Heart_4
1339 Vera 2021-03-22 0

Horoskop astrologiczny biznesowy 22.03 - 28.03.2021

Vera
POLSKI 
Tarot Astrologia - horoskop Numerologia
Uczucia, Finanse, Rozwój duchowy
0048224 452 404 POLSKA I ZAGRANICA 9.00 zł brutto
708 888 098 POLSKA 7.69 zł brutto
teraz dostępny tylko telefon

Jaki będzie czas przedświąteczny w biznesie i Twoim życiu zawodowym? Sprawdź teraz...


22 marzec - poniedziałek

Poniedziałek to dzień motywujący do działań, to szansa na zrealizowanie marzeń.

Sekstyl Merkurego z Uranem, trygon Marsa z Saturnem oraz przyjazne aspekty Księżyca z Uranem i Merkurym przekształcą motywację w czyn, zachęcą do pracy, zadbania o finanse, ukierunkują na konkretny cel. Każde zadanie zostanie wykonane planowo i konsekwentnie, a każdy problem rozwiązany.

 

23 marzec - wtorek

Dzisiejszy trygon Księżyca z Neptunem oraz opozycja z Plutonem to aspekty bardzo podstępne, wywołujące nierealny obraz rzeczywistości. Może się wydawać, że wszyscy są mili i uczynni, zaś problemy mało znaczące. Niestety, wzrośnie ilość pomyłek z powodu roztargnienia i braku koncentracji, idealizowania partnerów i współpracowników. Dzień pełen napięcia emocjonalnego, złego nastroju, niepokoju wewnętrznego, bezpodstawnej agresji. Trudno dziś działać konstruktywnie i podejmować rozsądne decyzje.

 

24 marzec - środa

Złożona aura dnia. Poranne pozytywne aspekty Księżyca do Wenus i Słońca wprowadzą nas w miły nastrój i zachęcą do pracy. Niestety, popołudnie i wieczór zdominuje kwadratura Księżyca do Urana i opozycja do Saturna. Aspekty te przyniosą pobudliwość emocjonalną, ostre zmiany nastroju, nieopanowane reakcje i dużą impulsywność. Mogą powrócić stare obowiązki, pojawić konieczność zwrotu długu czy zaistnieć nieoczekiwane wydatki.

 

25 marzec - czwartek

Dzień upłynie pod wpływem opozycji Księżyca do Jowisza. Aspekt ten wniesie nieopanowanie i skrajne zachowania. Możemy być przesadnie ufni, przyjaźni i sentymentalni ale też niecierpliwi, zaborczy, zapalczywi, podejrzliwi i zarozumiali. Łatwo będzie uznać swoje pragnienia za realność, przecenić możliwości i popełnić błąd, który doprowadzi do rozczarowań i strat materialnych. Lepiej unikać podpisywania ważnych dokumentów, składania obietnic, rozpoczynania spraw, zawierania transakcji finansowych, zaczynania przedsięwzięć na dużą skalę, rejestrowania przedsiębiorstwa, firm i organizacji.

 

26 marzec - piątek

Dzień zdominują dwa pozytywne aspekty – koniunkcja Słońca do Wenus oraz trygon Księżyca do Urana. Dzień sprzyjać będzie radościom rodzinnym, pragnieniu miłości i rozrywek, dążeniu do zaspokojenia estetycznych i kulturalnych potrzeb. Dobre aspekty na prace związane ze sztuką. Możliwe niespodzianki, sensacyjne wiadomości, nowe pomysły. Dzień natchnienia i pragnienia wyjścia poza zwyczajowy krąg wydarzeń.

Możliwy awans, wzmocnienie sytuacji materialnej.

 

27 marzec - sobota

Trudny dzień. Trzy złoczynne aspekty Księżyca - kwadratura do Marsa, opozycja do Merkurego oraz opozycja do Neptuna przełożą się na silną impulsywność, chwiejność emocjonalną, drażliwość, skłonność do gniewu. Pojawią się trudności w kontaktach. Praca będzie szła powoli i z potknięciami. Na skutek roztargnienia i trudności z koncentracją wzrośnie prawdopodobieństwo błędów. Możliwe konflikty ze współpracownikami. Nie zaleca się podejmowania ważnych decyzji, prowadzenia pertraktacji, podpisywania umów.

 

28 marzec - niedziela, Niedziela Palmowa

Zmiana czasu z zimowego na letni.

Trudna niedziela. Pełnia Księżyca w znaku Wagi oraz opozycja Księżyca do Wenus nasilą negatywne emocje. Da się zauważyć cała gama reakcji emocjonalnych, zaburzenia równowagi hormonalnej, demonstracyjne zachowanie, obrażanie się. Mogą pojawić się problemy z pieniędzmi, dodatkowe wydatki, nieporozumienia rodzinne na tle finansowym.


Uzyskaj profesjonalną poradę ezoteryczną lub życiową od tego Eksperta

teraz dostępny tylko telefon
Vera
Vera
708 888 098 POLSKA 7.69 zł brutto
autor: Vera, odwiedzin: 1339
"Wszelkie prawa zastrzeżone, treści chroniona prawami autorskimi. Żadna część nie może być wykorzystywana lub kopiowana w jakiejkolwiek elektronicznej, mechanicznej, fotograficznej lub innej formie zapisu bez pisemnej zgody autora"
FacebookYoutubeInstagram
Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2021 © 4C sp. z o.o.