Heart_4
3716 Wróżbita Mateusz Algiz 2021-03-19 0

Horoskop wiosenny 2021

Tarot Karty Lenormand Karty Anielskie
Uczucia, Finanse, Wsparcie duchowe
0048224 452 471 POLSKA I ZAGRANICA 4.80 zł brutto
708 788 817 POLSKA 4.92 zł brutto
teraz dostępny

Sprawdź, co karty Tarota wróżą dla Twojego znaku zodiaku w okresie wiosennym.


WODNIK
MIŁOŚĆ: Okres wiosenny będzie czasem oddalenia między partnerami. Być może Ty lub Twoja druga połówka zdecydujecie się na wyjazd zagraniczny, co ochłodzi Wasze relacje. Samotne Wodniki mogą poznać kogoś ciekawego przez internet.
PRACA: Chaos będzie spowodowany zbyt dużą ilością obowiązków, które masz do wykonania w swojej pracy. Potrzebujesz lepszej organizacji, aby nie popełnić błędów. Postaraj się podzielić zadania na etapy.
FINANSE: W tym czasie nie będziesz skory do podejmowania inwestycji czy wydawania pieniędzy. Lęki o przyszłość nie pozwolą na szastanie gotówką bez przemyślenia. Staraj się jednak nie popadać w zbytnie skąpstwo.
ZDROWIE: Zwróć uwagę na swój układ kostny, a szczególnie na kręgosłup. Kobiety spod znaku Wodnika mogą mieć problemy z płodnością.
 

RYBY
MIŁOŚĆ: Zodiakalne Ryby zaczną poważnie zastanawiać się nad zakończeniem obecnej relacji. Coś się wypaliło – czasami trzeba pozwolić odejść temu, co już nie służy. Na horyzoncie pojawi się nowa osoba, która na nowo rozbudzi w Tobie uczucia.
PRACA: W sferze zawodowej zapanuje stabilizacja. Ten okres może być monotonny – jednak to nie będzie powód, dla którego warto szukać czegoś nowego. Będziesz mieć więcej czasu dla siebie i bliskich, wykorzystaj to.
FINANSE: Finansowo może pojawić się zastój. Przypływy będą mniejsze niż dotychczas, co będzie powodowało w Tobie frustrację. W tym czasie będzie potrzeba skorzystania ze zgromadzonych wcześniej oszczędności.
ZDROWIE: Twój organizm będzie potrzebował więcej tlenu. Zalecane jest przebywanie na świeżym powietrzu i więcej kontaktu z naturą.
 

BARAN
MIŁOŚĆ: Wiosna to czas odrodzenia w Twoim związku. Wraz z partnerem na nowo zaczniecie budować relację i starać się o siebie. Nie unikaj poważnych rozmów – to one pomogą lepiej zrozumieć błędy, które trzeba naprawić.
PRACA: W sferze zawodowej będzie to przełomowy czas. Niektóre ze zodiakalnych Baranów podejmą decyzję o zakończeniu pracy w danej firmie, chcąc tym samym zmienić branżę na coś zupełnie nowego.
FINANSE: Sytuacja finansowa będzie zadowalająca, a przede wszystkim bezpieczna. Choć w tym czasie pieniądze będą jednym z Twoich priorytetów, dlatego chętnie podejmiesz inwestycje, które przyniosą oczekiwane przez Ciebie zyski.
ZDROWIE: Zdrowie i samopoczucie będą Ci w tym czasie dopisywać. Chętniej będziesz dbać o swoje ciało fizyczne – poprzez różnego rodzaju masaże i zabiegi upiększające.
 

BYK
MIŁOŚĆ: Możesz borykać się z problemami typowymi dla związków na odległość. To oddalenie w okresie wiosennym będzie coraz bardziej odczuwalne. Samotne Byki raczej niechętnie będą nawiązywać nowe znajomości, przez co ich sytuacja uczuciowa się nie zmieni.
PRACA: Sfera zawodowa upłynie Ci pod hasłem „ODWAGA”. To czas, w którym będziesz podejmować ważne decyzje – często jednak pod wpływem emocji. Mimo to, Twoje działania i zaangażowanie przyniosą wymierne korzyści.
FINANSE: Sytuacja finansowa ulegnie poprawie, choć nie do końca zwrócisz na to uwagę. W tym czasie będziesz patrzeć na pieniądze pod kątem uczuć – uważaj, aby Twoja empatia i chęć pomocy nie zostały wykorzystane przeciwko Tobie.
ZDROWIE: W okresie wiosennym nie będziesz narzekać na dolegliwości. Przeciwnie, masz przypływ dobrej energii i sił witalnych. Uważaj jednak na różnego rodzaju urazy czy wypadki.
 

