Heart_5
2032 Vera 2021-07-01 0

Horoskop astrologiczny biznesowy 01.07 -11.07.2021

Vera
POLSKI 
Tarot Astrologia - horoskop Numerologia
Uczucia Finanse Rozwój duchowy
0048224 452 404 POLSKA I ZAGRANICA 9.00 zł brutto
708 888 098 POLSKA 7.69 zł brutto
teraz dostępny tylko telefon

W lipcu czeka nas wiele ważnych wydarzeń na niebie ale ich działanie niekoniecznie będzie spójne. Czas, z jednej strony pełen napięć i motywujący do działania, z drugiej, chęci poddania się urokowi lata i radości z wakacji.

Przez większość miesiąca pozostaniemy pod wpływem rodzinnego i wrażliwego Raka, który ma niestabilny, emocjonalny charakter, gotowy do cofnięcia się przed wszelką konfrontacją. Na nasze działania oddziaływać będzie Księżyc – władca znaku Raka, udzielając nam zmiennej i emocjonalnej natury.


1 lipiec - czwartek

Dzień zdominuje przejście Księżyca do znaku energetycznego Barana oraz trygon Księżyca do Wenus.

Tranzyty te przyniosą chęć do działania i sportowej aktywności fizycznej. Pojawi się dążenie do przywództwa i natychmiastowej realizacji wszelkich pomysłów i idei.

Dobry dzień na rozpoczynanie spraw związanych z techniką, medycyną, budową maszyn, przemysłem ciężkim a także porządkami domowymi i wszelkimi remontami.

 

2 lipiec - piątek

Sympatyczny dzień o silnej energetyce. Pozytywne aspekty Księżyca – sekstyl do Saturna, trygon do Marsa oraz sekstyl do Merkurego pobudzą chęć do działania i inicjatywy. Zadania będą wykonywane z radością, w dobrym tempie i bez wydatku sił.

 

3 lipiec - sobota

Kolejny miły dzień, Przejście księżyca do znaku Byka wprowadzi dobrą atmosferę, łagodność duszy, spokój, wrażliwość na piękno otaczającego świata, dążenie do radości. Dodatkowo sekstyl Księżyca do optymistycznego Jowisza spowoduje, że dzień może być jednym z najlepszych w miesiącu.

 

4 lipiec - niedziela

Zmiana atmosfery z błogiego dolce farniente na dzień pełen napięć. Kwadratury Księżyca z Wenus, Saturnem i Marsem oraz koniunkcja z Uranem wprowadzą chwiejność emocjonalną, skłonność do gniewu, nadmierną aktywność i burzliwe reakcje. Wzrośnie pobudliwość, drażliwość i kontrakcja na najbłahszy stres. Zwiększy się ryzyko wypadków, nasili zagrożenie chorobami przewlekłymi, możliwe pożary.

 

5 lipiec - poniedziałek

Dzień pełen zawodowych wyzwań. Sekstyl Słońca do Urana wyzwoli w nas energię i chęć do działania. Towarzyszyć temu mogą niespodziewane zmiany rutynowego dnia pracy, przynoszące przełom w myśleniu i planach czy przejście na nowe formy działalności. Możliwe zakupy sprzętu technicznego i nauka obsługi. Dobry dzień dla wynalazców, konstruktorów, racjonalizatorów, czy ludzi rzadkich profesji.

 

6 lipiec - wtorek

Dzień zdominuje przejście Księżyca do znaku Bliźniąt, czyniąc ludzi bardziej kontaktowymi, swobodnymi i ruchliwymi. Wzrośnie potrzeba wymiany informacji, idei i myśli. Aktywność umysłowa nasili się, wzbogacając wyobraźnię i fantazję. Niestety, kwadratura Merkurego do Neptuna przyniesie także roztargnienie i lekkomyślność, co prowadzić może do wielu nieporozumień i konfliktów.

Nie obciążajmy dziś naszego umysłu zbyt wieloma problemami i sprawami do załatwienia.

 

7 lipiec - środa

Dzień upłynie pod wpływem trudnego aspektu jakim jest opozycja Wenus do Saturna. Sprawy zawodowe nie będą dziś najważniejsze, najważniejsze będą, natomiast, związki i relacje partnerskie. Przeżycia wewnętrzne negatywnie odbiją się na efektywności pracy. Możliwe straty materialne, braki. kradzieże, nieotrzymanie zapłaty.

 

8 lipiec - czwartek

Księżyc wchodzi dziś do znaku rodzinnego Raka, podkreślając to trygonem do Jowisza. Intensyfikują się odczucia macierzyńskie, wyostrza intuicja, przenikliwość i wyobraźnia. Udaje się rozwiązać najtrudniejsze zadania. Dobry czas na owocną pracę twórczą, procesy sądowe, handel, inwestycje, zakup sprzętu AGD, zdawanie egzaminów.

 

9 lipiec - piątek

Wysokoenergetyczny dzień z jednym jedynie aspektem – sekstylem Księżyca do Urana. Dziś można zrobić dużo więcej niż w innych dniach, dzięki konsekwencji, gorliwości i planowaniu. Spóźnienia się nie zdarzają, nie ma próżnych rozmów, wszyscy pogrążają się w pracę, ściśle wypełniają swoje obowiązki, stają się bardziej uważni i zdyscyplinowani. Dobra pora na rozwiązywanie problemów produkcyjnych, organizowanie zebrań, planowanie, robienie zestawień, bilansów i rozważanie budżetu.

 

10 lipiec - sobota

Wakacyjny weekend upłynie pod wpływem Nowiu, czyli koniunkcji Księżyca do Słońca. Z reguły w takim dniu planujemy nowe zamierzenia czy dokonujemy ważnych zmian. Dziś może być trudniej z powodu twardej opozycji Księżyca do Plutona. Aspekt ten przyniesie zły nastrój, niepokój, irracjonalne lęki, bezpodstawną agresję. W takim stanie trudno działać konstruktywnie, czy podejmować rozsądne decyzje. Skoncentrujmy się dziś raczej na zabawie i wypoczynku.

 

11 lipiec - niedziela

Sympatyczna aura dnia. Księżyc przejdzie do znaku Lwa a Merkury do znaku Raka. Sytuacja taka nasili u ludzi aktywność, optymizm, wrażliwość na oznaki uwagi i komplementy. Znakomity dzień na rozrywki, wesołą zabawę i odpoczynek.


Uzyskaj profesjonalną poradę ezoteryczną lub życiową od tego Eksperta

teraz dostępny tylko telefon
Vera
Vera
708 888 098 POLSKA 7.69 zł brutto
autor: Vera, odwiedzin: 2032
"Wszelkie prawa zastrzeżone, treści chroniona prawami autorskimi. Żadna część nie może być wykorzystywana lub kopiowana w jakiejkolwiek elektronicznej, mechanicznej, fotograficznej lub innej formie zapisu bez pisemnej zgody autora"
FacebookYoutubeInstagram
Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2021 © 4C sp. z o.o.