Heart_4
Programy na żywo
Wieczor_hd TarocistaSzandor

Tarocista Szandor

Zapraszamy 2021-06-16
na żywo godz. 22:00

1233 Vera 2021-06-01 0

Horoskop astrologiczny biznesowy 01.06 - 06.06.2021

Nowy-artykul
Vera
POLSKI 
Tarot Astrologia - horoskop Numerologia
Uczucia, Finanse, Rozwój duchowy
0048224 452 404 POLSKA I ZAGRANICA 9.00 zł brutto
708 888 098 POLSKA 7.69 zł brutto
teraz dostępny

W czerwcu pozostajemy pod wpływem intelektualnej, merkuriańskiej energii znaku Bliźniąt. Nasze zachowania i reakcje będą płynne, przekonywujące i sugestywne a poglądy nowatorskie i postępowe. Trudno będzie skupić się na jednym problemie. Podwyższy się aktywność umysłowa, poziom inteligencji, zdolność logicznego myślenia, dowcip i spryt życiowy.


1 czerwiec - wtorek, Dzień Dziecka

Czerwiec powitamy w miłym nastroju z pomocą pozytywnych aspektów Księżyca z Merkurym i Wenus oraz koniunkcji z Jowiszem. Jak przystało na Dzień Dziecka dzień będzie pełen radości, optymizmu i zabawy.

2 czerwiec - środa

Dzień upłynie pod wpływem kwadratury Księżyca do Słońca, przynosząc chwiejność emocjonalną, niepokój psychiczny, zmianę nastroju – od burzliwej radości do pełnej apatii. Istotny dla nastroju będzie także sekstyl Księżyca do Urana, wnoszący element niespodzianki, pojawiającego się nowego, silnego impulsu, nowych wiadomości, sensacji, olśnienia. Dzień pracy zaburzać będą myśli o kilku wolnych dniach.

3 czerwiec - czwartek, Boże Ciało

Pozytywna, pełna energii jakość dnia. Przejście Księżyca do znaku Barana zwiększy aktywność psychiczną i fizyczną. Dzień pełen spontanicznych działań, pomysłów i idei. W rodzinach, z powodu kwadratury Księżyca do Merkurego, możliwe napięcia, tworzenie zakazów i nakazów, sprzeczki. Na szczęście trygon Księżyca do Marsa wzmocni uczucia rodzicielskie i pomoże odnaleźć złoty środek w zabawie.

4 czerwiec - piątek

Piękna aura dnia. Trygon Wenus do Jowisza oraz sekstyl Księżyca do Saturna wniosą radość, sukces i optymizm. Osoby, które będą dziś pracować zrealizują wszystkie plany i odnajdą powodzenie w transakcjach finansowych. Dobry dzień na rozpoczynanie nowych spraw, składanie wizyt, zabawę.

5 czerwiec - sobota

Bardzo trudny dzień, szczególnie popołudnie i wieczór. Księżyc w znaku Barana, opozycja Marsa do Plutona oraz kwadratura Merkurego do Neptuna wniosą złą energię, agresję i dominację pierwotnych instynktów, które nie znajdą się pod kontrolą rozumu. Uważajmy na możliwość wypadków oraz konfliktowe zachowania.

6 czerwiec - niedziela

Przejście Księżyca do spokojnego i dyplomatycznego znaku Byka uspokoi i wyciszy wczorajszą agresję i nasilenie konfliktowych zachowań. Sekstyl Księżyca do Jowisza i Wenus wniosą optymizm, życzliwość i otwartość na innych. Wzmocni się delikatność, nasili miłość, wzrośnie wrażliwość i podatność na piękno otaczającego świata.


Uzyskaj profesjonalną poradę ezoteryczną lub życiową od tego Eksperta

teraz dostępny
Vera
Vera
708 888 098 POLSKA 7.69 zł brutto
autor: Vera, odwiedzin: 1233
"Wszelkie prawa zastrzeżone, treści chroniona prawami autorskimi. Żadna część nie może być wykorzystywana lub kopiowana w jakiejkolwiek elektronicznej, mechanicznej, fotograficznej lub innej formie zapisu bez pisemnej zgody autora"
FacebookYoutubeInstagram
Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2021 © 4C sp. z o.o.