Heart_5
Programy na żywo
Wieczor_hd TarocistaLeszek

Tarocista Leszek

Zapraszamy 2021-10-22
na żywo godz. 21:00

1848 Agra 2021-06-02 0

Prognoza z kart Lenormand na czerwiec 2021

Agra
POLSKI 
Promocja
Tarot Horoskop Karty Lenormand
Uczucia Samopoczucie Praca
Ekspert nie ma włączonych usług telefonów bezpośrednich. Wejdź na profil Eksperta aby zobaczyć metody kontaktu z Ekspertem
teraz dostępny

Sprawdź co prognozują karty Lenormand w czerwcu....


Baran

Baranom się uda w życiu coś trwałego osiągnąć. To może być stała praca, albo stały związek. Czasem niestety to może być choroba z gatunku tych, które są przewlekłe.

Byk

Byki może czekać wylew emocji w relacji z partnerem albo zdadzą sobie sprawę, że ich związek jest otwarty, bo coś im w nim nie pasuje. Gorzkie refleksje przyniosą smutek.

Bliźnięta

Dobry miesiąc dla kariery albo innych ważnych spraw. Jeśli bliźnięta się zmobilizują to sporo mogą w tych dniach osiągnąć. To też czas na zajęcia typu intelektualnego.

Rak

Raki mogą odczuć albo spadek energii, albo nadmiar. Ten szkodliwy, który wywołuje nerwowość. Możliwe, że zdrowie będzie szwankować. Ryzyko pobytu w łóżku nawet.

Lew

Miesiąc generalnie niezły dla uczuć. Warto więcej czasu spędzić z druga połową albo jej poszukać. Niestety na niektóre lwy czeka niemiła niespodzianka. Wskazana ostrożność.

Panna

Miesiąc trudny, bo może ujawnić się wróg. Warto go odkryć, ponieważ może zaszkodzić. Wrogo usposobione mogą być osoby z najbliższego otoczenia, ale i w pracy, sklepie. Uwaga na konflikty.

Waga

Ważna może być rodzina i to niekoniecznie bliska. Może ktoś się niespodziewanie odezwać czy zaprosić na uroczystość rodzinną. Warto by było o rodzinie pomyśleć i odwiedzić krewnych. To tez dobry czas na rozwój.

Skorpion

Miesiąc taki sobie. Ważny może być dom w tym dom rodzinny. Niektóre skorpiony staną się domatorami, niektóre odwiedzą rodziców. To też czas na remonty i zakupy do domu.

Strzelec

Możliwa wizyta w miejscu typu szpital, przychodnia, urząd czy bank. Sprawa będzie ważna i niekoniecznie przyjemna. Nie da się tego uniknąć ani przełożyć na lepszy czas.

Koziorożec

Ważne mogą okazać się dzieci niekoniecznie własne. To może być tez coś małego. Może zwierzątko domowe, mały zysk czy postęp.

Wodnik

Wodniki czeka ważna  ale niekoniecznie przyjemna podróż. Coś może się w drodze wydarzyć. To może być spotkanie, ale i przygoda. Uwaga, bo także niebezpieczna.

Ryby

Na ryby czeka zmiana. Może miejsca pobytu, może partnera czy pracy. To powinna być zmiana ważna, ale przed jej dokonaniem warto wszystko przemyśleć.


Uzyskaj profesjonalną poradę ezoteryczną lub życiową od tego Eksperta

teraz dostępny
Agra
Agra
autor: Agra, odwiedzin: 1848
"Wszelkie prawa zastrzeżone, treści chroniona prawami autorskimi. Żadna część nie może być wykorzystywana lub kopiowana w jakiejkolwiek elektronicznej, mechanicznej, fotograficznej lub innej formie zapisu bez pisemnej zgody autora"
FacebookYoutubeInstagram
Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2021 © 4C sp. z o.o.