Heart_5
Programy na żywo
Wieczor_hd Ayla

Ayla

Zapraszamy 2021-09-26
na żywo godz. 20:00

2291 Kumczo 2021-03-18 0

Prognoza wiosenna dla wibracji numerologicznych

Kumczo
POLSKI 
Tarot Wahadełko Numerologia
Uczucia Samopoczucie Finanse
0048224 452 456 POLSKA I ZAGRANICA 4.80 zł brutto
708 588 023 POLSKA 3.69 zł brutto
teraz dostępny tylko telefon

Drobnymi kroczkami zbliżamy się do wiosny, już ją widać, już ją słychać, jak w tekście piosenki:
"Bo to jest wiosna, wiosna, wiosna, wonna i radosna, wesoło dniem i nocą śpiewa ptaków jasny chór..."
Co ta wiosna przyniesie poszczególnym wibracjom numerologicznym dowiemy się zaglądając w karty tarota.


Dla wibracji 1


Energia wiosny: Jedynki wiosną będą kierowały się intuicją, wasz głos wewnętrzny będzie służył wam pomocą do wiedzy i przewidywań.
Możecie też poświęcać się pewnym sprawom, czy to w pracy, domu czy w rodzinie.
Niektóre jedynki mogą potrzebować pomocy w sprawach zdrowotnych lub sami będziecie uzdrawiać, jeżeli macie takie predyspozycje.

Praca/finanse: W pracy atmosfera przyjaźni i wzajemnego pomagania sobie. Okres podpisywania umów, zleceń, nawiązywania kontaktów z klientami.
Postarajcie się tylko wykonywać swoja pracę w sposób odpowiedzialny i profesjonalny  gdyż, jeżeli się nie wykażecie, to macie sporą konkurencję w tym co robicie.
Finansowo powinno być stabilnie, zechcecie troszkę zaoszczędzić i zgromadzić posiadanych zasobów.

Uczucia /związki: Uczuciowo możecie trochę się izolować, gdyż mogą wami targać wewnętrzne napięcia i niepewność swoich uczuć.
Związki mogą skupiać się bardziej na sprawach materialnych niż uczuciowych i żyć z wyrachowania, a wtedy samopoczucie jak w klatce.

Dom/rodzina: W domu słuchanie się autorytetów rodzinnych, dostosowanie się do spraw moralnych i wychowania.
Możliwe, że ktoś z domowników będzie się kształcił, nauczał, zagłębiał wiedzę na temat wartości wyższych związanych z religią i światem lub sami zechcecie dokształcać się i poszukiwać wiedzy.

Otoczenie: Możecie skorzystać z lekarza, terapeuty, to będzie ktoś kto zaszczepi w was impuls pobudzający do wcielenia idei, które dojrzewały w waszym umyśle od dawna. W otoczeniu zapowiada się miła atmosfera w kontaktach z ludźmi.

Samopoczucie/zdrowie: Jedynki powinny zwrócić uwagę na swój układ nerwowy, oraz alergie wziewne. Może też  przytrafić się wam zapalenie nerwów, ucisk nerwów na skutek zwyrodnienia kręgów lub stawów.

Niespodzianki: Jeżeli czujecie się samotni, to przeanalizujcie waszą przeszłość i zastanówcie się jakie błędy popełniliście, bo tylko dzięki właściwemu rozpoznaniu i uświadomieniu sobie popełnionych błędów, można będzie naprawić sytuację.

Ostrzeżenia: Zachowajcie równowagę w emocjach i nie wchodźcie w konflikty z otoczeniem udowadniając, że jesteście lepsi od innych, przez co niszczycie wszystko co staje na drodze i wam przeszkadza

Przesłanie anielskie -Anioł Mądrości: Chcecie być mądrzy i wykształceni? to czas na zdobywanie wiedzy, wykształcenia i zdobywanie pozycji w społeczeństwie. Teraz Anioł Mądrości będzie czuwał nad wami, abyście z łatwością przyswajali wiedzę, zwiększy koncentrację i pamięć, zachęci do czytania i zagłębianie nieodkrytych tajemnic tego świata. 

 

Dla wibracji 2

Energia wiosny: To będzie energia powiązana czterema elementami uczuć, działań, pracy, oraz ducha. Dwójki podporządkują się tradycji, wierze i zasadom moralnym. Będziecie poszukiwali głębszych wartości, mając zaufanie do tego co chcecie zrealizować. Czas wiosny to porządek rodzinny, dojrzałość, pojednanie. 

Praca/finanse: W pracy możecie sprawować wyższe stanowisko  co będzie od was wymagało obiektywizmu i realizmu w działaniu. Staniecie po stronie prawdy, kierując się rozsądkiem i zdobytą mądrością. Finansowo zadbacie o dom, rodzinę i stabilizację  życiową.

