Heart_5
Programy na żywo
Wieczor_hd TarocistaLeszek

Tarocista Leszek

Zapraszamy dziś
na żywo godz. 21:00

983 Perełka 2021-04-30 0

Prognoza weekendowa 01.05 - 02.05.21

Promocja
Runy Tarot Karty Anielskie
Uczucia Praca Wsparcie duchowe
0048224 452 412 POLSKA I ZAGRANICA 3.49 zł brutto
708 488 261 POLSKA 2.58 zł brutto
teraz niedostępny

Energia nadchodzącego weekendu sprawi, że poczujecie się naprawdę bezpiecznie i stabilnie. W miłości przyniesie Wam ogromną siłę, aby w razie potrzeby stanąć w obronie rodziny, domu, czy też przekonań. Rozbudzi i wydostanie na zewnątrz drzemiącą w Tobie moc wewnętrzną i zdolności. Pomoże również zdobyć przyjaciół, gotowych wspomóc  Was w chwilach, gdy będziecie odczuwać pustkę.


W stałych relacjach miłość rozkwitnie, a wszelkie spory zostaną zażegnane. Będziecie mogli także liczyć na zaufanie oraz wierność wybranki/ka. Single i Singielki nabiorą wdzięku co pomoże  im w zdobyciu dobrej i kochającej partnerki/ra. Obudzi się w Was Twój opiekuńczy. Staniecie się bardziej uczuciowi i spojrzycie z innej perspektywy na bliskie Wam osoby, szczególnie w sytuacjach gdy będą one  potrzebować pomocy. Uważajcie na osoby, które mogą chcieć Was wykorzystać. Zdecydowanie odpierajcie ataki z zewnątrz, a także rozważcie czy nie jest konieczne wprowadzenie małych zmian w niektórych  relacjach międzyludzkich. Uważajcie również na kradzież lub oszustwo, a także zachowajcie dla siebie powierzoną tajemnicę. Zadbajcie o dietę, zapewnijcie sobie trochę więcej odpoczynku,. Przyda Wam się więcej snu. Pamiętajcie, że medytacja umożliwi Wam zachowanie sił witalnych.

 

Życzę Wam przyjemnego wypoczynku.


Uzyskaj profesjonalną poradę ezoteryczną lub życiową od tego Eksperta

teraz niedostępny
Perełka
Perełka
708 488 261 POLSKA 2.58 zł brutto
autor: Perełka, odwiedzin: 983
"Wszelkie prawa zastrzeżone, treści chroniona prawami autorskimi. Żadna część nie może być wykorzystywana lub kopiowana w jakiejkolwiek elektronicznej, mechanicznej, fotograficznej lub innej formie zapisu bez pisemnej zgody autora"
FacebookYoutubeInstagram
Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2021 © 4C sp. z o.o.