Heart_4
1084 Wróżka Hanna 2021-07-15 0

Jakie lato przed nami?

Nowy-artykul
Tarot Jasnowidzenie Biała Magia
Uczucia Partnerstwo Praca
0048224 452 475 POLSKA I ZAGRANICA 3.08 zł brutto
708 788 054 POLSKA 4.92 zł brutto
teraz dostępny tylko telefon

Nie chcę się rozwodzić, więc będzie to krótki opis wizji. Krótki, konkretny i na temat.


Przede wszystkim pokazało mi się samopoczucie towarzyszące temu czasowi. My już będziemy zrażeni, nieufni, wręcz "sparzeni", przez to co miało miejsce wcześniej... Gotowi ponownie na jakiś "rollercoaster"... Tak jak pisałam o wiośnie, że ta okaże się być kapryśna, tak też się stało. Zmienna, wręcz szokująca w tym swoich zmianach, aczkolwiek lato pokazuje mi się inaczej.

 

Lato okaże się być dość interesujące pod tym względem, że okoliczności, czyli wydarzenia losowe będą nam ładnie służyły. Dzięki nim wiele się uda "odgórnie", "ot tak"... Stąd warto ryzykować, nie bać się. Uważam jednak, że lato to czas pracochłonny, nie pozwalający na odpoczynek, ale też okaże się, że jesteśmy rozczarowani względem tego, co było, nie potrafimy się już tak cieszyć - i to też przełoży się na ten czas.

Często zapanuje jednak strach, zaskoczenie w związku z tym, co ma miejsce, co się dzieje.

 

Lato okaże się być całkiem ładne. To dobry czas, aby spędzić go nad wodą, popatrzeć w księżyc, czy też cieszyć się dobrymi wieściami.

 

Czeka nas sporo słońca, ładnego nieba, ciepła, ale odnoszę wrażenie, że nie okaże się być aż idealnie. Aczkolwiek ta wizja jest dużo bardziej pozytywna od tej, która dotyczyła wiosny.

 

Lato to czas na podejmowanie poważnych decyzji. Np. zakładania firm, czy też przejęcie kontroli nad wieloma sprawami głównie przez kobiety - te pomysły się oczywiście przyjmą. Lato to oddech, to ładne niebo oraz woda. Powinniśmy uniknąć kaprysów pogody oraz zmiennej, zaskakująco kapryśnej atmosfery.


Uzyskaj profesjonalną poradę ezoteryczną lub życiową od tego Eksperta

teraz dostępny tylko telefon
Wróżka Hanna
Wróżka Hanna
708 788 054 POLSKA 4.92 zł brutto
autor: Wróżka Hanna, odwiedzin: 1084
"Wszelkie prawa zastrzeżone, treści chroniona prawami autorskimi. Żadna część nie może być wykorzystywana lub kopiowana w jakiejkolwiek elektronicznej, mechanicznej, fotograficznej lub innej formie zapisu bez pisemnej zgody autora"
FacebookYoutubeInstagram
Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2021 © 4C sp. z o.o.