tym czasie przynieść pożądane rezultaty. Jest to czas w którym będzie w stanie poukładać swoje życie, zerwać z przeszłością, zakończyć trudne sprawy w życiu. Szukaj dalej drogi rozwoju. Nie zatrzymuj się i idź dalej w kierunku spełnienia, szczęścia. W tym tygodniu możesz mieć duże powodzenie we wszystkich sferach życia więc z odwagą szukaj swojego spełnienia.

 

Wiązowiec południowy (Cedr) 11.02 - 18.02 oraz 14.02 - 23.02

Ten tydzień zapowiada zakończenie różnych spraw, zerwanie z tym co złe, zamknięcie przeszłości, nowy początek. Możesz w tym tygodniu spodziewać się uwolnienia od przeszłości. Masz potencjał, siłę, moc do budowania wszystkiego od początku, zaczęcia życia na nowo. Możesz w tym tygodniu poznać nową miłość, stworzyć relacje które będą miały przyszłość. Jeśli jesteś w związku to możesz doczekać się spełnienia w miłości, zakończenia trudnego etapu w związku. Walcz o to co kochasz i broń tego w co wierzysz.

 

Sosna 19.02 - 28/29.02 oraz 24.08 - 02.09

W tym tygodniu możesz się spodziewać impulsywnych emocji, wybuchów emocjonalnych. Możesz wiele dobrych rzeczy zbudować ale i zniszczyć. Energia w tym tygodniu może być u ciebie bardzo chaotyczna, burzliwa. Nie podejmuj ważnych decyzji pod wpływem emocji. Pewne rzeczy trzeba zniszczyć, zakończyć żeby dojść do równowagi, harmonii ale  przeanalizuj dobrze wszelkie sprawy abyś potem nie żałował swojej decyzji. Znajdą się ludzi którzy udzielą Ci złotych rad ale musisz być otwarty i szczery.

 

Wierzba 01.03 - 10.03 oraz  03.09 - 12.09

Z przeciwnościami losu poradzisz sobie bez większych problemów ale czy poradzisz sobie z samym sobą? ze swoimi pragnieniami? ze swoim wewnętrznym demonem? W tym tygodniu rozwiążesz wiele swoich problemów a może nawet pomożesz rozwiązywać problemy innym ale możesz mieć problemy z ujarzmieniem siebie. Skoncentruj się na obowiązkach w pracy a będzie Ci to nagrodzone i twój szef to doceni. Jest to dobry czas aby w miłości, w związku przejąć inicjatywę bo będziesz wstanie zmienić relacje na jeszcze lepszą, głębszą i bardziej romantyczną.

 

Lipa 11.03 - 20.03 oraz 13.09 - 22.09

Nagłe i gwałtowne zmiany mogą nastąpić w tym tygodniu. To co wydawało Ci się mocne, silne może okazać się kruche i słabe. Może się okazać, że żyłeś w iluzji, w czymś co stworzyłeś sobie w  głowie. Wiele związków może zostać zakończonych. Pomimo trudności będziesz wstanie wiele problemów przezwyciężyć,wiele przedsięwzięć zapoczątkowanych może przynieść pożądane rezultaty  w przyszłości. Nie stawiaj miłości, uczucia na pierwszym miejscu, nie idź za emocjami i nie podejmuj decyzji pod wpływem emocji ponieważ może to źle się skończyć dla twojego związku. Szukaj równowagi emocjonalnej. Pamiętaj o zdrowym rozsądku.

 

Dąb 21.03

Twoja praca, zaangażowanie przyniesie wkrótce oczekiwane rezultaty. Ten tydzień zapowiada się spokojnie. Uda się znaleźć spokój i  harmonię. Może cię czekać jakieś docenienie od szefa i może być tutaj jakiś awans, premia, większe zarobki itp. W miłości może niestety wiać chłodem. Samotni mogą odczuwać dystans, niechęć, brak energii  do szukania drugiej połówki a w związkach mogą  być odczuwane niespełnione oczekiwania oraz chłód, dystans ze strony drugiej połówki. Jest to dobry czas aby zapoczątkować coś nowego, wcielić w życie nowe plany. Uwierz w swój potencjał.

