Jakie lato przed nami?

Jakie lato przed nami?

Nie chcę się rozwodzić, więc będzie to krótki opis wizji. Krótki, konkretny i na temat.

Przede wszystkim pokazało mi się samopoczucie towarzyszące temu czasowi. My już będziemy zrażeni, nieufni, wręcz "sparzeni", przez to co miało miejsce wcześniej... Gotowi ponownie na jakiś "rollercoaster"... Tak jak pisałam o wiośnie, że ta okaże się być kapryśna, tak też się stało. Zmienna, wręcz szokująca w tym swoich zmianach, aczkolwiek lato pokazuje mi się inaczej.

 

Lato okaże się być dość interesujące pod tym względem, że okoliczności, czyli wydarzenia losowe będą nam ładnie służyły. Dzięki nim wiele się uda "odgórnie", "ot tak"... Stąd warto ryzykować, nie bać się. Uważam jednak, że lato to czas pracochłonny, nie pozwalający na odpoczynek, ale też okaże się, że jesteśmy rozczarowani względem tego, co było, nie potrafimy się już tak cieszyć - i to też przełoży się na ten czas.

Często zapanuje jednak strach, zaskoczenie w związku z tym, co ma miejsce, co się dzieje.

 

Lato okaże się być całkiem ładne. To dobry czas, aby spędzić go nad wodą, popatrzeć w księżyc, czy też cieszyć się dobrymi wieściami.

 

Czeka nas sporo słońca, ładnego nieba, ciepła, ale odnoszę wrażenie, że nie okaże się być aż idealnie. Aczkolwiek ta wizja jest dużo bardziej pozytywna od tej, która dotyczyła wiosny.

 

Lato to czas na podejmowanie poważnych decyzji. Np. zakładania firm, czy też przejęcie kontroli nad wieloma sprawami głównie przez kobiety - te pomysły się oczywiście przyjmą. Lato to oddech, to ładne niebo oraz woda. Powinniśmy uniknąć kaprysów pogody oraz zmiennej, zaskakująco kapryśnej atmosfery.

AUTOR ARTYKUŁU

Wróżka Hanna

Wróżka Hanna

Dowiedz się więcej
"Wszelkie prawa zastrzeżone, treści chroniona prawami autorskimi. Żadna część nie może być wykorzystywana lub kopiowana w jakiejkolwiek elektronicznej, mechanicznej, fotograficznej lub innej formie zapisu bez pisemnej zgody autora"
Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2022 © 4C sp. z o.o.