Heart_5
Programy na żywo
Wieczor_hd TarocistaLeszek

Tarocista Leszek

Zapraszamy dziś
na żywo godz. 21:00

2161 Agra 2021-05-05 0

Prognoza miłosna z Kart Anielskich - maj 2021

Agra
POLSKI 
Promocja
Tarot Horoskop Karty Lenormand
Uczucia Samopoczucie Praca
Ekspert nie ma włączonych usług telefonów bezpośrednich. Wejdź na profil Eksperta aby zobaczyć metody kontaktu z Ekspertem
teraz niedostępny

Sprawdź co Cię czeka w miłości w maju...


Baran

Miesiąc dobry do spraw miłości, ale kiepski jeśli chodzi o sex. Barany będą kochać, ale nie wskazane przygody. Miłosne łowy też niezbyt wskazane. Warto postawić na stałe związki.

Byk

Miesiąc taki sobie. W stałych związkach może być nieco nudno nawet. Byki samotne mogą wyruszyć na łowy. Nie zabraknie też energii w sypialni. Uwaga na nagłe fascynacje z tym może być kłopot.

Bliźnięta

Bardzo dobry okres dla uczuć co nie przedłoży się na sukcesy w alkowie. Tu może powiać chłodem. Inna sprawa, że bliźnięta raczej nie będą szukały przygód.

Rak

Nie jest to okres przepełniony miłością. Raki będą mało romantyczne i o wzdychania do księżyca nie będą marzyć. Mają za to szansę na przeżycie przygody.

Lew

Lwy będą kochać, uwodzić, flirtować. To dobry okres na poznanie fascynujących osób, a nawet partnera życiowego. Lwy zajęte powinny uważać na przygody, bo mogą się wydać.

Panna

To nie jest czas na miłość. Możliwe problemy, konflikty, a nawet rozstania. Niektóre panny poznają interesujące osoby, ale znajomości nabiorą tempa w późniejszym czasie.

Waga

Flirty albo miłość wszystko jest możliwe w tym miesiącu. Możliwe jednak, że w sypialni nie wszystko uda się tak jak wagi zaplanują. Nie warto gonić za przygodą, a postawić na stałe związki.

Skorpion

Skorpiony mogą śmiało wyruszyć na polowanie, ale raczej na takie, które ma mieć finał w sypialni. To czas dobry na przygody, a nie na miłość i patrzenie sobie w oczy.

Strzelec

Miesiąc trudny i to pod każdym względem. Nie będzie się dobrze działo w sprawach uczuciowych, a w alkowie powieje nudą.

Koziorożec

To nie jest czas na wielkie uniesienia czy romantyzm. Koziorożce nie będą specjalnie o tym myśleć. Będą praktyczne i jeśli nowy związek to raczej z rozsądku.

Wodnik

Miesiąc niezły. Możliwa miłość i ślub. Możliwy romans, ale raczej dłuższy i poważniejszy, bo już przygoda niekoniecznie. To nie jest czas błyskawiczne podboje.

Ryby

Miesiąc zły dla romantycznych porywów i stałych związków. Tu może być trudno się dogadać, bo każdy będzie patrzył w inną stronę. Te ryby, które chcą czarować i flirtować z kimś nowym będą zadowolone.


Uzyskaj profesjonalną poradę ezoteryczną lub życiową od tego Eksperta

teraz niedostępny
Agra
Agra
autor: Agra, odwiedzin: 2161
"Wszelkie prawa zastrzeżone, treści chroniona prawami autorskimi. Żadna część nie może być wykorzystywana lub kopiowana w jakiejkolwiek elektronicznej, mechanicznej, fotograficznej lub innej formie zapisu bez pisemnej zgody autora"
FacebookYoutubeInstagram
Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2021 © 4C sp. z o.o.