 

Leszczyna  22.03 - 31.03 oraz 24.09 - 03.10

Twoje ambicje, profesjonalizm będą prowadzić Cię do sukcesu. Nie oczekuj jednak, że szybko uda Ci się teraz to czego pragniesz. Twoja praca przyniesie pożądane rezultaty  ale w niedalekiej przyszłości. W miłości będziesz dążyć do stabilizacji, równowagi i uda Ci się to osiągnąć ale może będzie trzeba bardziej się zaangażować w związku. 

 

Jarzębina 01.04 - 10.04 oraz 04.10 - 13.10

Możesz poczuć wyswobodzenie umysłu. Poczujesz, że twój umysł nie zna granic. Dzięki temu możesz zacząć nowe projekty a twoje pomysły mogą znaleźć odzwierciedlenie w życiu i mają szanse na sukces.  W miłości warto zdać się na spontaniczność, wrzucenie na luz lub też udać się w jakąś podróż z drugą połówką. Szukaj nowych doświadczeń, pomyśl o rozwoju i przyszłości.

 

Klon 11.04 - 20.04 oraz 14.10 - 20.10

W tym tygodniu sprawy uczuciowe, miłosne, związkowe będą dla Ciebie najważniejsze. Emocje mogą triumfować nad Tobą. Nie możesz myśleć zbyt egoistycznie i spełniać, karmić tylko swoje emocje bo możesz zapomnieć o oczekiwaniach Twojego partnera/ki. W pracy może być ciężko. Możesz odczuwać niezadowolenie z pracy, zarobków i może być wiele nieporozumień w miejscu pracy. Do wszystkiego podchodź z otwartością.

 

Orzech 21.04 - 30.04  oraz 21.10 - 02.11

W tym tygodniu będziesz miał dynamiczną energię. Będziesz chciał wiele rzeczy zmienić, poukładać na nowo po swojemu. W związkach, relacjach możesz dominować ale uważaj abyś czasem nie przesadził i nie był zbyt stanowczy bo nie zawsze musi być tak jak Ty chcesz. Poczujesz satysfakcję z wykonywanej pracy  i być może nawet dostaniesz podwyżkę albo jakąś nagrodę. Odnajdź w sobie cierpliwość i wytrwałość bo one mogą doprowadzić Cię do sukcesu.

 

Jaśmin 01.05 - 14.05 oraz 03.11 - 11.11

Nawet wtedy kiedy jest źle, możesz znaleźć drogę do wyjścia z ciemności. Może coś w tym tygodniu się nie udać, coś może pójść nie po Twojej myśli ale nie załamuj się i nie zrażaj. Uda się znaleźć rozwiązanie problemu. W swoim związku możesz dostrzec dużą różnice charakteru, może być brak porozumienia, niestabilność ale staraj się iść na kompromis i naucz się akceptować różne odmienności. W pracy mogą występować różne niejasności, konflikty ale przełożeni mogą być zadowoleni z Twoich wyników w pracy i docenią to.  Rozwijaj w sobie wielkoduszność, pomagaj innym a z czasem będzie Ci to sprawiać satysfakcję i radość.

 

Kasztanowiec 15.05 - 24.05 oraz 12.11 - 21.11

Twoja energia i impulsywność tego tygodnia może spowodować wiele komplikacji szczególnie w życiu uczuciowym. Uważaj aby Twoja druga połówka nie poczuła się lekceważona przez Ciebie.  Nie bój się wychodzić z inicjatywą i szukaj dróg rozwoju czy to w relacji, miłości, związku jak i w pracy. Jeśli chcesz zmian na lepsze to musisz je wprowadzić sam ale zwracaj również uwagę na potrzeby ludzi których kochasz. 

 

Jesion 25.05 - 03.06 oraz 22.11 - 01.12

Twoja przeszłość, to co było złe, bolesne może udać się zamknąć. Czasami trzeba tylko w głębi duszy wybaczyć sobie i innym aby udało się zamknąć przeszłość. W najbliższym czasie może spełniać swoje pragnienia szczególnie pragnienia związane z miłością. Jeśli jesteś samotny masz duże szanse na poznanie kogoś wartościowego z kim będzie można stwarzać, budować relacje, związek. Jeśli jesteś w związku to możesz rozmyślać nad sformalizowaniem związku ślubem.  Działania, projekty, plany które pojawia się w tym tygodniu mają dużą szansę na powodzenie.