Uczucia/związki: W związkach równowaga osiągnięta drogą wzajemnego porozumienia  z zachowaniem niezależności. Dla jedynek singli może pojawić się flirt, przelotne spotkanie, początek namiętnej znajomości.

Dom/rodzina: Możecie przeżywać jakąś przygnębiającą sytuację, coś was zasmuci i przytłoczy z czego nie będziecie widzieli jak na razie wyjścia. To może dotyczyć spraw zdrowotnych, jak też innej sytuacji w rodzinie.

Otoczenie: W otoczeniu zapowiadają się udane operacje finansowe, korzystne przedsięwzięcia. Rozpoczniecie jakieś działania związane z ziemią, działką, ogrodem.

Samopoczucie/zdrowie: Zdrowotnie układ pokarmowy i zaburzenia przemiany materii. Mogą pojawić się też problemy dermatologiczne i alergiczne.

Niespodzianki: Dla dwójek pojawią się nowe szanse zrealizowania pragnień materialnych. To będzie owocny okres, dobre perspektywy w postaci prezentów, sprzedaży, kupna, spadku.

Ostrzeżenia: Możecie czuć lęk i niechęć do ludzi czekając na ataki, które odczuliście w przeszłości. To już macie za sobą, więc czas wyjść poza mury na zewnątrz i odblokować wewnętrzne napięcia.

Przesłanie anielskie - Anioł Dojrzałości: Anioł ten wskazuje, że możecie dwójeczki mieć problem z pogodzeniem się upływającego czasu. Macie stabilizację, dorobek życiowy zdobyty własna pracą, przebyte doświadczenia, ale nieakceptowanie własnej starości i niedostrzeganie dobrych stron podeszłego wieku. Brak zdolności uczenia się na własnych błędach, może przysporzyć wam niepotrzebnych kłopotów i problemów życiowych. Postarajcie się nabrać dystansu i zaakceptować pozytywne, jak i negatywne aspekty każdego wieku. 

 

Dla wibracji 3

Energia wiosny: Trójeczki mogą tej wiosny odczuwać niedostatek, zarówno materialny, jak i duchowy. Mogą przytrafić się zdarzenia tak na planie zawodowym, zdrowotnym czy innym, które spowodują, że poczujecie się głęboko nieszczęśliwi. Możecie potrzebować pomocy, wsparcia i szukajcie go wśród ludzi.

Praca/finanse: W pracy nieufność i ostrożność. Uczucie samotności i brak zaufania do ludzi i przełożonych. Strach przed utratą pracy i życie w napięciu oczekując na wszystko co złe i negatywne. Finansowo zdacie się na los, wiedząc że nie macie na nic wpływu i trzeba podporządkować się czasowi zmian.

Uczucia/związki: W uczuciach kierowanie się intuicją, dzięki której zaczniecie dostrzegać co ma dla was wartość i co daje wam związek. Obdarzycie partnera zaufaniem i zdacie się na jego los, czasami usuwając się w cień swojej aktywności.

Dom/rodzina: Wygląda na to, że czas wiosny nie będzie dla trójek okresem aktywności i działań. W domu możecie mieć problemy z dokonaniem wyboru w jakiejś kwestii i podjęciem decyzji. Trudności z poradzeniem sobie z własnymi problemami i wewnętrzne odczuwanie ciągłego zagrożenia.

Otoczenie: W otoczeniu odczuwanie idących zmian, ale też strach przed tym co nowe i nieznane. Wiosna będzie takim okresem transformacji, czyli trzeba pożegnać się z przeszłością, rzeczami, osobami, które wam nie służą, a których jeszcze kurczowo się trzymacie i zacząć powoli tworzyć nową rzeczywistość.

Samopoczucie/zdrowie: To czas czekania na wszystko, zatrzymanie się w życiu i odłożenie spraw na później. Możecie odsunąć się od spraw materialnych  a zwrócić się do świata duchowego po przez modlitwę, czy medytację. W zdrowiu uważać na uzależnienia od środków zmieniających świadomość i stany maniakalno - depresyjne.

Niespodzianki: Utrzymywanie kontaktów wirtualnych, rozmowy o podróży, nowych przedsięwzięciach.

Ostrzeżenia: Nie zamykajcie się we własnym świecie poglądów i nie izolujcie od ludzi, odwracając się od realności życia, pod strachem konfrontacji z rzeczywistością.

