Horoskop na lato 2021

Horoskop na lato 2021

Sprawdź, co karty Tarota wróżą dla Twojego znaku zodiaku w okresie letnim.

WODNIK
MIŁOŚĆ: W sprawach uczuciowych los się do Ciebie uśmiechnie. W okresie letnim możesz nawiązać kontakt z osobą, w której się po cichu podkochujesz. To dobra energia również dla Wodników myślących o konkretnej osobie, z którą chciałyby odbudować swoją relację. Latem będzie ku temu okazja.


PRACA: Zawodowo okres lata będzie równie pomyślny. Masz szansę otrzymać nową propozycję bardzo korzystnej i długofalowej współpracy. To, co będzie jednym z najważniejszych punktów w tym czasie, to przyjazna atmosfera w miejscu pracy. Wokół Ciebie przychylni i pomocni współpracownicy.

 

FINANSE: Zapracujesz sobie na stabilizację, dzięki której w okresie letnim będziesz odczuwać bezpieczeństwo, ale i zadowolenie. To czas, w którym cieszysz się zgromadzonymi środkami, ale będziesz także zastanawiać się nad nowymi inwestycjami.

 

ZDROWIE: Pod kątem zdrowia będzie to czas stabilny. Karty wskazują na dobre samopoczucie, wzrost sił witalnych. Kobiety spod znaku Wodnika mogą spodziewać się informacji o zajściu w ciążę.

 

 

RYBY
MIŁOŚĆ: W związkach partnerskich u zodiakalnych Ryb będzie bardzo spokojnie. Przed Tobą piękne, duchowe uczucie. Głębokie rozmowy, przemyślenia i wspólne dążenie do określonych przez Was celów. Niektóre z zodiakalnych Ryb podejmą decyzję o legalizacji swojego związku.


PRACA: W miejscu pracy mogą pojawić się problemy. Lepiej zawczasu wszystkiego dobrze dopilnować, gdyż istnieje ryzyko popełnienia błędu, który sprawi, że znajdziesz się w sytuacji niemal bez wyjścia. Nie będzie to też dobry czas dla Ryb, które poszukują nowego zatrudnienia – w tym czasie trudno będzie znaleźć Ci coś, gdzie zatrzymasz się na dłużej.

 

FINANSE: Do pieniędzy podchodź w tym czasie bardzo racjonalnie. To nie jest dobry moment na szastanie gotówką – zwłaszcza w przypadku wydatków, które są nieprzemyślane. Jeśli zechcesz zainwestować pieniądze, najpierw dokładnie przeanalizuj daną inwestycję.

 

ZDROWIE: Pod kątem zdrowotnym mogą pojawić się schorzenia i dolegliwości związane z układem oddechowym, w szczególności jeśli chodzi o płuca. Zwróć również uwagę na swój układ trawienny.

 

 

BARAN
MIŁOŚĆ: Tego lata możesz dać się ponieść sentymentalnym podróżom w przeszłość. Poczujesz tęsknotę za tym, co działo się w Twoim sercu kiedyś. Może to być tęsknota za konkretną osobą, którą darzyłeś głębokim uczuciem. Jeśli bardzo za kimś tęsknisz, postaraj się w tym czasie nawiązać kontakt z tym człowiekiem.


PRACA: Obecna praca będzie dla Ciebie niezadowalająca. Popadasz w monotonię, zabraknie Ci zapału i motywacji do wykonywania swoich obowiązków. Efekty Twojej pracy nie będą przynosiły Ci oczekiwanej satysfakcji. Mimo wszystko karty nie wskazują, byś miał podejmować działania, by coś w tym temacie zmienić.

 

FINANSE: Pod kątem finansów nie będziesz narzekać w okresie letnim. To czas, kiedy pieniądze do Ciebie przypływają, choć nie liczysz tych zysków skrupulatnie. Możesz też zarobić dodatkowe pieniądze na swoim hobby.

 

ZDROWIE: Zdrowotnie warto zwrócić uwagę przede wszystkim na układ kostny, w szczególności kręgosłup. Zwróć uwagę także na to, co spożywasz. Mogą pojawić się różnego rodzaju dolegliwości związane z układem pokarmowym i trawiennym.

 

 

BYK
MIŁOŚĆ: Zablokujesz się na nowe znajomości. Nie będzie to czas, w którym będziesz skłonny do wchodzenia w romanse i niezobowiązujące relację. Przemyśl, co tak blokuje Cię przed odsłanianiem swoich uczuć. Możesz w tym czasie roztoczyć przed sobą mur, który tylko będzie odpychał potencjalnie zainteresowane Tobą osoby.


