Heart_5
Programy na żywo
Wieczor_hd TarocistaLeszek

Tarocista Leszek

Zapraszamy dziś
na żywo godz. 22:00

3802 Kumczo 2021-06-08 0

Wibracje numerologiczne na czerwiec 2021

Kumczo
POLSKI 
Tarot Wahadełko Numerologia
Uczucia Samopoczucie Finanse
0048224 452 456 POLSKA I ZAGRANICA 4.80 zł brutto
708 588 023 POLSKA 3.69 zł brutto
teraz niedostępny

Poznaj wibracje numerologiczne w najbliższym miesiącu...


Dla wibracji 1

Energia miesiąca: Dla jedynek czerwiec zapowiada się jako miesiąc bezpieczeństwa materialnego, zysków, prezentów pieniężnych. Konsekwentnie będziecie dążyli do wyznaczonego sobie celu poświęcając swój czas. To miesiąc wielu spotkań z różnymi osobami, znajomymi, rodziną.

Praca/finanse: Wasza praca będzie wymagała od was poświęcenia, wiedzy i intuicji. Coś też możecie skrywać, ukrywać, robić to w tajemnicy. Finansowo nie będziecie marnować nadarzających się okazji, pieniądze pochodzące z niespodziewanych źródeł.

Uczucia/związki: W związkach zadbacie o dom i rodzinę, widać opiekuńczość, a nawet może się przydarzyć powiększenie rodziny. Swoje uczucia zwrócicie na konkretne wspólne cele i obowiązki.

Dom/rodzina: W rodzinie możecie liczyć na mężczyznę, który dobrze stoi finansowo, być może posiada własną działalność i zawsze w potrzebie pomoże i doradzi.

Otoczenie: W otoczeniu miłe spotkania z osobami, które darzą was życzliwością i przyjaźnią. Miła atmosfera, zawieranie umów.

Samopoczucie/zdrowie: Wasze samopoczucie będzie przepełnione wrażliwością, zgodą, miłym nastrojem spowodowanym zaproszeniem was na jakąś uroczystość. Zdrowotnie uważać na zaburzenia emocjonalne, przemęczenie, kręgosłup.

Niespodzianki: Możecie odczuć w pracy, czy też w domu, że jesteście zmuszani do posłuszeństwa i podporządkowania się, a przy okazji możecie być związani z przymusową zależnością od tej osoby, czy sytuacji.

Ostrzeżenia: Możecie doznać od kogoś zranienia w postaci wypowiedzianych słów. Nie wchodźcie w konflikty i skomplikowane dyskusje.

 

Dla wibracji 2

Energia miesiąca: Dwójki w czerwcu czeka podejmowanie decyzji i dokonanie jakiegoś wyboru. To może dotyczyć spraw zawodowych lub wyjazdowych. Być może będziecie mieli dwie opcje do wyboru, ale w dwóch miejscach nie da się być jednocześnie i trzeba na coś się zdecydować.

Praca/finanse: W sprawach zawodowych sporo wyjazdów, delegacji, dążenie do osiągnięcia sukcesu. Mnóstwo informacji i nowych wiadomości, dużo spraw do załatwienia. Finansowo wzrost kapitału, zyski, pomnażanie dochodu.

Uczucia/związki: W uczuciach niektóre dwójeczki mogą żyć w oddaleniu od siebie, może dzielić was odległość lub partner przebywa za granicą. Dla innych dwójek związek pod jednym dachem, ale każde żyje w swoim świecie.

Dom/rodzina: Czasami możecie poddawać się zbytnim nastrojom, żyjąc fantazjami i marzeniami, co może doprowadzić do zagubienia się w realnym świecie. Co do rodziny trzeba będzie dostosować się do zaistniałej sytuacji i zachować równowagę emocjonalną.

Otoczenie: Dobre wiadomości w sprawach pracy, zleceń, szkoleń. Otoczenie będzie wam sprzyjało w rozpoczęciu nowych działań w sprawach materialnych.

Samopoczucie/zdrowie: Dla dwójek to miesiąc pokonania przeszkód i ruszenie do przodu. W zdrowiu mogą się przytrafić choroby jamy ustnej i nosowej, stany zapalne, zatoki.

