Heart_5
Programy na żywo
Wieczor_hd Ayla

Ayla

Zapraszamy 2021-09-26
na żywo godz. 20:00

1224 Perełka 2021-04-02 0

Prognoza weekendowa 03.04 - 04.04.21

Promocja
Runy Tarot Karty Anielskie
Uczucia Praca Wsparcie duchowe
0048224 452 412 POLSKA I ZAGRANICA 3.41 zł brutto
708 488 261 POLSKA 2.58 zł brutto
teraz niedostępny

Energia bieżącego weekendu doprowadzi Was do oczyszczenia emocjonalnego. Zobliguje  do emocjonalnych powrotów do swoich korzeni, do tego na czym wzrastaliście oraz tego co Was tworzyło. Wzmocni Was i wesprze w radzeniu sobie z przeszkodami. Będzie też korygowała pewne programy, które realizujecie już od jakiegoś czasu, czyli wszystko co jest iluzją lub mijaniem się z prawdą.


Część z Was zdecyduje się na spędzenie tego czasu poza miejscem zamieszkania. Możecie wybrać się w podróż za wodę lub nad wodę. Zapowiadają się powroty – do przeszłości, byłych partnerów, kochanków, znajomości. Niektórzy z Was staną na ślubnym kobiercu lub zaręczą się. Dla stałych relacji może to być jednak  trudny i nieprzewidywalny czas. Możecie doświadczać zmienności w emocjach i myślach. Dochodzić będzie do rozmów o charakterze oczyszczającym. Bądźcie szczerzy i nie zwalczajcie uczuć. Jeżeli zaczniecie okazywać te, które są głęboko ukryte lub stłumione i pozwolicie im wypłynąć to zaczniecie zmieniać swoją relację. Podejmiecie wiele ambitnych postanowień. Pomyślcie nad tym czy nie warto podjąć decyzji dotyczącej zmiany dotychczasowego trybu życia na ten zgodny z naturą, aby cieszyć się dużą odpornością psychiczną oraz fizyczną. Zastanówcie się nad zmianą diety i oczyszczeniem się ze wszelkiego rodzaju toksyn i złogów. Uważajcie na wszelkie aspekty związane z płynącą wodą, która jest uzależniająca. Nie forsujcie się i nie działajcie wbrew siłom, które zgromadzicie.

 

Życzę Wam spokojnych i pięknych Świąt Wielkanocnych


Uzyskaj profesjonalną poradę ezoteryczną lub życiową od tego Eksperta

teraz niedostępny
Perełka
Perełka
708 488 261 POLSKA 2.58 zł brutto
autor: Perełka, odwiedzin: 1224
"Wszelkie prawa zastrzeżone, treści chroniona prawami autorskimi. Żadna część nie może być wykorzystywana lub kopiowana w jakiejkolwiek elektronicznej, mechanicznej, fotograficznej lub innej formie zapisu bez pisemnej zgody autora"
FacebookYoutubeInstagram
Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2021 © 4C sp. z o.o.