PRACA: W pracy będzie to czas niepowodzeń. Karty wskazują, że za bardzo będziesz rozpamiętywać swoje błędy i porażki, przez co blokujesz dojście nowej energii do tworzenia i rozwoju. Mogą wydarzyć się także zmiany w Twoim miejscu pracy, które wywołają w Tobie spore obawy.

 

FINANSE: Twoja sytuacja finansowa będzie w tym czasie dość stabilna, choć nie będzie przekładało się to na Twoje z niej zadowolenie. Będziesz czuć napiętą sytuację w związku z oczekiwaniem na wynik jakiejś sprawy związanej z pieniędzmi.

 

ZDROWIE: W okresie lata mogą doskwierać Ci problemy z układem moczowym i nerkami. Karty sugerują również, że leczenie, którego obecnie się podejmujesz, przyniesie pozytywne rezultaty.

 

 

BLIŹNIĘTA
MIŁOŚĆ: W związkach partnerskich nie zadzieje się wiele zmian. Podobnie będzie też u Bliźniąt, które są singlami. Latem będziesz mocno dystansować się od ludzi. Można powiedzieć, że otoczysz się niewidzialnym murem, przez który ciężko będzie dobić się zainteresowanym Tobą osobom. By przeżyć coś ciekawego, musisz się bardziej otworzyć.


PRACA: Szczęśliwa gwiazda zaświeci u Ciebie latem w sferze zawodowej. Masz szansę objąć nowy projekt, na którym Ci zależało. Wspaniała energia na uczestnictwo we wszelkiego rodzaju konkursach czy przetargach. Przed Tobą bardzo satysfakcjonująca wygrana.

 

FINANSE: W przypadku finansów będzie trzeba zacisnąć nieco pasa. Zwłaszcza jeśli chodzi o podejmowanie inwestycji. Nawet tych, które są niby sprawdzone i dobrze Ci znane. Sytuacja mimo wszystko będzie stabilna, jednak krąży nad Tobą ryzyko straty.

ZDROWIE: W zdrowiu mogą pojawić się różnego rodzaju dolegliwości związane z głową i obrębem głowy. Mogą dokuczać Ci migreny, bóle zatok, zawroty głowy. Warto też kontrolować ciśnienie.

 

 

RAK
MIŁOŚĆ: W relacjach partnerskich zodiakalnych Raków w okresie letnim będzie bardzo wrzało. Ma to swoje plusy i minusy. Niewątpliwym plusem będzie namiętność i satysfakcjonujący seks, ale na minus będzie działała Twoja zadziorność, która będzie powodem wielu sprzeczek. Single mogą poznać kogoś ciekawego podczas podróży.


PRACA: Pod kątem zawodowym będzie to dobry czas na wszelkiego rodzaju działania we dwoje lub w grupie osób. Nie działaj w pojedynkę, możesz nie doczekać się zadowalającego efektu. Czekają Cię również negocjacje warunków i podpisywanie intratnych umów. Konflikt w pracy zostanie wyjaśniony i pozytywnie rozwiązany.

 

FINANSE: Sytuacja finansowa będzie w okresie letnim bardzo stabilna. Karty wskazują również na dobre gospodarowanie budżetem. Dzięki temu, że z głową rozłożysz wszelkie koniecznie wydatki, zostanie Ci także sporo gotówki na przyjemności, ale i na odłożenie pewnej sumy na tak zwaną „czarną godzinę”.

 

ZDROWIE: Karty wskazują na pojawienie się różnego rodzaju problemów ze skórą. Mogą to być wysypki, zaczerwienia czy plamy wywołujące swędzenie lub pieczenie. Warto skonsultować to z dermatologiem, gdyż problem ten może nawracać.

 

 

LEW
MIŁOŚĆ:
Uczuciowo będzie to czas niepewności. Okres letni stawia przed Tobą trudny dylemat uczuciowy. Możesz zastanawiać się, czy większe korzyści przyniesie Ci słuchanie rozumu, czy może lepiej będzie posłuchać serca. Niewątpliwie czekają Cię bardzo namiętne chwilę z osobą, która rozbudzi w Tobie świeże i płomienne uczucia.


