Horoskop partnerski - lipiec 2021

Data publikacji: 2021-07-08

Horoskop partnerski - lipiec 2021

Jak będzie rozwijać się Twoja relacja? Sprawdź co na ten temat mówią karty Tarota.

Koziorożec

Między wami szansa na nową iskrę namiętności. Warto zainicjować wspominanie sentymentalnych momentów z początku relacji. Przypomnienie sobie o tym co was połączyło umocni więź i przyniesie spontaniczny nastrój na rozwijanie się w kierunku wspólnej duchowości jak i seksualności. Adekwatnie do tego, rozpamiętywanie złych momentów w tej relacji i wypominanie ich sobie nie zaprowadzi do rozwiązania problemów, a tylko je pogłębi - unikaj więc tego rodzaju argumentów w rozmowie.

Wodnik

Uaktywni się osoba, która będzie chciała wyrazić swoją opinię lub zamieszać w waszej relacji. Wysłuchaj jej, bo możesz odkryć prawdziwą naturę tej osoby, ale nie daj się zmanipulować - może okazać się, że będzie ona miała złe intencje. Pamiętaj o skonsultowaniu się z wewnętrznym głosem racjonalności zanim zaczniesz oceniać siebie lub partnera. Asertywność będzie kluczem do obiektywnego postrzegania tej znajomości.

Ryby

Rodzina jednej ze stron tej relacji może wpływać w tym miesiącu negatywnie na jej jakość. W obu przypadkach ważna jest szczera rozmowa i wypowiedzenie wprost swoich oczekiwań oraz postawienie granic. Tylko w ten sposób można się uwolnić z tej toksycznej sytuacji. Ponadto miesiąc ten przyniesie pewną stagnację, na którą trzeba być czujnym/ną aby relacja się nie cofała w rozwoju.

Lew

W tym miesiącu czekają was możliwości rozwoju w strefie seksualnej. Nie ignoruj potrzeb swoich i partnera/ki. Możliwe są urozmaicenia na fali przypływającego libido. Dzięki nowym doświadczeniom w tej strefie otworzą się również sfery wspólnego kontemplacji i zrozumienia duchowego.

Rak

Ten miesiąc będzie sprzyjał poznawaniu się od strony intelektualnej. Wspólna praca nad projektem, planowanie przyszłości lub po prostu miłe spędzanie razem czasu przy zabawach wymagających “ruszenia głową” będą się pomyślnie układać. Według przysłowia “co dwie głowy to nie jedna” warto będzie zastanowić się nad tym co można policzyć i co dla was wspólne - finanse, zarządzanie czasem itp. To również dobry czas na próbowanie nowych, wspólnych aktywności.

Strzelec

W tym miesiącu musicie uważać na generalizowanie poglądów o sobie nawzajem. Nie przypisujcie sobie łatek bo może się to okazać fatalne w skutkach dla waszej relacji. Jeśli jeden partner rozczaruje drugiego to warto o tym porozmawiać, miast kodować w głowie kolejne zachowanie partnera do szufladki. Zdarzyć się może nieporozumienie, które warto jednak omówić i wspólnie przeanalizować, a nie chować urazę.

Skorpion

Lipiec będzie bardzo dobrym czasem na planowanie wspólnej przyszłości i podsumowanie tego co do tej pory między wami się wydarzyło - co można poprawić, a co działa i należy pielęgnować. Trzeba jednak uważać na chęć dominacji jednego z partnerów - jeśli jesteś po stronie “ofiary” nie daj się zmanipulować, a jeśli zauważysz u siebie oznaki dominującej strony to postaraj się odwołać do swojej empatycznej części.

Waga

Zapowiada się spokojny miesiąc wypełniony hedonistycznymi akcentami. Pozwólcie sobie na wieczór bez obowiązków, umilony afrodyzjakami - przyjdą do was nostalgiczne wspomnienia o początku znajomości. Miesiąc ten sprzyjać będzie budowaniu i umacnianiu więzi.

Baran

W tym miesiącu czekać będą was wyzwania w podziale ról i obowiązków - będzie to wrażliwy, a może i drażliwy temat. Musicie pozostać czujni na oczekiwania partnera, ale również manifestować swoje i otwarcie mówić o kwestiach podziału prac domowych. Miesiąc może być pod tym względem iluzyjny i spowodować, że każdy będzie miał wrażenie iż bardziej się stara o wspólne dobro niż partner.

Byk

Lipiec przyniesie wam pełno wrażeń, które warto uwiecznić bo będą to miłe momenty, do których chętnie wrócicie w przyszłości. Aura lipca sprzyjać dla byka sprzyjać będzie spontaniczności. Warto wyjść również na łono natury, w którym dobrze się poczujecie i będziecie z łatwością nawiązywać kontakt z urodzajem ziemskim. Zaproście partnera na przechadzkę w pobliski rezerwat. Możecie odkryć przed nim/nią zupełnie nowe doznania, za które będą wam wdzięczni.

Bliźnięta

W tym miesiącu obudzić się może potrzeba przejścia na kolejny etap związku. Jeśli jest nieformalny, to możecie spodziewać się od partnera/ki zalążku rozmowy o sformalizowaniu go, ale może to być również chęć otrzymania deklaracji, które uspokoją waszą drugą połowę w kwestii waszego stanowiska odnośnie stałości tej relacji. Bądź w gotowości na odbycie takiej rozmowy.

Panna

 Miesiąc ten wymagać będzie od was licznych kompromisów z partnerem/ką. Ciężko będzie osiągnąć wam całkowitą satysfakcję z wspólnie spędzanego czasu, ale chcąc przechylić szalę decyzyjności całkowicie na swoją stronę doprowadzić możecie do poważnych powikłań w waszej relacji. Lepiej więc zachować umiar i zgodzić się na kompromis – partner/ka doceni i zauważy waszą kulturę w relacji i niespodziewanie odwdzięczy się wam prezentem albo przysługą.

"Wszelkie prawa zastrzeżone, treści chroniona prawami autorskimi. Żadna część nie może być wykorzystywana lub kopiowana w jakiejkolwiek elektronicznej, mechanicznej, fotograficznej lub innej formie zapisu bez pisemnej zgody autora"
Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2022 © 4C sp. z o.o.