Niespodzianki: To co wam nie sprzyja, jest niepotrzebne odetniecie. Wyjaśnią się sprawy konfliktowe i rozwiążą problemy dzięki waszemu intelektowi i odporności psychicznej.

Ostrzeżenia: Tak właściwie to nie ma tu ostrzeżenia, a możecie tęsknić za posiadaniem czegoś trwałego np.: domu, co jest sprawą normalną i karty dają taką szansę na podjęcie decyzji i rozpoczęcie działań.

 

Dla wibracji 3

Energia miesiąca: Dla trójek czerwiec będzie miesiącem poszukiwania prawdy, jasnego myślenia, szczerej rozmowy opartej na faktach. Jakiś konflikt, problem trzeba będzie rozwiązać zachowując rozwagę i trzeźwość umysłu. Pomimo rozterek duchowych jesteście panami swojej woli i dacie radę przezwyciężyć stan panującego napięcia. To szansa na rozwiązanie problemów i pójście krok do przodu.

Praca/finanse: To miesiąc wycofania się z aktywności zawodowej i przewartościowania swojego życia i dotychczasowych wyobrażeń o sukcesie, ambicji, dobrobycie materialnym. Czas zadumy i poszukiwania swojej drogi przygotowując się na nadchodzące zmiany.

Uczucia/związki: Namiętne i dynamiczne przeżywanie swoich uczuć od wybuchów zazdrości, gniewu, po gwałtowną miłość, seks. Będzie się działo. Raz pokażecie się jako potulne kotki, innym razem jako drapieżne lwy.

Dom/rodzina: W domu partnerka /partner wrażliwy na swoim punkcie i łatwo go zranić. Potrafi obdarzyć miłością, gdyż posiada w sobie bogactwo uczuć, ale może też użyć siły je niszczącej.

Otoczenie: W otoczeniu powinno być bez zmian, ale na wszelkie wasze trudności możecie reagować izolując się i zamykając w sobie, przeżywając niepowodzenia w samotności. To czas na przemyślenia, aby zrobić następny krok.

Samopoczucie/zdrowie: Możecie popadać w melancholię, bujając czasami w obłokach, ale też nie topcie swoich smutków w używkach. W zdrowiu mogą pojawić się dolegliwości nerek, zaburzenia poziomu sodu, potasu wapnia.

Niespodzianki: Niektóre trójeczki może coś przygnębić, przytłoczyć, chwilowe załamanie, choroba. Jednak to okres przejściowy, który się rozwiąże.

Ostrzeżenia: Wasza cierpliwość do pewnych spraw może się wyczerpać i zaczniecie przemawiać w złośliwy i nieugięty sposób, raniąc innych słowami, osądzaniem, krytykowaniem.

 

Dla wibracji 4

Energia miesiąca: Czwórki spodziewajcie się w czerwcu zmian, które są nieuniknione, a przed, którymi czujecie wewnętrzny strach. To miesiąc odrodzenia, obudzenia się do życia. To co stare, niekorzystne dla was, a którego się jeszcze trzymacie odejdzie, a pojawią się poważne zmiany niosące ulgę, nadzieję i dobroć.

Praca/finanse: W tych dziedzinach powinno być stabilnie, mogą pojawić się wydatki związane z wyjazdami. Możecie zainteresować się sprawami związanymi z Bogiem, kosmosem, rozważaniem na temat życia i śmierci, szukając informacji, szkoleń, kursów.

Uczucia/związki: W sprawach uczuciowych macie kartę ochronną, więc pieczę nad wami i waszymi związkami będą miały Siły Wyższe, Kosmos. To miesiąc udanych związków rodzinnych, miłość, okres wzajemnego zaufania i harmonii.

Dom/rodzina: W domu korzystne wszelkiego rodzaju podjęte przedsięwzięcia, operacje finansowe. To czas powolnego dochodzenia do celu dzięki uporowi i wytrwałości. Prace związane z ziemią, naturą, rolnictwem.