PRACA: Latem pracy może być mniej niż dotychczas. Niektóre Lwy będą wybierać się na urlop, choć nie będzie to informacja, która ich szczególnie ucieszy. Urlop ten nie będzie czymś wyczekanym, a raczej przymusową sytuacją. To też moment głębszych przemyśleń i przypatrzenia się dokładniej swojej ścieżce zawodowej.

 

FINANSE: W finansach czekają Cię przejściowe kłopoty, związane z gorszym okresem na stopie zawodowej. Nie przejmuj się jednak i nie popadaj w dramatyzm – to chwilowe pogorszenie, które szybko uda Ci się połatać. Pojawią się też trudne do podjęcia decyzje związane z pieniędzmi.

 

ZDROWIE: Tego lata zwróć większą uwagę na swoją dietę. Pojawią się u Ciebie problemy z trawieniem i pracą jelit. Możesz odczuwać bóle w okolicach podbrzusza. Warto zadbać także o więcej ruchu, wprowadź do swojego życia więcej aktywności fizycznych.

 

 

PANNA
MIŁOŚĆ: W okresie letnim możesz przeżywać kryzys w swojej relacji. Karty sugerują jednak, że w dużej mierze Twoje podejście będzie wpływało na jego pogłębienie. Podchodzisz do swojego partnera zbyt chłodno, oceniasz go zbyt surowo. W pewnych sytuacjach postaraj się mieć więcej wyrozumiałości.


PRACA: Lato nie przyniesie ze sobą sukcesów na niwie zawodowej. Możesz stracić swoją szansę na awans, o który starałeś się w ostatnim czasie. Nie staraj się jednak wchodzić w słowne potyczki, czy próby negocjacji na siłę – to nie przyniesie Ci polepszenia sytuacji. Niektóre ze zodiakalnych Panien mogą spodziewać się zakończenia pracy w obecnym miejscu.

 

FINANSE: Na sytuację w sferze finansowej nie będziesz mógł w tym czasie narzekać. Dorobiłeś się niezłych oszczędności, z których w okresie letnim chętnie będziesz korzystał. To dobry czas, by pożyć pełną piersią i nie żałować pieniędzy na własne przyjemności. Możesz wybrać się na urlop w słoneczne miejsce.

 

ZDROWIE: Latem nie zapomnij wykonać swoich rutynowych badań, które potwierdzą, czy któreś z Twoich schorzeń nie nawróciło. Możesz mieć bowiem problemy z tym, co już kiedyś Ci doskwierało.

 

 

WAGA
MIŁOŚĆ:
W związkach partnerskich zodiakalnych Wag okres letni będzie czasem pojednania. Uda się w końcu wyjaśnić sytuacje, które dotąd powodowały konflikty i pogłębiały kryzys. Teraz zbliżycie się do siebie zarówno emocjonalnie, jak i fizycznie. Z kolei single spod znaku Wagi będą odważniej starać się o względy osoby, która bardzo im się podoba. A dodatkowo będą miały bardzo duże szanse, że starania te przyniosą oczekiwany skutek.


PRACA: Sfera zawodowa w okresie lata może utknąć w martwym punkcie. Pojawi się zastój, który wpłynie negatywnie na Twoją motywację i zapał do działania. Problemy będą odczuwalne zwłaszcza w prowadzeniu własnej działalności. Możesz odczuć zdecydowanie mniejsze zainteresowanie swoich klientów.

 

FINANSE: W sytuacji finansowej będzie w tym czasie bardzo burzliwie. Lato przyniesie Ci sporo propozycji na nowe inwestycje. Musisz jednak pohamować swój wewnętrzny optymizm i nadmierną rozrzutność. Podejmuj decyzje z większą rozwagą, by nie wpakować się kłopoty finansowe.

 

ZDROWIE: Na okres lata karty wróżą Ci przypływ sił witalnych. Będzie to powodowało, że chętniej podejmiesz się aktywności fizycznych, dzięki czemu uda Ci się poprawić swoją sylwetkę. Kobiety spod znaku Wagi mogą mieć w tym czasie problemy z zajściem w ciążę.

 

 

SKORPION
MIŁOŚĆ: Uczuciowo lato będzie okresem spokoju – tego upragnionego i szczęśliwego. To czas budowania udanej relacji partnerskiej. Mogą pojawić się długo wyczekiwane deklaracje ze strony partnera. Skorpiony poszukujące nowej miłości mogą poznać osobę sporo starszą od siebie, do której poczują głębsze i poważniejsze uczucia.


