Heart_4
1341 Vera 2021-04-06 0

Horoskop astrologiczny biznesowy 05.04 - 11.04.2021

Vera
POLSKI 
Tarot Astrologia - horoskop Numerologia
Uczucia, Finanse, Rozwój duchowy
0048224 452 404 POLSKA I ZAGRANICA 9.00 zł brutto
708 888 098 POLSKA 7.69 zł brutto
teraz dostępny tylko telefon

Sprawdź co przyniesie w sferze biznesowo - zawodowej bieżący tydzień...


5 kwiecień - poniedziałek Wielkanocny

Dzień upłynie pod wpływem koniunkcji Księżyca z Plutonem oraz przejścia Księżyca w znak Wodnika. Aspekty te uwrażliwią, pojawi się podświadoma chęć swobody i zmian. Mogą pojawić się niespodzianki, zaskakujące sytuacje, spotkania z ciekawymi ludźmi czy starymi przyjaciółmi. Z pewnością poczujemy chęć odejścia od stołu, spaceru do parku, lasu, czy ludycznych zabaw w śmingusa-dyngusa.

 

6 kwiecień - wtorek

Kwadratura Księżyca do Urana nie wniesie dobrego nastroju i chęci powrotu do pracy. Mogą pojawić się problemy rodzinne, nieporozumienia z przyjaciółmi, szczególnie z kobietami. Niewykluczone uczucie wewnętrznego niepokoju, kłopoty z łącznością, awarie sprzętu, brak prądu. Nie zaleca się zaczynania nowych spraw, reorganizacji produkcji, kupowania urządzeń elektrycznych, technicznych i elektronicznych.

 

7 kwiecień - środa

Dzień upłynie pod wpływem bardzo energetycznych aspektów Księżyca – trygonu Księżyca do Marsa, sekstylu do Wenus oraz koniunkcji do Jowisza. Wszystkie te aspekty sprawią, że nasze odczucia będą pozytywne, wzrośnie chęć do pracy, sprawy będą szły pomyślnie. To bardzo korzystny dzień dla biznesu, pracy naukowej, kształcenia się, podróży. Wzrośnie aktywność społeczna, pojawią się nowe możliwości w każdej dziedzinie życia.

 

8 kwiecień - czwartek

Miły, spokojny dzień. Jedynym aspektem jest dziś sekstyl Księżyca do Urana. Tranzyt ten wniesie element niespodzianki i czegoś nowego w życie ludzi. Mogą to być sensacyjne wiadomości, nagle pojawiający się pomysł, olśnienie. To dzień natchnienia, pobudzającego umysł i duszę. Dobry dzień dla pracowników naukowych, ludzi twórczych, wynalazców, racjonalizatorów.

 

9 kwiecień - piątek

Aura dnia sprzyjać będzie wyciszeniu emocji, odpoczynkowi ale i pewnej nerwowości. Księżyc w koniunkcji z Neptunem oraz kwadratura Marsa do Neptuna wywołają nierealny obraz rzeczywistości. Może nam się wydawać, że wszyscy są mili i uczynni, zaś problemy mało znaczące. Możemy przyjmować pragnienia za rzeczywistość. Następstwa takiego toku myślenia mogą być opłakane. Uważajmy na nasze działania, nie nadużywajmy alkoholu czy innych czynników odwracających uwagę.

 

10 kwiecień - sobota

Weekend przywita nas bardzo korzystnymi aspektami na Niebie. Przejście Księżyca do znaku energicznego Marsa zwiększy aktywność fizyczną i psychiczną. Mimo soboty będziemy bardziej przedsiębiorczy i energiczni. To dzień spontanicznych działań, nowych pomysłów i idei.

 

11 kwiecień - niedziela

Dzień upłynie pod wpływem pozytywnych aspektów Księżyca – sekstylu Księżyca do Saturna oraz koniunkcji Księżyca z Merkurym. Mimo niedzieli nasze myśli krążyć będą wokół spraw zawodowych, rozwiązywania problemów, planowania, nowego budżetu ( nawet tego domowego). Jest szansa na wzrost kontaktów, rozmów, częściej zadzwoni telefon. Wzrośnie strumień informacji, można otrzymać ważną wiadomość czy cenną radę. To korzystny dzień na intelektualne zajęcia z dziećmi, spotkania rodzinne, zapraszanie gości. Bardzo wskazany pob


Uzyskaj profesjonalną poradę ezoteryczną lub życiową od tego Eksperta

teraz dostępny tylko telefon
Vera
Vera
708 888 098 POLSKA 7.69 zł brutto
autor: Vera, odwiedzin: 1341
"Wszelkie prawa zastrzeżone, treści chroniona prawami autorskimi. Żadna część nie może być wykorzystywana lub kopiowana w jakiejkolwiek elektronicznej, mechanicznej, fotograficznej lub innej formie zapisu bez pisemnej zgody autora"
FacebookYoutubeInstagram
Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2021 © 4C sp. z o.o.