Horoskop astrologiczny biznesowy 12.07 -18.07.2021

Data publikacji: 2021-07-12

Horoskop astrologiczny biznesowy 12.07 -18.07.2021

Jak zacznie się lipiec dla Twojego biznesu i spraw zawodowych? Sprawdź już teraz!

12 lipiec - poniedziałek

Po wesołym weekendzie trudno będzie zabrać się do pracy. Pomogą nam w tym koniunkcja Księżyca z Marsem i Wenus oraz trygon Merkurego do Jowisza, wnosząc wiele pozytywnej energii, optymizm, radość i chęć do pracy twórczej. Projekty, plany, pomysły zainicjowane w tym czasie będą udane i efektywne. Powodzenie przyniosą transakcje finansowe, owocne będą pertraktacje i zawieranie korzystnych umów.

 

13 lipiec - wtorek

Dzień zdominuje przejście Księżyca do znaku Panny. Aspekt ten nastroi nas krytycznie i nerwowo. Istotna okaże się koncentracja, dążenie do wprowadzania porządku, zasięganie i korzystanie z informacji a także diety i właściwe odżywianie. Dobry dzień na sprawy zawodowe, działalność komercyjną, współpracę a także kwestie wymagające staranności, dokładności i koncentracji uwagi.

 

14 lipiec - środa

Miły dzień i efektywny dzień. Trygon Księżyca do Urana wniesie element niespodzianki. Mogą to być sensacyjne wiadomości, nagle pojawiający się pomysł, zmieniający sytuację, chęć wyjścia poza ramy zwyczajowego kręgu wydarzeń. Dobry dzień dla pracowników naukowych i twórczych. Zaleca się rozpoczynanie nowych projektów, wcielanie w życie nowych metod i technologii, wprowadzanie pomysłów racjonalizatorskich czy nowych wynalazków.

 

15 lipiec - czwartek

Sympatyczna aura dnia. Wejście Księżyca do znaku Wagi oraz trygon Słońca z Neptunem i trygon Księżyca do Plutona przyniosą dobry nastrój i miłe kontakty. Wzrośnie wrażliwość na piękno, poprawią się relacje z bliskimi, w partnerstwie i w pracy. Sukcesy przyniosą transakcje finansowe/-68, lokaty kapitału, wygrane na loterii. To dobry czas na aktywne działanie. Zaleca się rozwiązywanie problemów związanych z rodzinnymi finansami, podatkami, alimentami, ubezpieczeniami.

 

16 lipiec - piątek

Dzień upłynie pod wpływem trygonu Księżyca do Saturna. Ten dobroczynny aspekt wprawi wszystkich w dobry humor a sprawy zawodowe uda się załatwić szybko, bez ociągania i bardzo pozytywnie. Podwyższy się poczucie odpowiedzialności. W działaniu wykażemy mniej emocji a więcej logiki i rozwagi. Chętniej zwracać się będziemy do ludzi starszych i słuchać ich wskazówek.

 

17 lipiec - sobota

Dwa weekendowe dni wcale nie będą należeć do spokojnych. Kwadratura Księżyca do Plutona przyniesie napięcie emocjonalne, zły nastrój, niepokój wewnętrzny, irracjonalne lęki, bezpodstawną agresję. Sytuację pogorszy przejście Księżyca przez znak Skorpiona. Pojawić się może agresja, krytycyzm, niecierpliwość. Uważajmy na nasze reakcje, nie eskalujmy wrogości.

 

18 lipiec - niedziela

Kolejny niemiły dzień. Opozycja Słońca do Plutona, kwadratura Księżyca do Saturna oraz opozycja Księżyca do Urana spowodują podwyższoną pobudliwość, ostre zmiany nastroju, nieopanowane reakcje i dużą impulsywność. Efektem będzie ryzyko urazów i wypadków, nieprzewidzianych okoliczności, spóźnień, absencji, kłopotów z łącznością. Trudny dzień dla maszynistów, kierowców, dyspozytorów.

AUTOR ARTYKUŁU

Vera

Vera

Dowiedz się więcej
"Wszelkie prawa zastrzeżone, treści chroniona prawami autorskimi. Żadna część nie może być wykorzystywana lub kopiowana w jakiejkolwiek elektronicznej, mechanicznej, fotograficznej lub innej formie zapisu bez pisemnej zgody autora"
Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2022 © 4C sp. z o.o.