PRACA: W pracy czekają Cię sukcesy, które będą przez Ciebie solidnie wypracowane. Masz szansę na objęcie nowych, interesujących funkcji w firmie, w której pracujesz. Okres letni może otworzyć przed Tobą także całkiem nowe perspektywy, związane z Twoją pasją. Działaj w tym kierunku odważnie, ale nie gwałtownie.

 

FINANSE: W Twojej sytuacji finansowej będzie sporo zamieszania. Pojawi się wiele okazji, by dodatkowo zarobić. Jednak w parze z zarabianiem, przyjdą też nieprzewidziane wcześniej wydatki. Możesz czuć się nieco zagubiony, będziesz miał problemy z zadecydowaniem, co jest Twoim priorytetem.

 

ZDROWIE: Zdrowotnie możesz mieć w tym czasie problem z układem oddechowym. Pojawić się mogą dolegliwości w obszarze klatki piersiowej. Warto udać się na wizytę u pulmonologa, by dobrać odpowiednią metodę leczenia.

 

 

STRZELEC
MIŁOŚĆ: Okres letni będzie bardzo pomyślnym czasem dla relacji, które dopiero zaczynają się rozwijać. Pojawią się deklaracje i nowe plany. Można spodziewać się oświadczyn, a także planowania legalizacji związku. Lato będzie też dobrym czasem, by podjąć decyzję o wspólnym zamieszkaniu.


PRACA: W pracy będzie to czas bardzo wymagający. Napięta sytuacja będzie powodowała konflikty. Odsuniesz się od swoich współpracowników, zdecydowanie postawisz w tym czasie na pracę indywidualną. Pojawi się też do podjęcia decyzja, jednak odsuniesz ten wybór na dalszy czas.

 

FINANSE: Finansowo towarzyszyć będzie Ci energia obfitości. To czas zbierania plonów ze swoich wcześniejszych działań. Możesz także otrzymać zastrzyk gotówki, który Cię zaskoczy. Pomimo większych przypływów, będziesz mieć skłonność do oszczędzania i skąpstwa.

 

ZDROWIE: Strzelce, które zmagają się z poważniejszymi problemami zdrowotnymi, w okresie lata mogą otrzymać bardzo pozytywne wiadomości. Nastąpi spory przełom w leczeniu lub nawet całkowitego wyleczenie. Zadbaj w tym czasie bardziej o swoje uszy, słuch – unikaj hałasów.

 

 

KOZIOROŻEC
MIŁOŚĆ: W miłości będzie działo się dużo i szybko. Masz szansę na płomienny, choć przelotny romans. Uważaj, aby przyjemna chwila słabości, nie zakończyła się niechcianą ciążą. Nawiążesz wiele nowych znajomości, sporo będziesz kontaktował się z ludźmi. Podobnie będzie w stałych relacjach zodiakalnych Koziorożców – odżyją uczucia, chęci do rozmów i zbliżeń seksualnych.


PRACA: Przed Tobą pojawią się nowe możliwości. Otrzymasz ciekawe propozycje pracy, choć coś może Cię przyciągać do pomysłu o założeniu własnej działalności. W tym czasie możesz podejmować śmiałe decyzje, które będą wpływały na rozwój Twojej kariery. Pomyślne karty wskazują na same sukcesy zawodowe.

 

FINANSE: W okresie letnim Twoja sytuacja finansowa bardzo odczuwalnie się poprawi. Możesz w bardzo szybkim czasie zarobić spore pieniądze. Zwłaszcza jeśli postawisz na intensywną aktywność zawodową. Jest duża szansa na otrzymanie podwyżki lub premii, przy czym nie będzie to obarczone sporym wysiłkiem.

 

ZDROWIE: Dolegliwości, które będą Ci towarzyszyć są związane z obrębem głowy. Głównie doskwierać mogą Ci bóle zatok. Jeśli od dłuższego czasu podejmujesz się leczenia, latem pomyśl o zmianie lekarza, który zaproponuje Ci nową metodę.

AUTOR ARTYKUŁU

Wróżbita Mateusz Algiz

Wróżbita Mateusz Algiz

Dowiedz się więcej
"Wszelkie prawa zastrzeżone, treści chroniona prawami autorskimi. Żadna część nie może być wykorzystywana lub kopiowana w jakiejkolwiek elektronicznej, mechanicznej, fotograficznej lub innej formie zapisu bez pisemnej zgody autora"
Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2022 © 4C sp. z o.o.