Heart_5
Programy na żywo
Wieczor_hd TarocistaLeszek

Tarocista Leszek

Zapraszamy dziś
na żywo godz. 21:00

1945 Agra 2021-07-05 0

Prognoza z kart Lenormand na lipiec 2021

Agra
POLSKI 
Promocja
Tarot Horoskop Karty Lenormand
Uczucia Samopoczucie Praca
Ekspert nie ma włączonych usług telefonów bezpośrednich. Wejdź na profil Eksperta aby zobaczyć metody kontaktu z Ekspertem
teraz niedostępny

Jaki będzie dla Ciebie lipiec według kart Lenormand? Sprawdź teraz....


Baran

Miesiąc może być trudny. W tym okresie możliwy spadek energii, a nawet problemy ze zdrowiem. Możliwy czas spędzony w łóżku. Uwaga na pracę fizyczną.

Byk

Miesiąc dość dobry, ale trzeba uważać na zdrowie fizyczne. Może być dobry okres na sprawy uczuć. Powodzenie czeka byki w związkach. Nie jest to czas na szukanie przygód.

Bliźnięta

Miesiąc średni. Warto nastawić się na kontakty z kobietami, bo będzie można coś zyskać. Jeśli w pracy jest szefowa można pomyśleć o podwyżce o ile bliźnięta zasługują.

Rak

To dobry czas na miłość. Możliwe udane randki, miłe chwile z drugą połową, a także poznanie kogoś wartościowego. Niektóre raki pomyślą o założeniu obrączek.

Lew

Lwy będą towarzyskie i raczej lubiane. To czas na urlop nawet w ciepłych krajach i awans w pracy. Możliwa nowa praca na eksponowanym stanowisku i poprawa zdrowia.

Panna

W tym okresie panny będą zajęte, bo czeka je załatwianie jakiś ważnych spraw. Możliwa wizyta w urzędzie, klinice, banku. Sprawy uda się załatwić, ale stres możliwy.

Waga

Uwaga na wrogość. Ktoś może być źle usposobiony i warto go odkryć, bo może zaszkodzić. Możliwa drobna niedyspozycja i strata drobnej sumy pieniędzy.

Skorpion

Miesiąc w kratkę. Czekają przypływy i odpływy. To może dotyczyć pieniędzy. Możliwe problemy ze zdrowiem w przypadku pań ale też bardzo udana randka o ile skorpiony postawią na uczucie.

Strzelec

Sporo energii, ale uwaga na konflikty. Nawet jeśli będą nie popsują relacji  na dłużej, a wiele wyjaśnią. Uwaga tylko na przemoc. To czas na spotkania w alkowie. Mogą być udane.

Koziorożec

Uwaga na fałszywe osoby w otoczeniu. Ktoś knuje i ukrywa niechęć. Uwaga na niewierność, zazdrość. Niektóre koziorożce będą same musiały to i owo ukryć, przemilczeć.

Wodnik

W tym miesiącu ważny może być jakiś mężczyzna. To może być partner, szef, ojciec lub osoba urzędowa. Trzeba będzie się do niej dostosować.

Ryby

To miesiąc jakiś rozstań. To może być zmiana pracy, miejsca zamieszkania, partnera. Odejdzie to co ciążyło od dłuższego czasu. Mimo to może być rybom przykro.


Uzyskaj profesjonalną poradę ezoteryczną lub życiową od tego Eksperta

teraz niedostępny
Agra
Agra
autor: Agra, odwiedzin: 1945
"Wszelkie prawa zastrzeżone, treści chroniona prawami autorskimi. Żadna część nie może być wykorzystywana lub kopiowana w jakiejkolwiek elektronicznej, mechanicznej, fotograficznej lub innej formie zapisu bez pisemnej zgody autora"
FacebookYoutubeInstagram
Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2021 © 4C sp. z o.o.