Heart_4
3103 Wróżka Hanna 2021-03-30 0

Horoskop z kart cygańskich na kwiecień 2021

Tarot Jasnowidzenie Biała Magia
Uczucia, Partnerstwo, Praca
0048224 452 475 POLSKA I ZAGRANICA 2.58 zł brutto
708 788 054 POLSKA 4.92 zł brutto
teraz dostępny

Kwiecień to czas ogromnych zmian, przemian, które nas - Polaków dotkną. To okres przewrotów, ale też poczucia, że mamy ochotę na zmiany, nawet przy tak trudnych warunkach, które wręcz odbiorą nam wolność w tych sferach, które dotąd były nam bliskie, wręcz oczywiste, że możemy z nich korzystać. Mam na myśli po prostu swobodę. Trudno będzie nam o podstawową wolność, swobodę, co nie oznacza, że zabraknie właśnie ochoty, nadziei na tzw. lepsze jutro.


Koziorożec: W kwietniu czeka Koziorożce taki czas w którym pojawi się idealny czas, aby się móc zdystansować. Bardzo możliwe spotkanie z takim właśnie mężczyzną, zetknięcie się z kimś, kto wie czym jest "chłodne spojrzenie", taki ogląd sytuacji.

 

Wodnik: Wodniki czeka nienajlepszy czas pod względem emocji. Ten będzie służył żałobie, myśleniu o tym co było. Ważne, aby nie "zatapiały" się w nim nazbyt, nie znajdywały w niej przyjemności.

 

Ryby: Spotkanie ze smutkiem za kimś, rozpaczanie - taki okaże się być miesiąc dla Ryb. Niedobry pod względem, emocji. Bardzo ważne okaże się to, aby móc walczyć z takim samopoczuciem, skoncentrować się na tym, co trwa. 

 

Baran: Czas wszelkich przemian, ale trudnych. Zażegnacie to co było dawniej. Przed Wami nowe. Szansa na otwarcie się na nową pracę, na inny związek, wszelkie zmiany.

 

Byk: Będziecie doświadczały kontaktu z kimś, kto niekoniecznie okaże się odpowiednią osobą w Waszym życiu... Szybko okaże się, że macie kontakt z hipokrytą, a i czas okaże się nie służyć szczerości.

 

Bliźnięta: Doskonały okres w życiu, żeby móc się z kimś spotkać, odwiedzić kogoś. Proszę, nie przekładajcie tego w czasie - trudno będzie o lepsze warunki wraz z czasem.

 

Rak: Idealny czas, aby móc się zająć najbliższymi. Głównie dziecko. Doskonały czas, aby móc się zainteresować prokreacją.

 

Lew: Czas choroby, poczucia, że jest źle. Takie samopoczucie może towarzyszyć śmiało miesiąc. Trzeba będzie zadbać o odosobnienie, spokój, ale też uważać na wszelkie objawy chorób u innych, wyczulenie - aby nie doświadczyć powyższego.

 

Panna: Czas  ogromnej wrażliwości, uczuć. Możliwe zetknięcie, spotkanie się z bardzo uczuciową, czułą kobietą. Proszę nie koncentrować się nadmiernie na emocjach, te okażą się być zgubne!

 

Waga: Przed Wami Wagi dość smutny czas. Taki, który okaże się czasem przemyśleń, ale nie tylko. Trzeba będzie bardzo uważać, żeby dzięki złemu samopoczuciu nie zapomnieć o otaczającej rzeczywistości.

 

Skorpion: Możliwa podróż, ale już na pewno nie żaden zastój. Sprawy przyspieszą tempa, nie będzie okazji, aby móc odczuwać nudę, czy poczucie, że nic się nie zmienia.

 

Strzelec: Trzeba będzie być ostrożnym. Okaże się, że istnieje zagrożenie. Nie aż tak poważne, ale jednak. Ważna okaże się być czujność, aż po... wyczulenie.


Uzyskaj profesjonalną poradę ezoteryczną lub życiową od tego Eksperta

teraz dostępny
Wróżka Hanna
Wróżka Hanna
708 788 054 POLSKA 4.92 zł brutto
autor: Wróżka Hanna, odwiedzin: 3103
"Wszelkie prawa zastrzeżone, treści chroniona prawami autorskimi. Żadna część nie może być wykorzystywana lub kopiowana w jakiejkolwiek elektronicznej, mechanicznej, fotograficznej lub innej formie zapisu bez pisemnej zgody autora"
FacebookYoutubeInstagram
Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2021 © 4C sp. z o.o.