Heart_4
1125 Vera 2021-04-26 0

Horoskop astrologiczny biznesowy 26.04 - 30.04.2021

Vera
POLSKI 
Tarot Astrologia - horoskop Numerologia
Uczucia, Finanse, Rozwój duchowy
0048224 452 404 POLSKA I ZAGRANICA 9.00 zł brutto
708 888 098 POLSKA 7.69 zł brutto
teraz dostępny

Czy ostatni tydzień kwietnia przyniesie jakieś zmiany w pracy czy biznesie? Sprawdź już teraz...


26 kwiecień - poniedziałek

Zmienna aura dnia. Poranna kwadratura Księżyca do Plutona kontynuować będzie niedzielny zamęt, zły nastrój, niepokój wewnętrzny. Sytuację poprawi popołudniowy trygon Księżyca do Jowisza, wnosząc optymizm, życzliwość, energię, otwarcie na nowe pomysły. Sprawy będą szły pomyślnie, pojawią się nowe możliwości. To wyjątkowy czas dla biznesu, pracy naukowej, kształcenia się, podróży. Wykorzystajmy siłę Kosmosu i działajmy z całą energią !

 

27 kwiecień - wtorek

Pełnia Księżyca w znaku Skorpiona zapowiada bardzo trudny dzień. Do tego aspektu dołączą złoczynne opozycje i kwadratury Księżyca do Urana, Saturna, Wenus, i Merkurego. Pojawi się agresja, niecierpliwość, krytycyzm, podwyższona reakcja na każdą uwagę czy sugestię. Aspekty nasilą wątpliwości, nieufność, podejrzliwość, zazdrość. Uważajmy na odruchowe reakcje i słowa, nie dajmy się sprowokować. Nie rozpoczynajmy nowych przedsięwzięć.

 

28 kwiecień - środa

Wyraźna poprawa wyglądu Nieboskłonu. Trygon Księżyca do Neptuna, sekstyl do Plutona oraz przejście Księżyca do znaku Strzelca wyraźnie poprawią nastrój i dodadzą energii. Poprawi się samopoczucie, przestroimy się na sukces, wzrośnie chęć do demonstrowania odwagi, odczujemy poprawę formy fizycznej, wzrośnie także intuicja. Znakomity dzień na wszelką działalność biznesową.

 

29 kwiecień - czwartek

Spokojny dzień z minimalną ilością aspektów. Księżyc tworząc sekstyl do Saturna wyciszy i nastroi pozytywnie i życzliwie do otoczenia. W skupieniu i zdyscyplinowaniu skoncentrujemy się na obowiązkach zawodowych. Znakomity dzień na rozwiązywanie problemów produkcyjnych, organizowanie zebrań, planowanie, robienie zestawień,analiz, bilansów i rozważanie budżetu. Aspekt ten szczególnie sprzyja księgowym, finansistom, pracownikom urzędów, dyspozytorom, czyli tym, którzy w pracy muszę być uważni, skoncentrowani i staranni.

 

30 kwiecień - piątek

Dzień przed długim weekendem upłynie szybko i ze zmiennym szczęściem. Kluczowym aspektem będzie przejście Księżyca do znaku Koziorożca. Tranzyt ten obniży nastrój emocjonalny, wzbudzi poczucie obowiązku, odpowiedzialności i samodyscypliny. Dzień pracy upłynie w spokoju, bez strat i ryzyka. Atmosferę podgrzeje wieczorna koniunkcja Słońca do Urana, która przyniesie chęć do radykalnych zmian i szalonych pomysłów.


Uzyskaj profesjonalną poradę ezoteryczną lub życiową od tego Eksperta

teraz dostępny
Vera
Vera
708 888 098 POLSKA 7.69 zł brutto
autor: Vera, odwiedzin: 1125
"Wszelkie prawa zastrzeżone, treści chroniona prawami autorskimi. Żadna część nie może być wykorzystywana lub kopiowana w jakiejkolwiek elektronicznej, mechanicznej, fotograficznej lub innej formie zapisu bez pisemnej zgody autora"
FacebookYoutubeInstagram
Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2021 © 4C sp. z o.o.