Horoskop astrologiczny biznesowy 10.05 - 16.05.2021

Data publikacji: 2021-05-10

Horoskop astrologiczny biznesowy 10.05 - 16.05.2021

Sprawdź jakie zmiany w biznesie przyniesie bieżący tydzień...

10 maj - poniedziałek

Przejście Księżyca do znaku przedsiębiorczego i zaradnego Byka oraz sekstyle Księżyca do Jowisza i Marsa wprowadzą wszystkich w znakomity nastrój. Złagodnieje dusza, wysubtelni się smak estetyczny, podwoi wrażliwość i podatność na piękno otaczającego świata. Jednocześnie wzrośnie chęć poprawy sytuacji finansowej i zawodowej. Dobry czas na kontynuowanie wcześniej zaczętych spraw, szczególnie związanych ze stanem posiadania, operacjami giełdowymi, lokatami kapitału, transakcjami finansowymi, podpisywaniem dokumentów.

 

11 maj - wtorek

Na aurę dnia wpłynie dziś Nów Księżyca w znaku Byka, wnoszący chwiejność emocjonalną, nerwowość i uczucie niepokoju. Możemy odczuwać problemy z pamięcią, wzrośnie prawdopodobieństwo popełnienia błędów, osłabiona będzie zdolność adaptacyjna. Dodatkowo kwadratura Księżyca z Saturnem osłabi koncentrację, podwoi obowiązki i kłopoty ze zdrowiem.

 

12 maj - środa

Pozytywny i optymistyczny dzień. Przy dzisiejszych tranzytach – sekstylu Marsa do Urana, trygonie Księżyca do Plutona oraz przejściu Księżyca do znaku ruchliwych Bliźniąt, odczujemy przypływ energii, chęci do działania, odporność na stres i przemęczenie. Uda się pozałatwiać wszystkie zaplanowane czynności, szczególnie te związane z podróżami, komunikacją, przekazywaniem informacji, zawieraniem umów, realizowaniem kampanii reklamowych.

 

13 maj - czwartek

Miły, spokojny dzień. Liczne, pozytywne tranzyty pozwolą spędzić ten dzień w radości i poczuciu spełnienia. Przewodzić temu będzie koniunkcja Księżyca do Wenus, sekstyl Słońca do Neptuna a także trygon Księżyca do Saturna. Wykorzystajmy te tranzyty na konsekwentne zaplanowanie i wypełnienie treścią każdej godziny dnia pracy.

 

14 maj - piątek

Aurę zdominuje dziś wejście Jowisza w znak Ryb. To bardzo korzystny dzień dla ludzi sztuki. Wzrośnie duchowy aspekt życia, mogą pojawić się nowe idee, chęć niesienia pomocy i tworzenia nowych inicjatyw socjalnych i samopomocowych.

Jowisz pozostanie w tym znaku ok. półtora roku ( z krótką Retrogradacją), sukcesywnie zmieniając i odbudowując kryzysową rzeczywistość.

 

15 maj - sobota

Jak przystało na weekendową sobotę, dzień będzie miły, pozwalający odpocząć od służbowych obowiązków. Pozostaniemy pod silnym wpływem przejścia Księżyca do znaku Raka oraz trygonu Księżyca do Jowisza. Aspekty te zainspirują nas do większych kontaktów rodzinnych, okazania czułości, opieki. Wszystko powinno układać się pomyślnie i w zgodzie z naszymi planami.

 

16 maj - niedziela

Bardzo energiczny, pełen wyzwań dzień. Na nasze działanie wpływ będzie mieć sekstyl Księżyca do Urana oraz koniunkcja Księżyca do Marsa. To dzień przypływu sił, inicjatywy, przedsiębiorczości. Towarzyszyć nam będzie dobry nastrój i optymizm, szukać będziemy ujścia dla energii fizycznej.

AUTOR ARTYKUŁU

Vera

Vera

Dowiedz się więcej
"Wszelkie prawa zastrzeżone, treści chroniona prawami autorskimi. Żadna część nie może być wykorzystywana lub kopiowana w jakiejkolwiek elektronicznej, mechanicznej, fotograficznej lub innej formie zapisu bez pisemnej zgody autora"
Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2022 © 4C sp. z o.o.