Horoskop astrologiczny biznesowy 17.05 - 23.05.2021

Data publikacji: 2021-05-17

Horoskop astrologiczny biznesowy 17.05 - 23.05.2021

Jakie zmiany czekają Cię w biznesie i pracy w tym tygodniu?

17 maj - poniedziałek

Mimo poniedziałkowego stresu, dzień upłynie w miłej atmosferze, zdominowany przez trygon Słońca do Plutona. Będziemy pełni nowych pomysłów, chętni do zgłębiania wiedzy, łatwiej będzie rozwiązywać zawodowe problemy. Atmosferę podkręci przejście Księżyca do znaku Lwa, nasilając aktywność, optymizm, wrażliwość na oznaki uwagi i komplementy.

 

18 maj - wtorek

Trudna aura dnia. Dzień zdominuje kwadratura Księżyca do Urana oraz opozycja Księżyca do Saturna. Aspekty te pobudzą emocjonalnie, wniosą nieopanowane reakcje i dużą impulsywność. Porządek dnia zostanie naruszony z powodu licznych problemów, nieprzewidzianych okoliczności i przypadków. Możliwe kłopoty z łącznością, awarie sprzętu, brak prądu. Zachowajmy spokój i rozwagę.

 

19 maj - środa

Trudny i pracowity dzień. Sekstyl Księżyca do Merkurego a także kwadratura Księżyca do Słońca sprzyjać będą fizycznej i mentalnej aktywności. Zwiększy się ilość kontaktów, wykonanych telefonów, wysłanych e-maili. Łatwo nawiązać nowe znajomości, wzrośnie ilość wyjazdów służbowych i spotkań.

 

20 maj - czwartek

Dzień upłynie pod wpływem trygonu Wenus do Saturna oraz trygonu Księżyca do Urana. Aspekty te wywierają wpływ na moralną stronę osobowości, przynoszą równowagę uczuciową, budzą poczucie porządku, sprawiedliwości i odpowiedzialności. Dobry dzień na współpracę zawodową, zajęcia umysłowe, naukowe, działania społeczne, rozwiązywanie ważnych spraw zawodowych, wzmacnianie dyscypliny pracy i finansów.

 

21 maj - piątek

Aspekty nie sprzyjają korzystnej aurze dnia. Kwadratury Księżyca z Wenus i Merkurym, opozycja z Neptunem, oraz kwadratura Słońca z Jowiszem nie nastroją nikogo optymistycznie. Dochodzić może do zaburzeń równowagi, nieporozumień, kłótni. Ludzie stają się himeryczni, obrażają się, zamykają w sobie, konflikty wybuchają bez specjalnego powodu. Taki stan nie sprzyja staranności, pracowitości, koncentracji. Mogą wystąpić problemy z pieniędzmi – zguba, kradzież czy wydatkowanie zbyt dużej kwoty na niepotrzebne zakupy.

 

22 maj - sobota

Tranzytami wpływającymi korzystnie na aurę dnia będzie trygon Księżyca do Słońca oraz przejście Księżyca w znak Wagi. Tranzyty te przyniosą dobry nastrój, chęć do kontaktów, rozrywek, spotkań towarzyskich. Wzrośnie wrażliwość na piękno, poprawią się relacje z rodziną, bliskimi i przyjaciółmi. Waga sprzyja zgodzie i rozsądkowi. Wspaniały dzień na rozrywki kulturalne i spacery.

 

23 maj - niedziela. Zielone Świątki

Raczej niekorzystna aura dnia, spowodowana różnorodnością aspektów. Kwadratura Merkurego z Neptunem, Saturn wkraczający w ruch wsteczny, oraz kwadratury Księżyca z Marsem i Plutonem przyniosą zły nastrój, niepokój wewnętrzny, irracjonalne lęki, bezpodstawną agresję. Trudno w takim dniu działać konstruktywnie czy podejmować rozsądne decyzje. Zachowajmy szczególną ostrożność w kontaktach osobistych jak i podczas zabawy czy zajęć rekreacyjnych.

AUTOR ARTYKUŁU

Vera

Vera

Dowiedz się więcej
"Wszelkie prawa zastrzeżone, treści chroniona prawami autorskimi. Żadna część nie może być wykorzystywana lub kopiowana w jakiejkolwiek elektronicznej, mechanicznej, fotograficznej lub innej formie zapisu bez pisemnej zgody autora"
Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2022 © 4C sp. z o.o.