Heart_5
Programy na żywo
Wieczor_hd TarocistaLeszek

Tarocista Leszek

Zapraszamy dziś
na żywo godz. 21:00

1539 Agra 2021-05-18 0

Prognoza z kart Kipper na maj 2021

Agra
POLSKI 
Promocja
Tarot Horoskop Karty Lenormand
Uczucia Samopoczucie Praca
Ekspert nie ma włączonych usług telefonów bezpośrednich. Wejdź na profil Eksperta aby zobaczyć metody kontaktu z Ekspertem
teraz niedostępny

Sprawdź co mają Ci do przekazania karty Kippera w maju...


Baran

W tym miesiącu możliwe ważne spotkanie, ale niekoniecznie randka. To może być spotkanie oficjalne, służbowe. Rezultat będzie zależał od tego jak barany się zachowają i co powiedzą. Uwaga na impulsywność.

Byk

Ważne będą w tym okresie wszelkie stosunki z innymi ludźmi. Możliwe spotkania w tym randki. Byki będą dość popularne w towarzystwie. Warto uważać na zdrowie.

Bliźnięta

Miesiąc taki sobie. Uwaga jednak na zdrowie, bo możliwe spadki energii. Może się przytrafić infekcja, a choroby przewlekłe też mogą dopiec. Ważne może być zdrowie kogoś bliskiego.

Rak

W tym okresie ważne będą kontakty z jakimś mężczyzną. To może być osoba bliska, albo znajomy, współpracownik czy szef. Warto rozważyć swoje stosunki z ojcem.

Lew

Miesiąc dość trudny. Możliwy kontakt z osobą fałszywą. Warto odkryć kto to i zachować ostrożność w tym uważać na słowa. W tym miesiącu ta osoba może zaszkodzić. Możliwe plotki.

Panna

Miesiąc dość dobry, ale aktywny. Wyszły karty pracy. Trzeba będzie się zmobilizować, bo wiele można osiągnąć nie tylko w pracy zawodowej. To dobry czas na remonty i porządki.

Waga

Miesiąc dobry dla spraw domowych. Warto pomyśleć o remoncie, zakupach do domu. Niektóre wagi kupią nieruchomość lub to zaplanują, a niektóre po prostu więcej czasu spędzą w domu.

Skorpion

Miesiąc trudny i może być bardzo trudny. Możliwe zmartwienia, czarne myśli i depresja. Nie warto się nad tym skupiać. Problemy trzeba rozwiązywać.

Strzelec

Możliwy kontakt z kimś kto w pracy nosi uniform. To może być policjant, sędzia, lekarz, kurier. Wygląda na to jednak, że większe problemy z tego nie wynikną. Jeśli już to raczej przejściowe.

Koziorożec

Miesiąc niezły. Los sprzyja. To dobry okres na przemyślenia, naukę i podejmowanie decyzji. Szczególnie tych, które powinny być podjęte już dawno. To też dobry czas na lekturę.

Wodnik

Miesiąc dość zmienny jeśli chodzi o wpływy. Możliwa jakaś smutna wiadomość i niespodzianka z tych niezbyt miłych. Wodniki potrzebują rozwagi i ostrożności.

Ryby

Wyszła kobieta i temat kobiecości może być w tym miesiącu ważny. Możliwe ważne spotkanie, rozmyślania, kontakty wszelkiego rodzaju, a panie ryby mogą skupić się na sobie.


Uzyskaj profesjonalną poradę ezoteryczną lub życiową od tego Eksperta

teraz niedostępny
Agra
Agra
autor: Agra, odwiedzin: 1539
"Wszelkie prawa zastrzeżone, treści chroniona prawami autorskimi. Żadna część nie może być wykorzystywana lub kopiowana w jakiejkolwiek elektronicznej, mechanicznej, fotograficznej lub innej formie zapisu bez pisemnej zgody autora"
FacebookYoutubeInstagram
Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2021 © 4C sp. z o.o.