Heart_4
1520 Wróżka Hanna 2021-06-24 0

Wizja na najbliższy czas dotycząca Polski?

Tarot Jasnowidzenie Biała Magia
Uczucia Partnerstwo Praca
0048224 452 475 POLSKA I ZAGRANICA 3.08 zł brutto
708 788 054 POLSKA 4.92 zł brutto
teraz dostępny

Nie będzie tak źle drodzy Czytelnicy. Okaże się jednak, że problemy z prawem, urzędami, czy różnego typu zawieranymi umowami okażą się być jednak dość problematyczne... Trzeba będzie być ostrożnym, czytać wszystko od linijki do linijki. Można to odnieść do kar, do niewiarygodności, ale najważniejsza okaże się być sama ostrożność, uważność, dystans. To też odniesie się do Covid'u, bo ten sprawił, że np. zmieniły się koszty wielu spraw, przebieg, co dotyczy również np. ZUS'u. To jednak będzie miało też znaczenie przy innych sprawach tego typu - stąd wymagana baczność.


Nadal będziemy się "użerali" z różnymi problemami, zmianami w temacie rozporządzeń i właśnie tego o czym napisałam powyżej. Trudno zatem będzie o szczery uśmiech, dobre samopoczucie, brak lęku, obaw, czy też nerwicy powiązanej ściśle z powyższym. Niestety.

Co jednak bardzo sympatyczne to to, że w temacie relacji uczuciowych ludzie postawią głównie na siebie. Postawią na szczere i trwałe relacje oparte o to, co najpiękniejsze, czyli miłość, aczkolwiek nie wykluczam jednak formalnych rozstań. Te się pojawią częściej, aniżeli normalnie.

Niestety dotknie nas też samotność. Uważam, że zaczniemy żyć swoimi myślami, zamykać się w swoim duchu, czy też wycofywać z wielu spraw, również tych, które są kosztowne. Zmarkotniejemy.

Nie zabraknie jednak optymizmu, sił, chęci do tego, aby zawierzyć też siłom wyższym, czyli np. pójść mszę do kościoła, wybrać modlitwę, ufność, że pomoże nam wiara, oddanie, zawierzenie tzw. siłom wyższym...

Przede wszystkim jednak czeka nas bardzo fortunny czas. Niespodziewana wygrana? Mile spędzona wycieczka? Trafny wybór partnerki? Jak najbardziej.

W temacie finansów nie dostrzegam żadnego dramatu. Raczej uważam, że zaczniemy "się gonić", aby sprostać wielu sprawom, a to odbije się na naszym samopoczuciu.

Pojawi się alkohol, używki, trudność w podejmowaniu się aktywności, choroby psychiczne, ale wykluczam "toksyny", narastanie nienawiści, częste niepowodzenia. Przed nami już lepszy czas, ale nadal nie pozbawiony przykrych niedogodności.


Uzyskaj profesjonalną poradę ezoteryczną lub życiową od tego Eksperta

teraz dostępny
Wróżka Hanna
Wróżka Hanna
708 788 054 POLSKA 4.92 zł brutto
autor: Wróżka Hanna, odwiedzin: 1520
"Wszelkie prawa zastrzeżone, treści chroniona prawami autorskimi. Żadna część nie może być wykorzystywana lub kopiowana w jakiejkolwiek elektronicznej, mechanicznej, fotograficznej lub innej formie zapisu bez pisemnej zgody autora"
FacebookYoutubeInstagram
Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2021 © 4C sp. z o.o.