Otoczenie: Tu poczynicie jakieś działania, początek przedsięwzięcia w które włożycie sporo woli, energii i zaangażowania. Coś zostanie rozpoczęte, zasiane, a na wynik trzeba będzie jeszcze poczekać.

Samopoczucie/zdrowie: Być może niektóre czwórki będą musiały skorzystać z usług lekarza w sprawach dolegliwości zdrowotnych, takich jak: zaburzenia przemiany materii, kręgosłup, problemy stomatologiczne.

Niespodzianki: Niespodzianka to zmiany, które na was czekają, mogą one dotyczyć pojednania, przebaczenia, uwolnienia się od przeszłości.

Ostrzeżenia: Lęk i niechęć do ludzi prowadzi do niemożności odblokowania własnych napięć. Czas wyjść poza ramy i porozumieć się z otoczeniem. To co było już dawno wam nie zagraża.

 

Dla wibracji 5

Energia miesiąca: Piątki skupią się na podróży swojej lub kogoś bliskiego. Może to być też podróż duchowa polegająca na świadomym wyborze drogi, która będzie dla was najbardziej odpowiednia. Pogodzicie się z przeszłością wyznaczając sobie cel życiowy, możecie też liczyć na wsparcie kogoś kto darzy was przyjaźnią.

Praca/finanse: Tu kłania się energia w dawaniu i braniu, czyli nie tylko trzeba chcieć i żądać, ale też dać coś z siebie, a za należycie wykonaną pracę otrzymacie nagrodę. Spodziewajcie się darowizny w postaci pieniężnej, którą ktoś wam podaruje i znajdziecie się w niezręcznej sytuacji.

Uczucia/związki: W uczuciach zgoda w związkach. Partner okaże się przychylną życzliwą osobą gotową służyć pomocą. Możecie też otrzymać niespodziewane zaproszenie na miłe spotkanie, imprezę.

Dom/rodzina: Możecie odczuwać, że stoicie w tym samym miejscu i czas jakby zatrzymał się dla was. Niby życie toczy się normalnie, ale możecie nie mieć energii do działania, do podejmowania decyzji, taki okres czekania i odkładania spraw na później. Niektóre sprawy w domu, czy rodzinne ulegną opóźnieniu, odwloką się.

Otoczenie: Ktoś z waszego najbliższego otoczenia na jakiś czas może was opuścić, odejść, wyjechać, ale powróci.

Samopoczucie/zdrowie: Samopoczucie jak w pułapce. Nie widzicie wyjścia z sytuacji w jakiej się znaleźliście. Tak właściwie to sami się zaplątaliście widząc tylko ograniczenia i brak możliwości ruchu. To wynik waszego negatywnego myślenia, jesteście niewolnikiem własnych myśli, które powodują bezsilność. Oprócz takiego stanu mogą pojawić się infekcje wirusowe i bakteryjne krtani.

Niespodzianki: Natłok pozytywnych informacji i wiadomości. Trzeba będzie szybko podjąć decyzję i zdecydować się na okazję jaka się pojawi w sprawach materialnych.

Ostrzeżenia: Może nie dojść do realizacji planów, trudności ze sprzedażą towaru, uważajcie na inwestycje.

 

Dla wibracji 6

Energia miesiąca: Szóstki w czerwcu skupią się na swoim związku lub na związku najbliższych, dzieci.To miesiąc, który przyniesie pozytywne niespodzianki, radość, współpracę, spotkania, umowy, a nawet zaręczyny, czy rozmowy o ślubie.

Praca/finanse: W pracy wszystko zależy od was. Możecie być panem swojego losu i wziąć odpowiedzialność za swoje życie. Zapowiada się początek nowych działań, to czas, gdzie pokażecie swoją siłę przywódczą, witalność i aktywność. Będziecie dążyli do osiągnięcia swojego celu, rozwoju osobistego, narodzi się jakiś projekt, plan, to miesiąc twórczych pomysłów.

Uczucia/związki: W związkach możecie się wzajemnie sobie przyglądać i obserwować, ze względu na to, że czujecie, że związek zaczyna kuleć. Brak wam siły, aby otwarcie się zbuntować i powiedzieć o co chodzi. Możecie być zwodniczy i podstępni żyjąc w nieszczerości.

