Heart_4
1750 Wróżka Hanna 2021-04-14 0

Wizja na kwiecień 2021

Tarot Jasnowidzenie Biała Magia
Uczucia Partnerstwo Praca
0048224 452 475 POLSKA I ZAGRANICA 3.08 zł brutto
708 788 054 POLSKA 4.92 zł brutto
teraz dostępny

Czas jaki jest przed nami pokazał mi się w wizji jako całkiem dobry, pomimo tak wielu trwożących informacji "płynących" nie tylko z mediów.

Uważam, że kwiecień okaże się być czasem w którym trudno będzie o szczery uśmiech nie tylko dzięki warunkom zewnętrznym. To też: nastawienie innych osób, informacje, warunki nie tylko klimatyczne.

Nie stracimy jednak poczucia pewności, bezpieczeństwa, tego, że nie ma tak źle, ale trzeba się wykazać tym, żeby w kraju doszło do lepszego uświadomienia społeczeństwa w tym, co się dzieje. Tym, co na prawdę ma miejsce, jest "na rzeczy".


Jakie podejście spotka nas ze strony władzy, mediów. Te, o dziwo, okażą się być na takim etapie, który okaże się być dla nich już etapem poniekąd finalnym. Nie zabraknie im poczucia, że tyle należało zrobić, upublicznić, "załatwić". Wizja nie pokazała po ich stronie braku uświadomienia - oczywiście mam na myśli głównie Coronawirus - pewności co do tego, że zrobiło się wszystko to, co najważniejsze.

Co mi się podoba w tym okresie czasu? Na pewno to, że nasz kraj, głównie władza, będzie miała za ścisłe towarzystwo osoby, doświadczy sytuacji, które nie powinny mieć miejsca.

Polska powinna interesować się głównie rodakami, a władza uważać na "towarzyszy", ale też sytuacje, które im towarzyszą, a znalazły się przy niej dzięki właśnie inny nacjom.

Dlaczego? Inne kraje, sytuacje, ludzie, okażą się być osłabiające nas w wielu kwestiach, na wielu poziomach. Nas - Polaków.

Pojawi się problem po stronie kobiet. Te spotkają się ogromnym dystansem, wręcz chłodem po stronie warunków, innych osób. Zatem mogę śmiało napisać, że wszelkie akcje ze strony Pań nie spotkają się z należytym zrozumieniem, przychylnością.

Co bardzo interesujące, nie powinniśmy się obawiać o finanse. Jestem przekonana, że kraj poradzi sobie z tym tematem w sposób bardzo dobry, tak więc większych obaw.

Nam, Polakom może być bardzo trudno o wiarę w to, że jest dobrze. Pojawi się duży problem z wiarą, nadzieją na tzw. lepsze jutro.


Uzyskaj profesjonalną poradę ezoteryczną lub życiową od tego Eksperta

teraz dostępny
Wróżka Hanna
Wróżka Hanna
708 788 054 POLSKA 4.92 zł brutto
autor: Wróżka Hanna, odwiedzin: 1750
"Wszelkie prawa zastrzeżone, treści chroniona prawami autorskimi. Żadna część nie może być wykorzystywana lub kopiowana w jakiejkolwiek elektronicznej, mechanicznej, fotograficznej lub innej formie zapisu bez pisemnej zgody autora"
FacebookYoutubeInstagram
Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2021 © 4C sp. z o.o.