Horoskop astrologiczny biznesowy 24.05 - 31.05.2021

Data publikacji: 2021-05-24

Horoskop astrologiczny biznesowy 24.05 - 31.05.2021

24 maj - poniedziałek

Nowy tydzień przywita nas przejściem Księżyca do znaku Skorpiona. To silny aspekt o negatywnym zabarwieniu. Wpłynie na wszystkie sprawy i zajęcia charakteryzujące zasadniczość. Ludzie będą bardziej aktywni, pojawi się krytycyzm, niecierpliwość, podwyższone reakcje. Częściej wypowiadane będą ostre, sarkastyczne uwagi, pojawi się drażliwość i gotowość do kłótni. Nasilą się wątpliwości, nieufność i podejrzliwość. To zły dzień na ważne przedsięwzięcia czy rozpoczynanie nowych obowiązków.

 

25 maj - wtorek

Dobra aura dnia. Trygony Księżyca z Marsem i Neptunem oraz sekstyl z Plutonem spowodują wzmocnienie energii, większą aktywność i inicjatywę. Można zrobić więcej niż w inne dni i wykonywać swoje zadania z radością. W pracy wzrasta przedsiębiorczość, panuje dobry nastrój i optymizm.

Zaleca się rozpoczynać nowe sprawy, zajmować się ćwiczeniami fizycznymi, dokonywać napraw, remontów, urządzać mieszkania, przeprowadzać się.

 

26 maj - środa

Pełnia Księżyca w znaku Strzelca spowoduje, że dzień będzie nieprzyjemny, nerwowy i niespokojny. Dodatkowo Pełni towarzyszyć będzie całkowite zaćmienie Księżyca, co jeszcze bardziej rozreguluje nasz system nerwowy. Nie ulegajmy złym nastrojom, utrzymajmy dystans i skupmy się tylko na szczególnie ważnych obowiązkach.

 

27 maj - czwartek

Kolejny trudny dzień. Opozycja Księżyca z Wenus i Merkurym, kwadratura Księżyca z Neptunem a także kwadratura Wenus z Neptunem spowodują zamieszanie, trudności w kontaktach, wzrośnie groźba spóźnień, kłopotów komunikacyjnych. Praca słabo posuwać będzie się do przodu. Papiery, dokumenty klucze zgubią się. Wszyscy będą nerwowi, wybuchowi, rozdrażnieni. Na skutek roztargnienia i trudności z koncentracją wzrośnie prawdopodobieństwo błędów.

 

28 maj - piątek

Przejście Księżyca do znaku Koziorożca zdominuje aurę dnia. Tranzyt obniży nastrój emocjonalny, nikt nie będzie skłonny do empatii i okazywania uczuć. Wzrośnie poczucie obowiązku, odpowiedzialności i samodyscypliny. Uwaga skierowana będzie w stronę spraw materialnych. Pojawić się mogą przeszkody w formie ograniczających przepisów i instrukcji.

 

29 maj - sobota

Po tygodniu wytężonej pracy weekend przyniesie miłą atmosferę, chęć do zabawy, podróży, kontaktów. Koniunkcja Merkurego z Wenus wprawią wszystkich w dobry nastrój i życzliwość. Będziemy skłonni do rozmów, żartów, odwiedzania ciekawych miejsc, uczestnictwa w kulturze, zabaw na świeżym powietrzu. Dobra pora na współpracę i spotkania rodzinne.

 

30 maj - niedziela

Zmienna aura dnia. Trzy planety będące w Retrogradacji – Pluton, Jowisz i Merkury – nie wpłyną korzystnie na nasze samopoczucie. Dodatkowo koniunkcja Księżyca z Plutonem przyniesie napięcia emocjonalne, zły nastrój, niepokój wewnętrzny, irracjonalne lęki, bezpodstawną agresję.

Uważajmy na nasze działania, zachowajmy dystans.

 

31 maj - poniedziałek

Raczej niekorzystna aura dnia, na którą wpływ mają wczorajsze trudne aspekty plus przejście Księżyca do nerwowego i wolnościowego znaku Wodnika. Także kwadratura Księżyca z Uranem oraz koniunkcja z Saturnem okażą się dziś wyzwaniem. Możliwe rożnego rodzaju niespodzianki, pragnienie dokonania przewrotu w rutynowych zajęciach. Pociąga dziś to co nowe i niezwykłe.

Postarajmy się uważać na to co robimy i mówimy oraz z kim się kontaktujemy. Możliwe błędy, które trudno będzie naprawić.

AUTOR ARTYKUŁU

Vera

Vera

Dowiedz się więcej
"Wszelkie prawa zastrzeżone, treści chroniona prawami autorskimi. Żadna część nie może być wykorzystywana lub kopiowana w jakiejkolwiek elektronicznej, mechanicznej, fotograficznej lub innej formie zapisu bez pisemnej zgody autora"
Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2022 © 4C sp. z o.o.