Heart_5
Programy na żywo
Wieczor_hd TarocistaLeszek

Tarocista Leszek

Zapraszamy dziś
na żywo godz. 21:00

2604 Agra 2021-07-07 0

Prognoza miłosna z Kart Anielskich - lipiec 2021

Agra
POLSKI 
Promocja
Tarot Horoskop Karty Lenormand
Uczucia Samopoczucie Praca
Ekspert nie ma włączonych usług telefonów bezpośrednich. Wejdź na profil Eksperta aby zobaczyć metody kontaktu z Ekspertem
teraz niedostępny

Co w lipcu zmieni się w uczuciach? Może nowa miłość a może ślub? Sprawdź już teraz!


Baran

Miesiąc trudny jeśli chodzi o sprawy uczuciowe. Nie widać fascynacji, zakochania, romantyzmu. Możliwe nieporozumienia, a nawet większe rozdźwięki i konflikty. W sypialni nieźle.

Byk

Jest szansa, że miesiąc będzie pozytywny jeśli chodzi o sprawy serca. To czas na poznawanie nowych osób, flirty, romanse i na miłość. Warto jednak unikać skupiania się na seksie. Tu coś może nie wyjść tak jak byki będą planować.

Bliźnięta

Tak sobie, czyli ani dobrze ani źle. Może być mdło, wręcz nudno. Nie widać uwodzenia, podziwu, romantyzmu. Może bliźniętom brakować zainteresowania drugiej połowy. Mogą się czuć niekochane.

Rak

Bardzo dobry czas jeśli chodzi o uczucia. Sporo będzie miłości, tkliwości i ciepła. Warto czas wykorzystać na spotkania z drugą połową i zdobywanie obiektu uczuć.

Lew

To miesiąc dobry na sprawy związane z alkową i na przygody, zdobywanie. Lwy będą aktywne, ale istnieje ryzyko agresji. Brak im może być serdeczności i czułości.

Panna

Okres całkiem dobry da uczuć. Panny będą cieplejsze niż zwykle i bardziej otwarte na uczucia. To czas na randki i fascynacje. Wiele panien zakocha się po uszy i niektóre zdobędą partnerów życiowych.

Waga

Nie, nie, nie i jeszcze raz nie. To nie jest czas na zaspokojenie serc. Miesiąc może być trudny i pełen komplikacji. Możliwy chłód, a nawet rozstania. Trzeba przeczekać.

Skorpion

Na skorpiony czeka miesiąc o zmiennych wpływach. Z jednej strony dobrze, a z drugiej źle. W miłości wszystko lub prawie wszystko się uda. W sypialni niekoniecznie.

Strzelec

Strzelce będą zadowolone, ale tylko te które szukają przygód. Tu się może udać, bo to czas zdobywania. W miłości gorzej. Może być stagnacja i nieciekawe klimaty.

Koziorożec

Ani zaspokojenia uczuć, ani żaru w sypialni koziorożce nie powinny oczekiwać. miesiąc raczej trudny, monotonny. Możliwe nieporozumienia, a nawet rozstania.

Wodnik

Jakieś przeszkody i trudności. Wodniki mogą być chłodne i zdystansowane. Za miłością raczej tęsknić nie będą. W seksie też nie widać ekscytacji. Raczej problemy.

Ryby

Ryby poczują się jak w niebie. Będą kochane, rozpieszczane i traktowane z czułością. To im się spodoba. Te szukające miłości tez mają szansę osiągnąć sukces.


Uzyskaj profesjonalną poradę ezoteryczną lub życiową od tego Eksperta

teraz niedostępny
Agra
Agra
autor: Agra, odwiedzin: 2604
"Wszelkie prawa zastrzeżone, treści chroniona prawami autorskimi. Żadna część nie może być wykorzystywana lub kopiowana w jakiejkolwiek elektronicznej, mechanicznej, fotograficznej lub innej formie zapisu bez pisemnej zgody autora"
FacebookYoutubeInstagram
Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2021 © 4C sp. z o.o.