Heart_5
Programy na żywo
Wieczor_hd Ayla

Ayla

Zapraszamy 2021-09-26
na żywo godz. 20:00

1116 Perełka 2021-05-14 0

Prognoza weekendowa 15.05 - 16.05.21

Promocja
Runy Tarot Karty Anielskie
Uczucia Praca Wsparcie duchowe
0048224 452 412 POLSKA I ZAGRANICA 3.41 zł brutto
708 488 261 POLSKA 2.58 zł brutto
teraz dostępny

Panująca energia pozwoli Wam utrzymać harmonię w życiu. Zobliguje Was do pokory i cierpliwości. Ochroni przed stratami, chorobami oraz niepłodnością, a także złą organizacją, marnotrawstwem i lenistwem. Zabezpieczy trwałość Waszych relacji oraz zapewni w nich szczęście.  Pomoże w pracy nad sobą i swoim ciałem. Dzięki niej zbierzecie owoce Waszych wcześniejszych działań.


Część z Was zrozumie, że na wszystko jest czas i wszystko przychodzi wtedy, gdy jesteście na to gotowi. Pojawią się pozytywne uczucia, być może wielka miłość. Zawarte w tym czasie małżeństwa cieszyć się będą długim i szczęśliwym pożyciem. Wystarczy Wam sił, aby wznieść się ponad konflikty. W stałych związkach odnajdziecie miłość i równowagę. Powinniście jednak szczególnie zadbać o wspólnie spędzany czas. Zaplanujcie romantyczne chwile. Niektórzy z Was przypomną sobie o pomysłach, jakie kiedyś przyszły im do głowy, ale których nie udało się wprowadzić w życie. Pojawi się okazja, aby teraz to zrobić Dokładnie przemyślcie swoje plany i przeanalizujcie swoje zamiary. Dajcie sobie czas, zanim zaczniecie wprowadzać je w czyn. Część z Was może zrealizować plany dotyczące zakupu pięknego domu z dużym ogrodem. Nie rywalizujcie i nie przeciągajcie się z bliskimi Wam osobami. Przestrzegam Was również przed zdradą, pamiętajcie, że aby rozpocząć jedną historię, należy zakończyć poprzednią, inaczej zrobi się przeciąg. Nie zapominajcie o  wzajemnym szacunku i dbaniu o swój związek, gdyż to co zasiejecie, to będziecie zbierać w przyszłości. Zdrowo się odżywiajcie. Zadbajcie o układ sercowo-naczyniowy, mięśnie i układ kostny. Nie lekceważcie drobnych symptomów oraz dolegliwości.

Życzę Wam pogody ducha i przyjemnych wrażeń


Uzyskaj profesjonalną poradę ezoteryczną lub życiową od tego Eksperta

teraz dostępny
Perełka
Perełka
708 488 261 POLSKA 2.58 zł brutto
autor: Perełka, odwiedzin: 1116
"Wszelkie prawa zastrzeżone, treści chroniona prawami autorskimi. Żadna część nie może być wykorzystywana lub kopiowana w jakiejkolwiek elektronicznej, mechanicznej, fotograficznej lub innej formie zapisu bez pisemnej zgody autora"
FacebookYoutubeInstagram
Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2021 © 4C sp. z o.o.