BLIŹNIĘTA
MIŁOŚĆ: W związkach u zodiakalnych Bliźniąt nastąpi ochłodzenie. Mogą pojawić się problemy ze sferą seksualną. Choć są między Wami uczucia duchowe, zabraknie fizycznej bliskości. Warto popracować nad ponownym rozpaleniem ognia w relacji.
PRACA: W pracy może być to ciężki czas. Powinieneś szczególnie uważać na swoje otoczenie – znajduje się przy Tobie nieuczciwa osoba, która będzie chciała wykorzystać Twoje osiągnięcia. Bądź czujny, aby namierzyć osobę, która kopie pod Tobą dołki.
FINANSE: Wiosna w Twoich finansach przyniesie stabilizacje i bezpieczeństwo. Dobra organizacja wydatków wpłynie dodatkowo na polepszenie ogólnej sytuacji. Nie jest to sprzyjający czas na inwestycje.
ZDROWIE: Warto zwrócić uwagę przede wszystkim na gospodarkę hormonalną. Może zajść konieczność zrobienia specjalistycznych badań, które nakreślą przyczynę Twoich dolegliwości.
 

RAK
MIŁOŚĆ: Wraz z wiosną nadejdzie nowy etap dla Twojego związku. Wspólnie z partnerem macie szansę na przezwyciężenie kryzysu. Pomocne będzie rozbudzenie wzajemnej fascynacji. Raki single będą chętnie eksperymentowały, co będzie owocowało nowymi romansami.
PRACA: W pracy będzie to dość burzliwy czas. Musisz przygotować się na liczne kłótnie z otoczeniem. Ciężko będzie Ci przeforsować swój pomysł – możesz zostać przekrzyczany. Staraj się w tym wszystkim zachować spokój i rozsądek.
FINANSE: Na wiosnę może czekać Cię większy wydatek, którego w danej chwili się jeszcze nie spodziewasz. Energetyka będzie sprzyjała przede wszystkim ku odpływom – przypływy nie będą aż tak odczuwalne.
ZDROWIE: Zwróć uwagę na swój układ krążeniowy – może to być przyczyną gorszego samopoczucia i innych dolegliwości. Zdecydowanie powinieneś ograniczyć toksyczne używki.
 

LEW
MIŁOŚĆ: Przedłuży się okres zawieszenia w Twojej relacji. Ani Ty, ani Twój partner nie będziecie dążyli do poprawy relacji. Przyda Wam się odpoczynek. Gdy nie będziecie przebywać ze sobą w bliskiej odległości, nabierzecie dystansu. To paradoksalnie w efekcie wpłynie na zbliżenie między Wami.
PRACA: W pracy czekają Cię niepowodzenia. Projekt, w którym mocno wierzyłeś, okaże się niestety klapą. Niektóre Lwy będą szukały dla siebie nowego zajęcia. Jeśli planujesz działać na własną rękę – wstrzymaj się jeszcze.
FINANSE: Na brak pieniędzy nie będziesz narzekać. Wiosna co prawda nie przyniesie Ci większych przypływów, ale Twoja ostrożność i dobra organizacja wydatków pozwoli na poczucie finansowego bezpieczeństwa.
ZDROWIE: Na wiosnę mogą pojawić się dolegliwości w obrębie głowy. Szczególną uwagę zwróć na zatoki i oczy.
 

PANNA
MIŁOŚĆ: Wiosna przyniesie ze sobą otwartość na komunikacje i nawiązywanie nowych znajomości. Czekają Cię przygody, flirty i romanse. Co prawda w tym czasie ciężko będzie znaleźć Ci kogoś na stabilny związek, ale też nie to będzie Twoim priorytetem.
PRACA: To idealny moment na podjęcie odważnych, choć mocno przemyślanych kroków. Masz przy sobie energetykę przedsiębiorczości, dobrej organizacji i smykałkę do kierowania ludźmi. Poważnie zastanów się nad rozpoczęciem własnego biznesu.
FINANSE: Pieniądze zdecydowanie będą do Ciebie przypływały, ale niestety nie na długo. Na wiosnę finanse będą w ciągłym ruchu. To, co zarobisz, szybko zainwestujesz. W tym czasie nie będziesz skąpić funduszy na swoje własne przyjemności.
ZDROWIE: Zdrowie będzie Ci dopisywało. Niech ten piękny czas wiosenny skłoni Cię do podjęcia aktywności fizycznych. Mogą to być treningi na siłowni, bieganie czy choćby joga.
 

