Heart_5
Programy na żywo
Wieczor_hd TarocistaLeszek

Tarocista Leszek

Zapraszamy dziś
na żywo godz. 21:00

2139 Agra 2021-04-09 0

Prognoza miłosna z Kart Anielskich - kwiecień 2021

Agra
POLSKI 
Promocja
Tarot Horoskop Karty Lenormand
Uczucia Samopoczucie Praca
Ekspert nie ma włączonych usług telefonów bezpośrednich. Wejdź na profil Eksperta aby zobaczyć metody kontaktu z Ekspertem
teraz niedostępny

Sprawdź czy zmieni się coś w Twoich uczuciach....


Baran

Baran powinien pozwolić by znajomi mu w sprawach uczuć pomogli. To może być pośrednictwo w zawarciu znajomości lub mediacja w razie problemów w związku.

Byk

To dobry czas na uwolnienie się o ile związek jest toksyczny i  nie rokuje na przyszłość. Byki niezdecydowane powinny dokładnie wszystko rozważyć i wtedy podjąć decyzję.

Bliźnięta

To dobry czas na to by poświęcić chwilę dla drugiej połowy. Warto wycofać się i uwolnić od zgiełku. Warto gdzieś wyjechać razem czy zaszyć się w domowym zaciszu.

Rak

Raki powinny zaufać drugiej połowie i nie robić scen, nie wywoływać burzy. Raki bez pary powinny zaufać siłom wyższym. Powinny mieć świadomość, ze miłość nadejdzie gdy przyjdzie na nią czas.

Lew

To czas na namiętność ale niekoniecznie w stałym związku. Lwy czekają podniecające chwile, ale i burze gdy się okaże, ze trzymają kilka srok za ogon.

Panna

Panny nie będą zadowolone, bo może im się przytrafić nieodwzajemniona miłość. Może im ktoś nowy wpaść w oko albo nie będą się czuły kochane w stałym związku.

Waga

Może dać znać ktoś z przeszłości wag. To czas pojednań, ale niekoniecznie szczęśliwego związku. Były partner może chcieć wrócić, ale warto to przemyśleć, bo nie w każdym przypadku to będzie miało sens.

Skorpion

Skorpiony w związku mogą zrozumieć, że  łączy go z partnerem prawdziwa miłość i zapragną by była trwała. Powinny jednak mieć świadomość, że sporo zależy od nich.

Strzelec

Strzelce w parze powinny mieć świadomość, że ich uczucia są właściwe i warte dalszego pogłębiania. Te bez pary są na dobrej drodze do tych właśnie uczuć.

Koziorożec

To czas na rozmowy takie od serca. Warto szczerze porozmawiać  o swoich uczuciach i odczuciach z drugą połową. Rozmowa jest ważna także wtedy gdy w relacji coś nie do końca gra.

Wodnik

Niektóre wodniki albo z partnerem się rozstaną albo będą o tym myśleć. To może być też separacja lub chwilowe rozstanie. Ten moment samotności to czas na przemyślenia.

Ryby

To czas ślubów lub planowania ich lub rozmyślania o stałych związkach. Niektóre ryby zamieszkają z partnerem lub zrobią następny krok w kierunku stabilizacji czy pogłębienia więzi.


Uzyskaj profesjonalną poradę ezoteryczną lub życiową od tego Eksperta

teraz niedostępny
Agra
Agra
autor: Agra, odwiedzin: 2139
"Wszelkie prawa zastrzeżone, treści chroniona prawami autorskimi. Żadna część nie może być wykorzystywana lub kopiowana w jakiejkolwiek elektronicznej, mechanicznej, fotograficznej lub innej formie zapisu bez pisemnej zgody autora"
FacebookYoutubeInstagram
Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2021 © 4C sp. z o.o.