Heart_5
Programy na żywo
Wieczor_hd TarocistaLeszek

Tarocista Leszek

Zapraszamy 2021-10-22
na żywo godz. 21:00

2016 Agra 2021-06-09 0

Prognoza z kart Kipper na czerwiec 2021

Agra
POLSKI 
Promocja
Tarot Horoskop Karty Lenormand
Uczucia Samopoczucie Praca
Ekspert nie ma włączonych usług telefonów bezpośrednich. Wejdź na profil Eksperta aby zobaczyć metody kontaktu z Ekspertem
teraz dostępny

Co przewidują karty Kippera w czerwcu? Sprawdź już teraz...


Baran

Miesiąc ogólnie niezły. Jest szansa na zdobycie pieniędzy. To mogą być pieniądze dodatkowe, a nawet wygrana. Nie wszyscy zarobią dużo, ale zysk ucieszy.

Byk

Niektóre byki mogą odczuwać spadek formy. Jest ryzyko, że energii będzie mniej i trzeba będzie uważać na zdrowie. Uwaga na kontuzje i wypadki.

Bliźnięta

Miesiąc dobry na podróż i pożegnania. To nie jest jednak czas na podróże zagraniczne. Wskazane raczej krótsze wyjazdy. To też dobry czas na wyprawę w głąb duszy.

Rak

Ważne w tym miesiącu będzie jakieś spotkanie. To może być wizyta u rodziny, spotkanie znajomego na ulicy, a także randka. Możliwa też ważna rozmowa z szefem.

Lew

Miesiąc dobry pod względem intelektualnym. Lwy powinny ruszyć głową i to i owo przemyśleć. Zwłaszcza powinny zmierzyć się z problemami. To też dobry czas na naukę.

Panna

Miesiąc raczej trudny. Uwaga na złodzieja i nieuczciwość innych. To może też być spadek energii, albo jej strata na rzecz innych np. niepotrzebne dyskusje czy konflikty.

Waga

Ważny może być kontakt z jakąś kobietą. To może być ktoś z rodziny, znajoma, przyjaciółka. To może być szefowa lub urzędniczka. Jeśli randka to raczej udana albo ważna.

Skorpion

To miesiąc pod znakiem dzieci niekoniecznie własnych. Możliwy kontakt z dzieckiem, szansa na pracę z dziećmi. Niektóre skorpiony wrócą we wspomnieniach do dzieciństwa i przepracują je.

Strzelec

Miesiąc trudny, bo będzie trzeba z czymś się pożegnać i to ostatecznie. To może być praca, partner, ktoś z rodziny, znajomy. Niektóre Strzelce stracą domowe zwierzątko. Warto żałobę przeżyć bez blokowania emocji.

Koziorożec

Dla koziorożców ważny będzie dom. Nie wszystkie będą domatorami ale sprawy domu będą istotne. To też dobry czas na sprzedaż domu czy kupno, a także remont.

Wodnik

W tym okresie możliwy kontakt z kimś noszącym w pracy uniform. To może być lekarz, policjant, strażak czy kurier. Uwaga na sprawy prawne.

Ryby

To miesiąc oczekiwania. Coś utknie i potrzeba będzie cierpliwości. To też miesiąc tęsknot i pragnień, spoglądania w tym kierunku w którym się zmierza.


Uzyskaj profesjonalną poradę ezoteryczną lub życiową od tego Eksperta

teraz dostępny
Agra
Agra
autor: Agra, odwiedzin: 2016
"Wszelkie prawa zastrzeżone, treści chroniona prawami autorskimi. Żadna część nie może być wykorzystywana lub kopiowana w jakiejkolwiek elektronicznej, mechanicznej, fotograficznej lub innej formie zapisu bez pisemnej zgody autora"
FacebookYoutubeInstagram
Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2021 © 4C sp. z o.o.