Heart_5
Programy na żywo
Wieczor_hd TarocistaLeszek

Tarocista Leszek

Zapraszamy 2021-09-27
na żywo godz. 22:00

3980 Vera 2021-06-07 0

Horoskop astrologiczny biznesowy 07.06 - 13.06.2021

Vera
POLSKI 
Tarot Astrologia - horoskop Numerologia
Uczucia Finanse Rozwój duchowy
0048224 452 404 POLSKA I ZAGRANICA 9.00 zł brutto
708 888 098 POLSKA 7.69 zł brutto
teraz dostępny

Jakie zmiany w biznesie i życiu zawodowym będą w czerwcu...


7 czerwiec - poniedziałek

Trudny energetycznie dzień. Kwadratura Księżyca do Saturna oraz koniunkcja Księżyca z Uranem wprowadzą nas w nie najlepsze samopoczucie, mroczne myśli, stłumiony nastrój. Zamierzone sprawy mogą zostać zerwane, trudno się skoncentrować, łatwo o pomyłki i urazy. Nie zaleca się zaczynania nowych spraw, dokonywania transakcji, zwracania się do instytucji państwowych, kupna lub sprzedaży nieruchomości, wyruszania w podróż.

8 czerwiec - wtorek

Sympatyczna aura dnia. Księżyc w sekstylu do Neptuna, w trygonie do Plutona oraz przejście Księżyca w znak Bliźniąt, dodadzą energii, chęci do kontaktów i swobody. Wzrośnie potrzeba wymiany informacji, idei i myśli. Aktywność umysłowa nasili się, uwaga koncentrowana będzie na wielu sprawach jednocześnie. Wzrośnie ilość korespondencji, telefonów. Dobry dzień na pracę naukową, twórczą, intelektualną, podpisywanie umów, zdawanie egzaminów.

9 czerwiec - środa

Dzień upłynie pod wpływem kwadratury Księżyca do Jowisza, co przyniesie nieopanowanie i skrajne zachowania. Łatwo uznać swoje pragnienia za realność, przecenić możliwości, nie docenić konkurenta, wdać się w aferę, popełnić błąd, który doprowadzi do strat. Lepiej unikać podpisywania ważnych dokumentów, składać obietnice, robić szerokie gesty i hojne prezenty.

10 czerwiec - czwartek

Nów Księżyca i częściowe zaćmienie Słońca przyniosą chwiejność emocjonalną, nerwowość i uczucie niepokoju. Zmniejsza się refleks, osłabia pamięć, wzrasta prawdopodobieństwo popełnienia błędu. Z powodu osłabienia zdolności adaptacyjnych ludzie częściej się kłócą, trudno się zmusić do zrobienia czegokolwiek. Nie zaleca się podejmowania nowych spraw, przedsięwzięć i decyzji.

11 czerwiec - piątek

Na istotę dnia wpłynie przejście Marsa do znaku Lwa, który pozostanie w nim do 29 lipca. Aspekt ten podwyższy naszą aktywność, inicjatywę i chęć do działania. Wzrośnie ilość sportowych rekordów, skłonności do hazardu, ryzyka i awanturniczych przedsięwzięć. Znaczący w ciągu dnia będzie także trygon Księżyca do Jowisza, który sprzyja wszelkim początkom, dodaje optymizmu i życzliwości.

12 czerwiec - sobota

Bardzo sympatyczna aura dnia. Koniunkcja Księżyca z Wenus oraz sekstyl Księżyca z Uranem nastawią wszystkich życzliwie, tolerancyjnie, sentymentalnie i uczuciowo. To czas natchnienia i chęci wyjścia poza ramy zwyczajowego kręgu wydarzeń. To aspekty idealne na ciepłą, czerwcową sobotę.

13 czerwiec - niedziela

Większość dnia upłynie pod wpływem pozytywnych aspektów Księżyca i Wenus, które przyniosą miły nastrój i ciepłe, rodzinne relacje. Niestety, po południu, w wyniku opozycji Księżyca do Plutona, atmosfera może się zważyć, co doprowadzi do wewnętrznych niepokojów, bezpodstawnej agresji, czy irracjonalnych lęków. Unikajmy pochopnych decyzji czy nieskoordynowanych działań.


Uzyskaj profesjonalną poradę ezoteryczną lub życiową od tego Eksperta

teraz dostępny
Vera
Vera
708 888 098 POLSKA 7.69 zł brutto
autor: Vera, odwiedzin: 3980
"Wszelkie prawa zastrzeżone, treści chroniona prawami autorskimi. Żadna część nie może być wykorzystywana lub kopiowana w jakiejkolwiek elektronicznej, mechanicznej, fotograficznej lub innej formie zapisu bez pisemnej zgody autora"
FacebookYoutubeInstagram
Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2021 © 4C sp. z o.o.