Heart_5
Programy na żywo
Wieczor_hd TarocistaLeszek

Tarocista Leszek

Zapraszamy 2021-10-22
na żywo godz. 21:00

1508 Agra 2021-07-20 0

Prognoza z kart Kipper na lipiec 2021

Agra
POLSKI 
Promocja
Tarot Horoskop Karty Lenormand
Uczucia Samopoczucie Praca
Ekspert nie ma włączonych usług telefonów bezpośrednich. Wejdź na profil Eksperta aby zobaczyć metody kontaktu z Ekspertem
teraz niedostępny

Jakie przesłanie na lipiec mają karty Kippera? Sprawdź już teraz...


Baran

W tym miesiącu ważne może być jakieś spotkanie. To niekoniecznie randka. To może być spotkanie rodzinne, z przyjacielem czy rozmowa z szefem. Niekoniecznie wszystko przebiegnie tak jakby barany chciały.

Byk

Wyszło dziecko. To czas na zajęcie się tym problemem. To może być dziecko własne. Już konkretne albo dopiero planowane. Warto porozmawiać na ten temat z partnerem.

Bliźnięta

Możliwy kontakt z osobą noszącą w pracy uniform. To może być strażak, lekarz, policjant. Spotkanie raczej przebiegnie pozytywnie jeśli chodzi o sam kontakt. Wynik już niekoniecznie bliźnięta zadowoli.

Rak

Raki maja szansę na dobry miesiąc. Wyszła jakaś ważna sprawa do załatwienia w instytucji. Może w banku, przychodni, urzędzie. Karty nie przewidują większych problemów, bo czas jest sprzyjający.

Lew

Lwy czeka jakaś zmiana. To może być zmiana partnera, pracy czy sytuacji życiowej. Nie będzie to łatwe, ale jest konieczne. Warto zebrać odwagę i przystąpić do działania.

Panna

Miesiąc dobry dla dokonań w pracy i innych zmierzających do zdobycia pieniędzy. To nie jest czas na urlop. Jeśli się panny zmobilizują na ich konto wpłynie większa sumka.

Waga

Miesiąc może być trudny. Możliwy brak energii, a nawet jakaś niedyspozycja. Niektóre wagi spędzą trochę czasu w łóżku. Warto w razie problemów wykonać badania.

Skorpion

Ważna może się okazać jakaś kobieta. To może być partnerka, przyjaciółka, matka, szefowa lub urzędniczka w banku. Sporo może od niej zależeć i warto się z nią liczyć.

Strzelec

Miesiąc taki sobie. Niektóre Strzelce dostaną prezent, ale może być nietrafiony i sprawi im kłopot. Może trzeba będzie pomyśleć o prezencie dla kogoś.

Koziorożec

Miesiąc gdy ważny będzie partner lub partnerka. Nie wszystko jednak się ułoży. Osoby samotne mogą partnera szukać, ale nawet duże zaangażowanie nie gwarantuje powodzenia.

Wodnik

Uwaga na złodzieja. To niekoniecznie musi być złodziej typu przestępcy. To może być kłótnia kradnąca energię czy zajęcie z gatunku tych, które kradną czas.

Ryby

To dobry czas da ryb. Niektóre się zakochają, a niektóre czeka udana randka. Z pewnością druga połowa będzie w tym miesiącu ważna. Niektóre partnera stracą, ale to będzie wyzwolenie.


Uzyskaj profesjonalną poradę ezoteryczną lub życiową od tego Eksperta

teraz niedostępny
Agra
Agra
autor: Agra, odwiedzin: 1508
"Wszelkie prawa zastrzeżone, treści chroniona prawami autorskimi. Żadna część nie może być wykorzystywana lub kopiowana w jakiejkolwiek elektronicznej, mechanicznej, fotograficznej lub innej formie zapisu bez pisemnej zgody autora"
FacebookYoutubeInstagram
Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2021 © 4C sp. z o.o.