Heart_5
Programy na żywo
Wieczor_hd TarocistaLeszek

Tarocista Leszek

Zapraszamy dziś
na żywo godz. 21:00

1066 Perełka 2021-04-09 0

Prognoza weekendowa 10.04 - 11.04.21

Promocja
Runy Tarot Karty Anielskie
Uczucia Praca Wsparcie duchowe
0048224 452 412 POLSKA I ZAGRANICA 3.49 zł brutto
708 488 261 POLSKA 2.58 zł brutto
teraz niedostępny

Energia nadchodzącego weekendu rozbudzi i wydostanie na zewnątrz drzemiącą w Was moc wewnętrzną oraz zdolności. Sprawi, iż w sposób wyjątkowy rozwinie się w Was instynkt opiekuńczy. Doda również wdzięku co może pomóc w zdobyciu dobrego i kochającego partnera.


Staniecie się bardziej uczuciowi co sprawi, ze spojrzycie z innej perspektywy na bliskich Wam ludzi. Szczególnie objawi się to w sytuacjach, gdy będą oni potrzebować pomocy. W stałych relacjach miłość rozkwitnie, a wszelkie spory zostaną zażegnane. Będziecie mogli liczyć na zaufanie oraz wierność ukochanej/ego. Możecie również pozyskać przyjaciół, gotowych wspomóc Was w chwilach, gdy będziecie odczuwać pustkę. Uważajcie na osoby, które mogą chcieć Was wykorzystać, odpierajcie ataki z zewnątrz, rozważcie czy nie jest konieczne wprowadzenie małych zmian w relacjach międzyludzkich. Bądźcie wyczuleni również na kradzież lub oszustwo, a także zachowajcie dla siebie powierzoną Wam w tym czasie tajemnicę. Zadbajcie o dietę, zapewnijcie sobie trochę więcej odpoczynku. Zapewne przyda się Wam więcej snu. Pamiętajcie również, że medytacja umożliwi zachowanie sił witalnych.

 

Życzę Wam słonecznego weekendu pełnego spokoju i miłości.


Uzyskaj profesjonalną poradę ezoteryczną lub życiową od tego Eksperta

teraz niedostępny
Perełka
Perełka
708 488 261 POLSKA 2.58 zł brutto
autor: Perełka, odwiedzin: 1066
"Wszelkie prawa zastrzeżone, treści chroniona prawami autorskimi. Żadna część nie może być wykorzystywana lub kopiowana w jakiejkolwiek elektronicznej, mechanicznej, fotograficznej lub innej formie zapisu bez pisemnej zgody autora"
FacebookYoutubeInstagram
Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2021 © 4C sp. z o.o.