Horoskop astrologiczny biznesowy 19.07 -25.07.2021

Data publikacji: 2021-07-19

Horoskop astrologiczny biznesowy 19.07 -25.07.2021

Czy coś się zmieni w Twoim biznesie w najbliższym tygodniu? A może dostaniesz w pracy podwyższkę? Sprawdź teraz...

19 lipiec - poniedziałek

Różnorodna aura dnia. Z jednej strony kwadratury Księżyca z Marsem i Wenus, przynoszące brak chęci do pracy oraz jakiegokolwiek działania intelektualnego, z drugiej – trygon Księżyca do Neptuna i Słońca oraz sekstyl do Plutona, wnoszące dobry nastrój, poprawę stanu psychicznego, entuzjazm, dodające pewności siebie. Trudno będzie się z tym ułożyć ale z końcem dnia odczujemy zadowolenie z dobrze wykonanych zadań, a dzień zaliczymy do udanych.

 

20 lipiec - wtorek

Po kilku dniach chaosu sekstyl Merkurego z Uranem oraz sekstyl Księżyca z Saturnem sprawią, że nasze złe myśli odblokują się, a my znajdziemy niezwykle twórcze i oryginalne podejście do problemów. Wszystko stawać się będzie nagle, bez uprzedzenia. Praca przebiegać będzie bez problemów. Łatwo o nowe znajomości czy kontakty. Dobry dzień na naukę, zdawanie zaległych egzaminów, współpracę z mediami, publikacje, nabywanie urządzeń elektronicznych, technicznych oraz środków łączności.

 

21 lipiec - środa

Kwadratura Księżyca do Neptuna przyniesie dziś energię rozleniwienia, nonszalancji, braku chęci do działania. Zapragniemy odpoczynku, urlopu, zmiany otoczenia. Działaniom towarzyszyć będzie nierealny, iluzoryczny obraz rzeczywistości. Możliwe nagłe zmiany nastroju, rozleniwienie, pomyłki z powodu roztargnienia i braku koncentracji. Łatwo stać się ofiarą krętaczy czy oszustów. Lepiej dziś niczego nie kupować, nie podpisywać, wykonywać tylko rutynowe czynności.

 

22 lipiec - czwartek

Dzień o wielu różnorodnych aspektach. Główne planety zmienią swoje położenie – Księżyc przejdzie do znaku swego wygnania czyli Koziorożca, Wenus w znak swego upadku czyli Pannę a Słońce, na miesiąc - w znak Lwa. Dobry czas dla Lwów, Baranów i Strzelców. Aspekty pozytywnie podkręci sekstyl Księżyca do Jowisza, wnosząc radość, łatwość komunikacji, otwartość na nowe. Mimo trudności, dzień zaliczymy do pomyślnych.

 

23 lipiec - piątek

Dzień zdominuje opozycja Księżyca do Merkurego, wnosząc trudności w kontaktach, brak rozwagi w działaniu, zakłócone, bezstronne spojrzenie na ludzi, niepotrzebne dyskusje, brak porozumienia. Możliwe otrzymanie nieprawdziwej informacji, bezsensownych wydatków, pospiechu, nerwowości.

Zły dzień do załatwiania ważnych spraw, prowadzenie pertraktacji, publicznych wystąpień, spotkania w interesach i zebraniach.

 

24 lipiec - sobota

Pełnia, czyli opozycja Księżyca do Słońca, w znaku Wodnika, wpłynie na nasze działania w ciągu dnia. Dzień charakteryzować się będzie chwiejnością emocjonalną, niepokojem psychicznym, ostrą zmianą nastroju – od burzliwej radości do pełnej apatii. Ludzie będą zabiegani, pobudliwi, co prowadzić może do sporów i konfliktów. Ostro przejawiać się będą sprzeczności między męskim i żeńskim pierwiastkiem. W zgodzie z sobotnim nastrojem - wykażmy się łagodnością i tolerancją !

 

25 lipiec - niedziela

Aura dnia o niskiej energetyce. Kwadratura Księżyca do Urana oraz opozycja Merkurego do Plutona nie wpłyną pozytywnie na nasze działania. Aspekty te podwyższą pobudliwość emocjonalną, wpłyną na zmiany nastroju, nieopanowane reakcje i dużą impulsywność, co pociągnie za sobą podwyższone ryzyko urazów i różnego rodzaju wypadków. Uważajmy na drogach.

AUTOR ARTYKUŁU

Vera

Vera

Dowiedz się więcej
"Wszelkie prawa zastrzeżone, treści chroniona prawami autorskimi. Żadna część nie może być wykorzystywana lub kopiowana w jakiejkolwiek elektronicznej, mechanicznej, fotograficznej lub innej formie zapisu bez pisemnej zgody autora"
Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2022 © 4C sp. z o.o.