Heart_5
Programy na żywo
Wieczor_hd Ayla

Ayla

Zapraszamy 2021-09-26
na żywo godz. 20:00

925 Perełka 2021-05-28 0

Prognoza weekendowa 29.05 - 30.05.21

Promocja
Runy Tarot Karty Anielskie
Uczucia Praca Wsparcie duchowe
0048224 452 412 POLSKA I ZAGRANICA 3.41 zł brutto
708 488 261 POLSKA 2.58 zł brutto
teraz dostępny

Energia nadchodzącego weekendu będzie wyjątkowo przychylna, racjonalna i wyzwalająca. Inspirować Was będzie do odmienienia własnego życia. Ułatwi Wam proces poznania siebie i odkrywania swoich talentów. Nauczy wytrwałości oraz pewności siebie.  Obligować będzie do pracy nie tylko nad sobą ale również nad relacjami międzyludzkimi. Będzie osłaniać przed zdradą i samotnością.


Z zapałem przystąpicie do realizacji weekendowych planów. Towarzyszyć Wam będzie dobre samopoczucie, które popychać Was będzie do większej aktywności, zawierania nowych znajomości i poznawania nowych miejsc.  Będzie to czas intensywnych poszukiwań i gwarancja tego, że jeśli będziecie szukać to znajdziecie. Będziecie chcieli odkryć coś co było Wam do tej pory nieznane Zapowiadają się więc weekendowe wycieczki oraz odpoczynek na łonie przyrody. W stałych związkach  zagości ciepło i harmonia pod warunkiem, że będziecie lojalni oraz wspierający i wyrozumiali dla swoich wybranek/ków.  Być może spotkacie swoje przeznaczenie. Postawcie na współpracę, albowiem to jakim będzie nadchodzący czas zależeć będzie nie tylko od Waszego zaangażowania, ale również od otoczenia zewnętrznego. Otwórzcie się na potrzeby innych ludzi, udzielajcie im wsparcia i dodawajcie otuchy. Sięgnijcie do własnego wnętrza, do Waszych obaw i lęków, które tak naprawdę ograbiają  Was z potencjału i twórczych pomysłów. Spieszcie się powoli, wzmagając równocześnie uwagę, która pozwoli Wam wyciągnąć całą esencję patronującej energii, która będzie dostępna dla każdego z Was: )

Życzę Wam ogromnych pokładów optymizmu oraz odwagi.


Uzyskaj profesjonalną poradę ezoteryczną lub życiową od tego Eksperta

teraz dostępny
Perełka
Perełka
708 488 261 POLSKA 2.58 zł brutto
autor: Perełka, odwiedzin: 925
"Wszelkie prawa zastrzeżone, treści chroniona prawami autorskimi. Żadna część nie może być wykorzystywana lub kopiowana w jakiejkolwiek elektronicznej, mechanicznej, fotograficznej lub innej formie zapisu bez pisemnej zgody autora"
FacebookYoutubeInstagram
Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2021 © 4C sp. z o.o.