Heart_5
Programy na żywo
Wieczor_hd TarocistaLeszek

Tarocista Leszek

Zapraszamy 2021-10-22
na żywo godz. 21:00

1087 Perełka 2021-07-16 0

Prognoza weekendowa 17.07 - 18.07.21

Promocja
Runy Tarot Karty Anielskie
Uczucia Praca Wsparcie duchowe
0048224 452 412 POLSKA I ZAGRANICA 3.49 zł brutto
708 488 261 POLSKA 2.58 zł brutto
teraz dostępny

Energia nadchodzącego weekendu będzie wyjątkowo sprzyjała miłości. Niektórym z Was przyniesie szansę na wejście w stałą relację z kimś kto funkcjonuje na tym samym poziomie finansowym, emocjonalnym i duchowym. Może też sprawić, że zostaniecie obdarowani narodzinami dziecka lub poczęciem nowego życia, pierścionkiem zaręczynowym lub wartościowym prezentem.


Jeśli wciąż poszukujecie tej jedynej lub tego wymarzonego to możecie otrzymać od Losu taką szansę. Narzeczeni mogą szykować się do ślubu. Osoby, które są w stałych związkach powinny zwrócić uwagę na jakość swojego uczucia oraz na jakość funkcjonowania w związku, na równowagę w tym w jaki sposób okazujecie swoje uczucia, w jaki sposób się staracie i dbacie o bliskie Waszemu sercu osoby oraz czy sami w stosunku do siebie równie tak się zachowujecie. Pamiętajcie jednak, że cokolwiek się zadzieje nie powinniście bezmyślnie zatracać się w miłości i rezygnować z siebie dla innych.  Zachowajcie równowagę w dawaniu i braniu we wszystkich sferach Waszego życia. Najważniejsza rzeczą w tym czasie będzie zachowanie spokoju i rozwagi we wszystkim. Nie dokonujcie żadnych nieprzemyślanych kroków, radykalnych zmian. We wszystkim zachowajcie równowagę, spokój i rozsądek. Wystrzegajcie się fałszywych przyjaciół i nie bądźcie rozrzutni, pieniądze wydawajcie rozsądnie, gdyż z powodu zbytniego rozprzężenia może pojawić się zastój w sprawach finansowych.

Życzę Wam pięknego weekendu pełnego romantycznych chwil: )


Uzyskaj profesjonalną poradę ezoteryczną lub życiową od tego Eksperta

teraz dostępny
Perełka
Perełka
708 488 261 POLSKA 2.58 zł brutto
autor: Perełka, odwiedzin: 1087
"Wszelkie prawa zastrzeżone, treści chroniona prawami autorskimi. Żadna część nie może być wykorzystywana lub kopiowana w jakiejkolwiek elektronicznej, mechanicznej, fotograficznej lub innej formie zapisu bez pisemnej zgody autora"
FacebookYoutubeInstagram
Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2021 © 4C sp. z o.o.