Heart_4
1028 Vera 2021-03-29 0

Horoskop astrologiczny biznesowy 29.03 - 31.03.2021

Vera
POLSKI 
Tarot Astrologia - horoskop Numerologia
Uczucia, Finanse, Rozwój duchowy
0048224 452 404 POLSKA I ZAGRANICA 9.00 zł brutto
708 888 098 POLSKA 7.69 zł brutto
teraz dostępny tylko telefon

Sprawdź jakie będą ostatnie dni marca w finansach, biznesie i sprawach zawodowych...


29 marzec - poniedziałek

Dzień upłynie pod wpływem przyjaznych aspektów Księżyca – trygonów Księżyca do Saturna, Marsa i Jowisza. To jeden z najlepszych dni w miesiącu. W taki dzień sprawy idą pomyślnie, ludzie są energiczni, optymistyczni, życzliwi, otwarci na nowe. To wyjątkowo korzystny dzień dla biznesu, pracy naukowej, kształcenia się.

 

30 marzec - wtorek

Energetycznie słaby dzień, pełen zawirowań i zwrotów akcji. Przejście Księżyca do Skorpiona wniesie problemy, nastawi wojowniczo i niecierpliwie. Dopuści do głosu zazdrość, zawiść, spowoduje kłótnie. Do tego dojdzie koniunkcja Merkurego z Neptunem, która skłaniać będzie do marzycielstwa, odrywając nas od realności. Pomysły mogą być pozytywne i oryginalne ale częstokroć niemożliwe do realizacji. Uważajmy na zmienne nastroje, osłabienie pamięci, plątaninę myśli, trudności z koncentracją.

 

31 marzec - środa

Dzień pełen wyzwań. Różnorodność aspektów sprawi, że będziemy rzucani przez Los od burty do burty. Kwadratury Księżyca do Saturna i Jowisza wpłyną na cały dzień, wnosząc nie najlepsze samopoczucie, mroczne myśli, stłumiony nastrój. Kontakty będą utrudnione, pojawi się poczucie braku wyjścia z sytuacji. Atmosferę lekko poprawi popołudniowy trygon Księżyca do Neptuna, oraz sekstyl Słońca do Saturna wnosząc nadzieję na powodzenie następnego dnia.


Uzyskaj profesjonalną poradę ezoteryczną lub życiową od tego Eksperta

teraz dostępny tylko telefon
Vera
Vera
708 888 098 POLSKA 7.69 zł brutto
autor: Vera, odwiedzin: 1028
"Wszelkie prawa zastrzeżone, treści chroniona prawami autorskimi. Żadna część nie może być wykorzystywana lub kopiowana w jakiejkolwiek elektronicznej, mechanicznej, fotograficznej lub innej formie zapisu bez pisemnej zgody autora"
FacebookYoutubeInstagram
Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2021 © 4C sp. z o.o.