Dom/rodzina: W rodzinie zapowiada się ślub, związek, ktoś zechce rozpocząć nowy etap życia.To miesiąc radości, ciepła i optymizmu. Życzliwość ludzi, przyjaciół, rodziny. Uwolnienie się od trosk i niepowodzeń i zaczynanie nowych działań i realizacja zamierzeń.

Otoczenie: Nadzieja i wiara w lepszą przyszłość was nie opuści. Zainteresowania sprawami ezoteryki, terapeutycznymi, lecznictwem naturalnym.

Samopoczucie/zdrowie: Odczujecie uczucie przemęczenia fizycznego, jak i psychicznego, przepracowania. Niektóre szóstki czeka konsultacja z lekarzem w sprawach zdrowotnych związanych z problemami występującymi w obrębie głowy.

Niespodzianki: To powinny być miłe niespodzianki. Niektóre szóstki mogą się zakochać, poznać nową miłość, dla innych to będzie wykonywanie pracy, którą kochają robić, a dla jeszcze innych ciąża, miłość do dziecka.

Ostrzeżenia: Miesiąc powinien być pozytywny, możecie jedynie odczuć i zwątpić, że wasze działania są bezcelowe i bezowocne.

 

Dla wibracji 7

Energia miesiąca: Siódemki spodziewajcie się w czerwcu nerwowej atmosfery, zaskakujących wiadomości i gwałtownych i pośpiesznych rozstrzygnięć. Możecie sobie zaszkodzić działając bez przemyślenia, niepotrzebnie narażając siebie i innych.

Praca/finanse: To miesiąc niezdecydowania,wewnętrznego rozdarcia i niemożności podjęcia decyzji. Możecie mieć w pracy, w sprawach zawodowych propozycję, która będzie kusząca, ale coś będzie wam nie pasowało, jakieś utrudniania, które spowodują, że nie będziecie mogli zdecydować się na tą propozycję.

Uczucia/związki: Niektóre siódemki podejmą jakieś przedsięwzięcia, rozpoczną coś nowego. Może to być nowa miłosna podniecająca przygoda, jak również pragnienie powiększenia rodziny, poczęcia dziecka. Będzie zmysłowo, namiętnie i żywiołowo.

Dom/rodzina: W tych dziedzinach macie kartę ochronną, więc wasz dom i rodzina będzie chroniona przez Siły Wyższe, Kosmos. Wiara i nadzieja w lepszą przyszłość i dobre, pomyślne perspektywy powinna was nie opuścić.

Otoczenie: W otoczeniu zachowacie powściągliwość w działaniach i dostosujecie się do sytuacji. W pewnych kwestiach nie będziecie zajmowali stanowiska, a pozostawicie sprawy ich własnemu biegowi.

Samopoczucie/zdrowie: Skupicie się na pracy i dążeniu do celu. Pilność, sumienność i zręczność to cechy wykonywania waszych obowiązków zawodowych. Zdrowotnie mogą się pojawić problemy z przemianą materii, choroby przewodu pokarmowego.

Niespodzianki: Czeka was siódemki jakaś walka, rywalizacja, konkurencja. Możecie zaangażować się w realizację swoich celów i zamierzeń i być gotowi do obrony swoich poglądów, stanowiska.

Ostrzeżenia: Nie izolujcie się od otoczenia reagując w ten sposób na trudności, gdyż taki rodzaj odwrotu od życia i zamykanie się w sobie może być następstwem choroby.

 

Dla wibracji 8

Energia miesiąca: Czerwiec dla ósemek to miesiąc obfitujący w różnego rodzaju informacje, wiadomości, nie zawsze pozytywnych. Jednak na określenie przyczyny problemu, czy konfliktu pomoże wam wasza intuicja.

Praca/finanse: W sprawach zawodowych mogą pojawić się nieporozumienia, konflikty, trzeba trzymać rękę na pulsie i i unikać ludzi nieszczerych i zwodniczych. Unikać też plotek, gadulstwa i pośpiesznego wydawania sądów.

