Heart_4
1387 Vera 2021-04-12 0

Horoskop astrologiczny biznesowy 12.04 - 18.04.2021

Vera
POLSKI 
Tarot Astrologia - horoskop Numerologia
Uczucia, Finanse, Rozwój duchowy
0048224 452 404 POLSKA I ZAGRANICA 9.00 zł brutto
708 888 098 POLSKA 7.69 zł brutto
teraz dostępny tylko telefon

12 kwiecień - poniedziałek

Nów czyli koniunkcja Księżyca do Słońca w znaku Barana.

Dzień o zróżnicowanych nastrojach. Pozytywne aspekty Księżyca do Słońca, Marsa, Jowisza i Wenus zainspirują do podejmowania wyraźnych działań około biznesowych, natomiast jednoczesne, trudne aspekty Księżyca z Plutonem oraz Wenus z Plutonem zahamują naszą chęć przedsiębiorczości, przyniosą napięcia w sferze uczuć i silne przeżycia. Łatwo wpaść w skrajności, zniecierpliwienie, krytycyzm. Każdy przypadek może stać się przyczyną konfliktu. Starajmy się rozważnie i po namyśle podejmować wiążące decyzje czy współpracę.

 

13 kwiecień - wtorek

Trudny dzień. Koniunkcja Księżyca z Uranem oraz kwadratura Księżyca z Saturnem nie wprawią nikogo w dobry humor. Towarzyszyć nam będzie nie najlepsze samopoczucie, mroczne myśli, stłumiony nastrój. Kontakty będą utrudnione, wszystko widzieć będziemy w czarnym kolorze. Zamierzone sprawy nie będą szły zgodnie z planem, mogą powrócić stare obowiązki, zaistnieć nieoczekiwane wydatki. Nie zaleca się nowe sprawy czy zwracać się do instytucji państwowych, sprzedawać czy kupować nieruchomości, wyruszać w podróż.

 

14 kwiecień - środa

Bardzo sympatyczna aura dnia. Pozytywne aspekty Księżyca do Neptuna, Słońca do Marsa oraz przejście Wenus w znak Byka, wprawią wszystkich w bardzo dobry nastrój. Zapowiada się miły, aktywny i twórczy dzień pracy. Wszystkie plany zostaną zrealizowane, a my poczujemy satysfakcję z dobrze przepracowanego dnia.

 

15 kwiecień - czwartek

Kolejny dobry dzień dla spraw związanych z biznesem, przedsiębiorczością, nauką, kontaktami międzyludzkimi. Tranzyt Księżyca przez znak Bliźniąt pobudzi wymianę informacji, idei i myśli. Aktywność umysłowa nasili się. Wzrośnie ilość korespondencji, telefonów. Uwaga może skoncentrować się na wielu sprawach jednocześnie. Wyostrzą się nasze zmysły, zaktywizuje umysł.

 

16 kwiecień - piątek

Trudny, pełen napięć dzień. Trygon Księżyca do Saturna oraz kwadratura Słońca do Plutona wniosą emocjonalne rozdrażnienie, złe samopoczucie, mroczne myśli, stłumiony nastrój. Kontakty mogą być utrudnione, zamierzone sprawy mogą zostać zerwane. możliwe kłótnie, nacisk przełożonych, kontrole, choroby. Nie zaczynajmy w tym dniu nowych spraw, skoncentrujmy się na tym co konieczne.

 

17 kwiecień - sobota

Znakomita energia dnia. Pozytywne aspekty Księżyca w postaci sekstylu do Merkurego, trygonu do Jowisza, koniunkcji z Marsem, sekstylu do Słońca a także sekstylu Merkurego do Jowisza wprawią nas w znakomity humor i wzmocnią chęć do działania. Pomysły, plany, projekty zaczną się realizować, łatwiej będzie prowadzić pertraktacje, zawierać umowy, nawiązywać kontakty z zagranicą. Dobry dzień na wystąpienia publiczne, reklamę, rozpoczynanie i kończenie spraw a także wszelkie przyjemności.

 

18 kwiecień - niedziela

Dalszy ciąg doskonałej passy. Przyjazne sekstyle Księżyce do Wenus i Urana wprowadza nas w łagodny nastrój i spowodują, że weekend zaliczymy do bardzo udanych.


Uzyskaj profesjonalną poradę ezoteryczną lub życiową od tego Eksperta

teraz dostępny tylko telefon
Vera
Vera
708 888 098 POLSKA 7.69 zł brutto
autor: Vera, odwiedzin: 1387
"Wszelkie prawa zastrzeżone, treści chroniona prawami autorskimi. Żadna część nie może być wykorzystywana lub kopiowana w jakiejkolwiek elektronicznej, mechanicznej, fotograficznej lub innej formie zapisu bez pisemnej zgody autora"
FacebookYoutubeInstagram
Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2021 © 4C sp. z o.o.