Heart_4
2961 Vera 2021-04-30 0

Horoskop astrologiczny biznesowy 01.05 - 09.05.2021

Vera
POLSKI 
Tarot Astrologia - horoskop Numerologia
Uczucia, Finanse, Rozwój duchowy
0048224 452 404 POLSKA I ZAGRANICA 9.00 zł brutto
708 888 098 POLSKA 7.69 zł brutto
teraz dostępny tylko telefon

Maj, najpiękniejszy miesiąc w roku...

Nazwa miesiąca pochodzi od łacińskiej nazwy Maius, matki boga Merkurego – Mai. Słońce przez większość miesiąca rezyduje w znaku Byka, wnosząc lekkie wyciszenie i skupienie na realiach, a także odpowiedzialny stosunek do posiadania i finansów. Wprawdzie kończą się ubiegłoroczne, silne wpływy koniunkcji Plutona z Saturnem, symbolizujące choroby, cierpienie, ograniczenia, ciężary, hamowanie, opóźnienia, trudności w przemieszczaniu, przymus podporządkowania się władzy, represje, ale nie oznacza to, że problemy całej ludzkości błyskawicznie zakończą się. Na to trzeba jeszcze zaczekać....


1 maj - sobota, Święto Pracy

Przed nami długi, majowy weekend, który spowoduje rozleniwienie i skupienie uwagi na rodzinie, wyjazdach, grillowaniu i spędzaniu czasu w zgodzie z własnymi zainteresowaniami.

Pozytywne, aspekty Księżyca, szczególnie trygon Księżyca do Urana i Słońca podziałają na głębokie pokłady świadomości, wzbudzając silne emocje adekwatne do aktualnych zdarzeń. Pewnie nie przełoży się to bezpośrednio na działanie w sprawach zawodowych ale każde działanie będzie miało efektowniejszy i efektywniejszy wydźwięk.

 

2 maj - niedziela, Święto Flagi Narodowej

Przyjazne aspekty Księżyca z Wenus, Neptunem i Merkurym oraz trygon Merkurego do Plutona przeniosą wczorajszą dobrą aurę na większość dzisiejszego dnia, utrzymując dobre samopoczucie, aktywność i sprawność fizyczną i intelektualną.

 

3 maj - poniedziałek, Święto Konstytucji

Dziś znaczne pogorszenie nastroju. Kwadratury Merkurego do Jowisza, Słońca do Saturna oraz Księżyca do Urana i Słońca przyniosą nierealne pomysły, przecenianie swoich możliwości, brak zdecydowania i pewności siebie, roztargnienie, nieodpowiedzialność. Trzeba ostrożnie odnosić się do każdej informacji, nie wolno podejmować ostatecznych decyzji, lepiej unikać poważnych rozmów.

 

4 maj - wtorek

Dzień upłynie pod wpływem przejścia Merkurego do znaku Bliźniąt. Pod wpływem tego tranzytu ludzie pragną nowych kontaktów, są bardziej przedsiębiorczy i rozmowni. Praca układa się harmonijnie, a podróże nie sprawiają kłopotu. Szczególną radość sprawi odblokowanie ograniczeń w wielu dziedzinach życia.

 

5 maj - środa

Bardzo sympatyczna aura dnia. Koniunkcja Księżyca z Jowiszem spowoduje, że będzie to nasz najlepszy dzień w miesiącu. Ludzie wykażą się energią, optymizmem i życzliwością. Sprawy będą szły pomyślnie, pojawią się nowe możliwości. Wyjątkowo korzystny dzień dla biznesu, pracy naukowej, kształcenia się, podróży.

 

6 maj - czwartek

Tranzyty Księżyca w sekstylu do Urana i Słońca oraz Wenus w trygonie do Plutona przyniosą dalszy ciąg dobrego nastroju, entuzjazm, optymizm, pewność siebie. Ludzie będą przyjaźni i życzliwi. Można liczyć na pomoc i zrozumienie współpracowników i przełożonych.

 

7 maj - piątek

Dzień upłynie pod szczególnym wpływem przejścia Księżyca do znaku Barana. Tranzyt ten zwiększy aktywność fizyczną i psychiczną, doda przedsiębiorczości i energii. Na pierwszy plan wysuną się osobiste interesy oraz chęć narzucenia woli innym, co może prowadzić do kłótni i sporów. Dobry czas na sprawy, które powinny być załatwione w krótkim czasie oraz te mające związek z ogniem, żelazem, przemysłem ciężkim, budową maszyn, techniką, medycyną, szczególnie chirurgią czy aparaturą medyczną oraz szeroko pojętym remontem.

 

8 maj - sobota

Liczne, mieszane, raczej pozytywne, tranzyty, sprzyjać będą zorganizowaniu sobie wolnego czasu według własnych potrzeb i uznania. Sekstyle Księżyca do Merkurego i Saturna oraz kwadratura Księżyca do Marsa a także kwadratura Wenus do Jowisza zwrócą naszą uwagę w stronę domu i spraw z nim związanych. Uważajmy na nieprzemyślane zakupy.

 

9 maj - niedziela

Aurę dnia zdominuje wejście Wenus do znaku Bliźniąt. W znaku tym Wenus przebywać będzie do 2 czerwca. W okresie tym łatwiej niż dotychczas zawrzeć nowe znajomości, poprawić stare relacje, zacieśnić przyjacielskie kontakty czy zbliżyć do dawno nie widzianej dalszej rodziny. W okresie tym nie warto do końca wierzyć słowom. Możliwy przypływ gotówki z różnych źródeł.


Uzyskaj profesjonalną poradę ezoteryczną lub życiową od tego Eksperta

teraz dostępny tylko telefon
Vera
Vera
708 888 098 POLSKA 7.69 zł brutto
autor: Vera, odwiedzin: 2961
"Wszelkie prawa zastrzeżone, treści chroniona prawami autorskimi. Żadna część nie może być wykorzystywana lub kopiowana w jakiejkolwiek elektronicznej, mechanicznej, fotograficznej lub innej formie zapisu bez pisemnej zgody autora"
FacebookYoutubeInstagram
Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2021 © 4C sp. z o.o.