Horoskop astrologiczny biznesowy 14.06 - 20.06.2021

Data publikacji: 2021-06-14

Horoskop astrologiczny biznesowy 14.06 - 20.06.2021

Sprawdź co Cię spotka w biznesie w drugiej połowie czerwca...

14 czerwiec - poniedziałek

Bardzo trudna aura dnia. Kwadratura Słońca do Neptuna, kwadratura Księżyca do Urana oraz opozycja do Saturna źle wróżą. To dzień iluzji, pomyłek, nieporozumień, braku energii do pracy. Dodatkowo Uran wyzwoli pobudliwość emocjonalną, ostre zmiany nastroju, nieopanowane reakcje i dużą impulsywność. Porządek dnia zostanie naruszony z powodu licznych problemów, nieprzewidzianych okoliczności i przypadków. Skupmy się dziś tylko na tym co konieczne, nie oczekując od Kosmosu zbyt wiele.

15 czerwiec - wtorek

Dzień o skomplikowanej energii, szczególnie z powodu jednego z najważniejszych wydarzeń roku, jakim jest kwadratura Saturna z Uranem. Aspekt ten wywołuje problemy, stawiając nas przed faktami, nie dającymi się przewidzieć. Możliwe błędy i pomyłki w pracy, problemy związane z karierą czy dotrzymywaniem umów. Na szczęście złe aspekty zneutralizują sekstyle Księżyca do Merkurego i Słońca, wnosząc porządek i mentalną aktywność.

16 czerwiec - środa

Dzień zdominuje przejście Księżyca w znak Panny. Aspekt ten nastroi ludzi krytycznie i nerwowo. Zapanuje chęć koncentracji, wprowadzania porządku, zasięgania i korzystania z informacji. Drażnić będzie najmniejsza nieuwaga i niedokładność. Wzrośnie chęć wtrącania się w cudze sprawy czy czepiania się szczegółów. Dzień z dużą szansą na zwiększenie transakcji handlowych, działalność komercyjną, współpracę, sprawy księgowe, operacje finansowe, transakcje papierami wartościowymi, prace badawcze, naukę czy zdawanie egzaminów.

17 czerwiec - czwartek

Dzień upłynie pod wpływem nawzajem sprzecznych aspektów Księżyca. Trygon Księżyca do Urana i Wenus przyniosą życzliwość, łatwość w rozwiązywaniu problemów zawodowych czy łagodzenie konfliktów drogą pokojową natomiast kwadratura Księżyca do Merkurego oraz opozycja Księżyca do Neptuna sprawia, że praca będzie się ślimaczyć, obraz nie będzie jasny i łatwo przegapić coś istotnego.

18 czerwiec - piątek

Sympatyczna aura dnia zdominowana przez sekstyl Księżyca do Marsa oraz przejściem Księżyca w znak Wagi. Taki układ planet przyniesie dobry nastrój, chęć do kontaktów, rozrywki, spotkań towarzyskich. Poprawią się relacje z rodziną i przyjaciółmi a rozpoczynający się weekend upłynie w miłej atmosferze.

19 czerwiec - sobota

Jak przystało na sobotę dzień upłynie spokojnie, sympatycznie, pokojowo i bez większych niespodzianek. Dobrej atmosferze sprzyjać będą trygony Księżyca do Saturna i Merkurego.

20 czerwiec - niedziela

Skomplikowana aura dnia. Księżyc wkraczając w znak Skorpiona wniesie nerwowość, duszność, chęć zamknięcia się i odizolowania. Nasilą się wątpliwości, nieufność i podejrzliwość. Także przejście optymistycznego i wesołego Jowisza w ruch wsteczny sprawi, że niedzieli nie zaliczymy do najbardziej udanych.

AUTOR ARTYKUŁU

Vera

Vera

Dowiedz się więcej
"Wszelkie prawa zastrzeżone, treści chroniona prawami autorskimi. Żadna część nie może być wykorzystywana lub kopiowana w jakiejkolwiek elektronicznej, mechanicznej, fotograficznej lub innej formie zapisu bez pisemnej zgody autora"
Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2022 © 4C sp. z o.o.