Heart_5
Programy na żywo
Wieczor_hd TarocistaLeszek

Tarocista Leszek

Zapraszamy dziś
na żywo godz. 21:00

1346 Perełka 2021-04-16 0

Prognoza weekendowa 17.04 - 18.04.21

Promocja
Runy Tarot Karty Anielskie
Uczucia Praca Wsparcie duchowe
0048224 452 412 POLSKA I ZAGRANICA 3.49 zł brutto
708 488 261 POLSKA 2.58 zł brutto
teraz niedostępny

Energia nadchodzącego weekendu przyświecająca wielkim rzeczom zobliguje Was do zauważenia tego, że należy w równowadze połączyć dwie jednostki. Sprawi, że będziecie przepełnieni życzliwością dla Świata, a prawdziwą siłą będzie Wasz sposób bycia pełen serdeczności i wyczucia. Pomoże ona na dokonanie pożądanej przez Was transformacji, we wszelkich sytuacjach, które wymagać będą odwagi oraz w sięgnięciu po swoje marzenia i osiągnięciu mistrzostwa, pod warunkiem, że staniecie w prawdzie sami przed sobą i odrzucicie wszystko to co Wam nie służy. Pomoże Wam to oczyścić energię oraz wyjść z iluzji i zerwać z rutyną.


Oczekujcie znaczących zmian. Może to być miłość od pierwszego wejrzenia. Dla tych, którzy do tej pory byli w toksycznych relacjach lub mrocznych stanach i sytuacjach oraz mieli problem z tym, aby znaleźć osobę dla siebie - swojego pokroju emocjonalnego, w zrozumieniu ich przez bliskie osoby jest jak najbardziej uzasadniona nadzieja, na to, że ich los się odmieni. Jeśli chodzi o stałe relacje to powinniście się cieszyć pomyślnością w związkach partnerskich oraz w małżeństwie, lecz jedynie wówczas, gdy tworzone przez Was relacje będą czyste i jasne, czyli takie, w których wszystko jest takim jakim powinno być, gdzie nic nie odbywa się kosztem drugiej osoby i jest zbudowane na jej krzywdzie oraz nie jest zacienione, a także w sposób perfidny manipulowane. Na światło dzienne mogą wyjść rzeczy, które były przed Wami ukrywane przez długi czas, sprawy o których nie mieliście pojęcia bądź też nie braliście pod uwagę, ewentualnie chcieliście zachować w dotychczasowej formie mając równocześnie nadzieję, że coś się w tej materii zmieni. Bądźcie otwarci i bezinteresowni, a w swoje otoczenie postarajcie się wnieść dobroć i życzliwość. Obserwujcie uważnie otoczenie i korzystajcie z pojawiających się okazji. Miejcie równocześnie na uwadze, że wszystko to co nie będzie w równowadze będzie tym co zaślepia oraz tym co wybija z drogi, którą będziecie chcieli podążać. Fanatyczne podejście do życia może być zagrożeniem. Z pokorą podchodźcie do życia i bądźcie wdzięczni za całe dobro, które będzie Waszym udziałem. Nie ulegajcie złym uczuciom takim jak pycha lub zawiść.

 

 Pozdrawiam Was serdecznie i życzę spokojnego weekendu


Uzyskaj profesjonalną poradę ezoteryczną lub życiową od tego Eksperta

teraz niedostępny
Perełka
Perełka
708 488 261 POLSKA 2.58 zł brutto
autor: Perełka, odwiedzin: 1346
"Wszelkie prawa zastrzeżone, treści chroniona prawami autorskimi. Żadna część nie może być wykorzystywana lub kopiowana w jakiejkolwiek elektronicznej, mechanicznej, fotograficznej lub innej formie zapisu bez pisemnej zgody autora"
FacebookYoutubeInstagram
Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2021 © 4C sp. z o.o.