WAGA
MIŁOŚĆ: To nie będzie najszczęśliwszy okres pod względem miłości. Wiosenne porządki trzeba będzie wprowadzić także do sfery uczuciowej. Możesz tkwić w relacji, która więcej Ci odbiera, niż daje. Na spokojnie przemyśl sens tego związku, wyciągnij wnioski i podejmij odpowiednie działania.
PRACA: Towarzyszyć będzie Ci energetyka niepewności. Związane jest to z nową propozycją pracy. Choć to pozytywna nowina, Ty nie podejdziesz do tego optymistycznie. Chęć wprowadzenia zmiany będzie gryzła się z wygodą i bezpieczeństwem tego, co już znane.
FINANSE: Wiosna może przynieść pogorszenie w sytuacji finansowej, związane przede wszystkim z koniecznością spłaty dawnych zobowiązań. Zwróć uwagę czy na pewno nie zalegasz z żadnymi płatnościami – możesz otrzymać informacje o narastających odsetkach.
ZDROWIE: To będzie dobry czas pod kątem zdrowia. Dobrze postawiona diagnoza wpłynie na dobór odpowiedniego leczenia i jego szybkie efekty.
 

SKORPION
MIŁOŚĆ: Twoje przykre doświadczenia miłosne mogą wziąć nad Tobą górę, przez co zamkniesz się w domu i niechętnie będziesz nawiązywać nowe znajomości. Warto nad tym popracować i wyjść z bezpiecznej skorupy. Wraz z końcem wiosny czeka Cię spełnione uczucie.
PRACA: Będziesz czuł znudzenie swoją obecną pracą. Doskwierać Ci będzie brak rozwoju. Poczujesz, że Twój potencjał nie jest w pełni wykorzystywany. I będzie w tym sporo racji. Warto rozejrzeć się za nowymi propozycjami.
FINANSE: Jest przy Tobie bezpieczeństwo finansowe, które zawdzięczasz swojej intuicji i dobrym decyzjom. Pieniądze jednak nie będą w tym czasie najważniejsze. Zainwestujesz je w swój dalszy rozwój.
ZDROWIE: Możesz miewać w okresie wiosennym spadki samopoczucia. Uważaj także, aby nie popaść w nałogi – karty wskazują przy Tobie skłonność do używek.
 

STRZELEC
MIŁOŚĆ: Oddalenie i problemy w związku mogą stać się coraz bardziej odczuwalne. Staraj się nie wpuszczać do relacji osób trzecich, które nie doradzają zbyt mądrze. Zaufaj przede wszystkim sobie i swojej intuicji – podejmuj inicjatywy w zgodzie z tym, co czujesz.
PRACA: Czeka Cię bardzo pomyślny okres w sferze zawodowej. Spowodowane będzie to przede wszystkim Twoim optymizmem i motywacją do pracy. Nawet najtrudniejsze zadania, dla Ciebie będą po prostu ciekawym doświadczeniem.
FINANSE: Wiosna przyniesie Ci wygrany los na loterii! I w przenośni, i dosłownie. Odczujesz zdecydowaną poprawę swojej sytuacji finansowej. Możesz także w tym czasie wygrać większe pieniądze w grach losowych.
ZDROWIE: Wraz z wiosną przychodzi do Ciebie bardzo dobre samopoczucie. Warto bardziej zadbać o swoją duszę, ale i o ciało. Wskazane będą relaksacyjne lub zdrowotne masaże.
 

KOZIOROŻEC
MIŁOŚĆ: Okres wiosny otwiera Cię na energię miłości. I ta ma ogromną szansę zawitać w Twoim życiu. Całkiem „przypadkowo” możesz poznać osobę, która zauroczy Cię od pierwszego spojrzenia. Miej oczy szeroko otwarte, aby nie przegapić tej wyjątkowej okazji.
PRACA: W pracy masz szansę na poprawę ogólnych warunków – zwłaszcza tych pod kątem obowiązków. Karty wskazują możliwą premię lub nawet podwyżkę. Niektóre zodiakalne Koziorożce mogą znaleźć lepszą ofertę i zmienić pracę.
FINANSE: Sytuacja finansowa będzie się stopniowo polepszać. Nie będziesz jednak póki co inwestować i wydawać. W okresie wiosennym znacznie chętniej będziesz budował swoje oszczędności, które są dla Ciebie istotne.
ZDROWIE: Pomimo dobrej energetyki na okres wiosenny, Twoje samopoczucie nie będzie radosne. Możesz na siłę szukać dziury w całym. Warto zwrócić uwagę na swoją psychikę i układ nerwowy.


Uzyskaj profesjonalną poradę ezoteryczną lub życiową od tego Eksperta

teraz dostępny
Wróżbita Mateusz Algiz
Wróżbita Mateusz Algiz
708 788 817 POLSKA 4.92 zł brutto
autor: Wróżbita Mateusz Algiz, odwiedzin: 3716
"Wszelkie prawa zastrzeżone, treści chroniona prawami autorskimi. Żadna część nie może być wykorzystywana lub kopiowana w jakiejkolwiek elektronicznej, mechanicznej, fotograficznej lub innej formie zapisu bez pisemnej zgody autora"
FacebookYoutubeInstagram
Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2021 © 4C sp. z o.o.