Heart_5
Programy na żywo
Wieczor_hd TarocistaLeszek

Tarocista Leszek

Zapraszamy dziś
na żywo godz. 21:00

1023 Perełka 2021-04-23 0

Prognoza weekendowa 24.04 - 25.04.21

Promocja
Runy Tarot Karty Anielskie
Uczucia Praca Wsparcie duchowe
0048224 452 412 POLSKA I ZAGRANICA 3.49 zł brutto
708 488 261 POLSKA 2.58 zł brutto
teraz niedostępny

Energia nadchodzącego weekendu przyczyni się do tego, że cieszyć powinniście się dobrym samopoczuciem. Wzmocni Wasze pragnienie do spełniania marzeń i realizacji weekendowych planów. Chronić będzie przed zdradą i samotnością.


Będziecie w dobrej kondycji, popychającej Was do większej mobilności, zawierania nowych znajomości i poznawania nowych miejsc. Będziecie chcieli poobcować z naturą lub odkryć nieznane Wam miejsca, zapowiadają się więc wycieczki i odpoczynek na łonie przyrody. Możecie liczyć na pozytywne i wartościowe relacje. Część z Was, może spotkać swoje przeznaczenie. Wspólna podróż może sprawić odrodzenie uczucia w partnerstwie. Niektórzy z Was mogą wybrać się w delegację. W stałych związkach  może zapanować ciepło i harmonia pod warunkiem, że będziecie oddani, lojalni i wspierający dla bliskich Wam osób. Postawcie na współpracę, gdyż to jakim będzie nadchodzący czas zależeć będzie nie tylko od Waszego zaangażowania, ale również od otoczenia zewnętrznego. Możecie odnaleźć coś co dawno uznaliście za utracone na zawsze. Unikajcie pośpiechu, postępujcie mądrze i rozważnie, Nie zadręczajcie się przeszłością. Otwórzcie swoje serca na potrzeby innych, udzielajcie im wsparcia i dodawajcie otuchy

 Życzę Wam samych pozytywnych okazji oraz nieskończonych pokładów optymizmu


Uzyskaj profesjonalną poradę ezoteryczną lub życiową od tego Eksperta

teraz niedostępny
Perełka
Perełka
708 488 261 POLSKA 2.58 zł brutto
autor: Perełka, odwiedzin: 1023
"Wszelkie prawa zastrzeżone, treści chroniona prawami autorskimi. Żadna część nie może być wykorzystywana lub kopiowana w jakiejkolwiek elektronicznej, mechanicznej, fotograficznej lub innej formie zapisu bez pisemnej zgody autora"
FacebookYoutubeInstagram
Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2021 © 4C sp. z o.o.