 

Grab 04.06 - 13.06 oraz 02.12 - 11.12

Silna ale bardzo pozytywna energia pozwoli Ci w codziennych trudach zachować opanowanie, równowagę, harmonię. Wszelkie sprawy które się pojawią, nawet te złe mogą zakończyć się pomyślnie dla Ciebie. W tym tygodniu może się pojawić ktoś z przeszłości kogo dawno nie widziałeś. Jeśli jesteś samotny, wyjdź z inicjatywą, zacznij szukać swojej drugiej połówki bo nawet jak się nie uda to mogą być z tego relacje przyjacielskie które w przyszłości mogą się przydać. Twoja praca, zawód może zacznie przynosić Ci satysfakcję i to nie tylko z powodów zarobkowych oraz może być poprawa relacji, stosunków w pracy.  Nie bój się wyjść z inicjatywą i walcz bo los bez Twojego działania może się szybko nie zmienić.

 

Figa 14.06 - 23.06 oraz 12.12 - 22.12

Ten tydzień może zwiastować u Ciebie nowy etap emocjonalny, uczuciowy. Może się u ciebie pojawić nowa miłość a jeśli jesteś związku to możesz spodziewać się wejścia na wyższy etap Waszej relacji. Pamiętaj jednak, że trzeba związek pielęgnować i być stałym w działaniu bo słomiany zapał może poprawiać relacje ale tylko na chwilę. W pracy nie spoczywaj na laurach i koncentruj się na tym co robisz. Prawdziwy sukces czeka na Ciebie a spełnienie jest blisko tylko musisz znaleźć odpowiednią drogę, sposób działania.

 

Brzoza 24.06

W tym tygodniu możesz skupiać się na sobie, na szukaniu swojej drogi. Twoje rozmyślania mogą iść daleko ale musisz uważać żeby nie wpaść w świat iluzji. Nie idealizuj związku ani też partnera/ki i nie stawiają wysokich wymagań swojej drugiej połówce ani też sobie. Czasami warto przeczekać z pewnymi decyzjami i nie podejmować ich od razu. Spraw sobie jakąś przyjemność oderwij się od trosk i staraj się nie myśleć negatywnie. 

 

Oliwka 23.09

Spokój, bezpieczeństwo i ciepło może w tym tygodniu zamieszkać w Tobie. W sprawach uczuciowych większość rzeczy będzie się układać pomyślnie i wszelkie działania wydadzą obfity owoc w przyszłości. Możesz oczekiwać relacji która jest dojrzała przede wszystkim duchowo i jest to zapowiedzią, że zaczniesz się spełniać w związku lub jak jesteś samotny uda się znaleźć kogoś gdzie relacja szybko wejdzie na wysoki poziom. Odnośnie pracy, zacznij szukać drogi rozwoju, poszerzenia swoich horyzontów, szukać sposobu na kształcenie się. Nie stój w miejscu tylko staraj się jakoś rozwijać zawodowo. Nie skupiaj się tylko i wyłącznie na tym co jest teraz. Pomyśl o przyszłości.

 

Buk 23.12

Może wystąpić u Ciebie wyczerpanie, brak energii, motywacji do działania, niepewność. W miłości, związku Twoje działania mogą być niepełne, mieszane. może tutaj dominować niezdecydowanie w działaniu, słomiany zapał. W pracy możesz kierować się emocjami ale nie wpłynie to raczej negatywnie na twoją pracę. Staraj się skupić na jednej rzeczy, sprawie i doprowadź ją do końca i staraj się nie rozpraszać przy tym.


Uzyskaj profesjonalną poradę ezoteryczną lub życiową od tego Eksperta

teraz dostępny
Iravan
Iravan
autor: Iravan, odwiedzin: 1916
"Wszelkie prawa zastrzeżone, treści chroniona prawami autorskimi. Żadna część nie może być wykorzystywana lub kopiowana w jakiejkolwiek elektronicznej, mechanicznej, fotograficznej lub innej formie zapisu bez pisemnej zgody autora"
FacebookYoutubeInstagram
Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2021 © 4C sp. z o.o.