Heart_4
1665 Vera 2021-06-21 0

Horoskop astrologiczny biznesowy 21.06 - 27.06.2021

Vera
POLSKI 
Tarot Astrologia - horoskop Numerologia
Uczucia Finanse Rozwój duchowy
0048224 452 404 POLSKA I ZAGRANICA 9.00 zł brutto
708 888 098 POLSKA 7.69 zł brutto
teraz dostępny tylko telefon

Czy kolejny tydzień czerwca przyniesie niespodzianki w życiu zawodowym i biznesie? Sprawdź już teraz...


21 czerwiec - poniedziałek

Początek astronomicznego lata, Słońce przechodzi do znaku Raka, najkrótsza noc w roku. Dobry miesiąc dla wszystkich urodzonych w znaku Raka oraz dla Skorpionów i Ryb. Mimo nastroju słonecznego lata dzień nie upłynie w fantastycznych nastrojach. Zdominuje go kwadratura Księżyca do Saturna i opozycja do Urana, przynosząc mroczne myśli, złe samopoczucie, rozdrażnienie. Praca nie będzie się układać zgodnie z oczekiwaniami, powrócą stare obowiązki, wzrośnie ryzyko wypadków.

22 czerwiec - wtorek

Poprawa aury dnia. Przejście Księżyca do znaku Strzelca wzmocni optymizm, nastroi na sukces, poprawi się samopoczucie i forma fizyczna. Dobry dzień na rozpoczynanie nowych spraw, planowanie prac, objęcie stanowiska, nabór personelu a także pracę naukową, twórczą, intelektualną, procesy sądowe, wzmacnianie autorytetu i prestiżu.

23 czerwiec - środa

Znakomity dzień ! Pozytywne aspekty Księżyca – trygon do Marsa, sekstyl do Saturna oraz trygon Słońca do Jowisza, zwiastują szczęście i powodzenie w każdym aspekcie życia i pracy zawodowej. To dzień rozwoju kariery, dodatkowych dochodów, udanych rozmów i pertraktacji, zawierania umów, podpisywania kontraktów.

24 czerwiec - czwartek

Pełnia, czyli opozycja Księżyca do Słońca, w znaku Koziorożca, spowoduje, że dzień będzie pracowity ale pełen emocji i rozedrgania. Do głosu dochodzi upór, cierpliwość, konsekwencja. Ludzie stają się bardziej przyziemni i pragmatyczni. Dodatkowo opozycja Wenus z Plutonem spotęguje nerwowe zachowania czy złośliwości.

25 czerwiec - piątek

Ostatni dzień szkoły przyniesie wytchnienie po skomplikowanym roku, tak dla dzieci jak i rodziców. Trygon Księżyca do Urana pobudzi umysł i duszę. To dzień natchnienia i pragnienia wyjścia poza ramy zwyczajowego kręgu wydarzeń. W tym dniu rozwiązywanie problemów przyjdzie od niechcenia i naturalnie. Dobry czas dla pracowników naukowych i ludzi twórczych. Zaleca się rozpoczynać nowe projekty, wcielać w życie wynalazki, postępowe idee, metody i technologie.

26 czerwiec - sobota

Noc z piątku na sobotę z pewnością przyniesie obchody Nocy Kupały - Sobótki. Sobótka to słowiańskie święto związane z letnim przesileniem Słońca. Noc puszczania wianków, Święto ognia, wody, Słońca, Księżyca i miłości. Mimo, iż teoretycznie, najkrótsza noc była w poniedziałek, 21 czerwca, sobota ma swoje prawa i z pewnością w wielu miejscach odbywać się będą zabawy związane z tym świętem. Dodatkowo atmosferę podkręci przejście Księżyca do znaku Wodnika czyniąc ludzi wrażliwszymi, chętnymi do zmian, swobody, zabawy, spotkań z przyjaciółmi.

27 czerwiec - niedziela

Dzień zdominuje przejście Wenus do znaku Lwa. Ludzi zacznie cechować emocjonalna pewność siebie, większa wrażliwość na wszelkie oznaki pochwały i uwagi pod swoim adresem. Wszyscy oczekiwać będą komplementów i zachwytów. Zapomnimy o problemach i pracy a skupimy się na przyjemności, rozrywkach, grach i zabawie. Łatwiej wydawać będziemy pieniądze, spotykać się. Dobry dzień dla ludzi sztuki, demonstrowanie zdolności artystycznych czy osiągnięć w dziedzinie rzemiosła artystycznego.


Uzyskaj profesjonalną poradę ezoteryczną lub życiową od tego Eksperta

teraz dostępny tylko telefon
Vera
Vera
708 888 098 POLSKA 7.69 zł brutto
autor: Vera, odwiedzin: 1665
"Wszelkie prawa zastrzeżone, treści chroniona prawami autorskimi. Żadna część nie może być wykorzystywana lub kopiowana w jakiejkolwiek elektronicznej, mechanicznej, fotograficznej lub innej formie zapisu bez pisemnej zgody autora"
FacebookYoutubeInstagram
Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2021 © 4C sp. z o.o.