Heart_5
Programy na żywo
Wieczor_hd TarocistaLeszek

Tarocista Leszek

Zapraszamy 2021-10-22
na żywo godz. 21:00

903 Perełka 2021-03-19 0

Prognoza weekendowa 20.03 - 21.03.21

Promocja
Runy Tarot Karty Anielskie
Uczucia Praca Wsparcie duchowe
0048224 452 412 POLSKA I ZAGRANICA 3.49 zł brutto
708 488 261 POLSKA 2.58 zł brutto
teraz dostępny tylko telefon

Pod wpływem energii nadchodzącego weekendu może być dość intensywnie i chaotycznie co będzie w Was powodowało potrzebę podejmowania natychmiastowych decyzji lub określonych zachowań. Odkryjecie w sobie wewnętrzną pasję i pragnienia, które tylko czekają na uwolnienie i zrealizowanie. Zyskacie ochronę przed  oszustami i jawnymi wrogami.


Będziecie zarażać innych swoją energią i obudzicie w nich wielkie pokłady nadziei. Nie będziecie też narzekać na brak marzeń i fantazji. Wszystko co będzie podyktowane przeszłością, a było dla was krzywdzące, stanie się tym samym jeśli nie będziecie panować nad swoimi instynktami.  Bierzcie pod uwagę wszelkie możliwości i dobrze zastanówcie się przed podjęciem jakichkolwiek działań. Nie podejmujcie się realizacji zbyt wielu spraw na raz i wybierajcie zawsze najprostsze rozwiązania.  Pamiętajcie też o tym, że zawsze możecie się wycofać i poobserwować jak rozwinie się sytuacja, dać sobie czas na podjęcie decyzji, które powinny być przejrzyste i zgodne z Wami. Chrońcie swoją indywidualność. Jeśli wciąż jeszcze szukacie tej jedynej/ego to bądźcie uważni, gdyż na Waszej drodze może stanąć  osoba namiętna, ale też, zaborcza i nieobliczalna. W związkach stałych może dochodzić do konfliktów. Bądźcie otwarci na swoich partnerów i nie denerwujcie się ich pomysłami, ponieważ mogą wyjść Wam na dobre. Wspierajcie bliskie Wam osoby. Nie ulegajcie  impulsom i nie poddawajcie się stresowi, ponieważ Wasz system nerwowy poprzez wzmożoną aktywność może okazać się zbyt słaby. Zachowajcie umiar w  spożywaniu alkoholu. Nie odrzucajcie pomocy czy też dobrej rady bliskich Wam osób.

Pozdrawiam i życzę Wam cierpliwości oraz pogody ducha.


Uzyskaj profesjonalną poradę ezoteryczną lub życiową od tego Eksperta

teraz dostępny tylko telefon
Perełka
Perełka
708 488 261 POLSKA 2.58 zł brutto
autor: Perełka, odwiedzin: 903
"Wszelkie prawa zastrzeżone, treści chroniona prawami autorskimi. Żadna część nie może być wykorzystywana lub kopiowana w jakiejkolwiek elektronicznej, mechanicznej, fotograficznej lub innej formie zapisu bez pisemnej zgody autora"
FacebookYoutubeInstagram
Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2021 © 4C sp. z o.o.