Uczucia/związki: Uczuciowo ósemki możecie nosić w sercu głęboki smutek, ból, z powodu rozstania, utraty kogoś bliskiego. Potrzeba będzie czasu aby rany się zabliźniły.

Dom/rodzina: W sprawach rodzinnych trzeba będzie wrócić do przeszłości i zastanowić się nad popełnionymi błędami i owocami tych działań. Każdy broni swoich racji, ale też każdy powinien żyć po swojemu i trzeba pogodzić się z porządkiem istniejącego świata, zachowując w sobie wewnętrzną równowagę i harmonię. Nie oceniać, nie krytykować i nie wydawać pochopnych wyroków.

Otoczenie: Możecie zamartwiać się o kogoś z najbliższego otoczenia, co nawet spowoduje trudności w zasypianiu. Należy pozbyć się tych dręczących myśli, pesymizmu i lęków, bo to niepotrzebne wyolbrzymianie wszystkiego.

Samopoczucie/zdrowie: Jesteście osobami dosyć silnymi i spiętrzające się trudności nie załamują was lecz zmuszają do stawiania oporu. Będziecie uparcie tkwili przy swoich racjach,nie dopuszczając do ugodowych rozwiązań. W zdrowiu mogą pojawić się stany zapalne, choroby krwi.

Niespodzianki: Możecie mieć do czynienia z wrażliwą, czułą i delikatną osobą, która posiada zdolności artystyczne, ale nie umie urzeczywistnić swoich marzeń.

Ostrzeżenia: Mogą pojawić się złe nowiny, wymagające od was szybkiej reakcji.

 

Dla wibracji 9

Energia miesiąca: Dziewiątki w czerwcu będziecie podążali własnymi drogami, będzie się liczyła tylko wasza egzystencja i działania wynikające z ich przekonań. To miesiąc takiego zatrzymania, zastoju.

Praca/finanse: Możliwe, że będziecie pracowali na zmianę nocną lub pojawi się jakiś kryzys zawodowy, strach, lęki, cierpienie pesymistyczne. Coś będziecie wyolbrzymiać niepotrzebnie i widzieć w czarnych kolorach.

Uczucia/związki: W związkach nieufność, ostrożność, brak zaufania. Przeszłość już wam nie zagraża, a wy wciąż oczekujecie ataku. Narasta wrogość i niemożność porozumienia się z partnerem, a przyczyną konfliktu może być zazdrość.

Dom/rodzina: W domu przyjmowanie czujnej postawy wyrażającej się dbałością o stan posiadania. Staniecie się oszczędni, aby spełnić swoje marzenia o wygodnym i komfortowym życiu, ale to potrzebuje też pewnych wyrzeczeń.

Otoczenie: W otoczeniu może być wywierana presja na was, a sytuacja zaistniała będzie wymagała od was obiektywnej oceny. To może być rodzaj przymusu, zależności od osoby lub sytuacji. Ktoś będzie chciał was podporządkować pod siebie.

Samopoczucie/zdrowie: Powodzenie materialne, dziewiątki nie powinny uskarżać się na swój los, a jednak czegoś wam brakuje. Zdrowotnie problemy z przemianą materii, problemy ze snem.

Niespodzianki: Może was zaskoczyć kobieta czuła i wrażliwa czasami zbyt użalająca się nad sobą.

Ostrzeżenia: Problemy seksualne, które są przyczyną konfliktu małżeńskiego, zazdrość przed utratą partnera.


Uzyskaj profesjonalną poradę ezoteryczną lub życiową od tego Eksperta

teraz niedostępny
Kumczo
Kumczo
708 588 023 POLSKA 3.69 zł brutto
autor: Kumczo, odwiedzin: 3802
"Wszelkie prawa zastrzeżone, treści chroniona prawami autorskimi. Żadna część nie może być wykorzystywana lub kopiowana w jakiejkolwiek elektronicznej, mechanicznej, fotograficznej lub innej formie zapisu bez pisemnej zgody autora"
FacebookYoutubeInstagram
Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2021 © 4C sp. z o.o.