Przesłanie anielskie -Anioł Wdzięczności: Docencie to co posiadacie i podziękujcie ludziom, którzy wam pomogli. Postarajcie się odnaleźć otaczające was piękno przyrody, która daje siłę, radość i szczęście. Postarajcie się odnaleźć szczęście w małych rzeczach każdego dnia i docencie siebie za swoje dotychczasowe osiągnięcia. Odwzajemniajcie dobro, wdzięczność i wzajemny szacunek.

 

Dla wibracji 4

Energia wiosny: Dla czwórek wiosna to czas nowych szans, takie przełamanie złej passy i rozpoczęcie urzeczywistniania swoich planów i marzeń. Czeka was przypływ gotówki, owocna realizacja i działania w sprawach związanych z ziemią, ogrodnictwem, domem. 

Praca/finanse: Finansowo powinniście być zadowoleni i nie narzekać, jednak uważajcie na zdrowie, bo tu mogą pojawić się wydatki z tym związane. Pracy będzie pod dostatkiem a nawet zbyt dużo możecie wziąć na siebie obowiązków i odpowiedzialności, co może odczuć wasze ciało i kręgosłup.

Uczucia/związki: W związkach trzymanie się razem i wzajemna pomoc w potrzebie, czyli takie wspieranie się finansowe i duchowe. Możecie odczuwać kryzys jednak jedna ze stron będzie chciała za wszelką cenę utrzymać związek.

Dom/rodzina: W domu może dojść do konfliktu, coś zostanie postawione na ostrzu noża i trzeba będzie kierując się rozumem, nie emocjami w sposób rozważny rozwiązać. Młoda osoba może przysporzyć kłopotów, jest emocjonalna i nerwowa, nie przebiera w słowach.

Otoczenie: Z otoczeniem nie poczynicie zmian a raczej będzie tak jak dotychczas, czyli stali znajomi a brak otwartości i zaufania do innych. Taka postawa, która może doprowadzić do zgorzknienia i zamykania się w sobie  Coś was rozczaruje.

Samopoczucie/zdrowie: Z jakimiś emocjami nie możecie sobie poradzić, czas na otrząśnięcie się i pożegnanie tego co było i nie da się przywrócić. W zdrowiu zaburzenia gospodarki wodno -elektrolitowej, utrata płynów po przez poty, wymioty, biegunkę.

Niespodzianki: Wasze marzenia, które obecnie chodzą wam po głowie mogą na wiosnę zostać spełnione i zrealizowane.

Ostrzeżenia: Po przez lenistwo i brak odpowiedzialności a także przez strach przed stratą możecie utracić szanse zawodowe,  może nie dojść do umów, kontraktów, szansy na nową pracę.

Przesłanie anielskie - Anioł Ogniska Domowego: Dla czwórek ważna jest rodzina, korzenie, ojczyzna. Po to zeszliście tu na ziemię, aby opiekować się bliskimi i zapewnić im poczucie bezpieczeństwa i stabilizacji. To czas, gdzie  Anioł Ogniska domowego  pomoże zjednoczyć rodzinę, pogodzić domowników, zachęci do wzajemnego okazywania sobie uczuć. Matki i ojcowie wezmą odpowiedzialność za swoje dzieci i ich wychowanie.

 

Dla wibracji 5

Energia wiosny: Dla piątek wiosna to walka samotnika z przeciwnościami losu. Zajmiecie się sprawami domowymi, materialnymi i zmianami w tym kierunku. Opracowaliście sobie plan działania i nawet w przypadki oporu świata zewnętrznego będziecie dążyli do tego celu.

Praca/finanse: W pracy przyjaźń i spokój. Jak na razie  nie widzicie innego wyjścia i poświęcacie się temu zawodowi który macie. Będzie stabilnie, co do finansów, skupicie się bardziej na sprawach rodzinnych.

Uczucia/związki: W uczuciach dla piątek mogą nastąpić wielkie i niespodziewane zmiany. To będzie czas walki jaką będziecie prowadzili z własnymi namiętnościami, przerażeni i zadręczający się świadomością utraty miłości. To może być nagły wybuch namiętności, lub zwrot w kierunku rozkładu związku.

Dom/rodzina: Wasz dom i rodzina jest chroniona przez energię kosmosu, przez Siły Wyższe, więc wiosna powinna być okresem sprzyjającym dla spełnienia wszelkich zamiarów i kontynuację zadań jakie sobie wyznaczyliście

Otoczenie: Ktoś z najbliższego otoczenia może mieć trudną sytuację, coś go przygnębi, przytłoczy, może mieć nadmiar obowiązków, taki chwilowy smutek i załamanie. Zdolność przetrwania niesie nadzieję na rozwiązanie.

Samopoczucie/zdrowie: Piątki będziecie nerwowe, chłodne, zbyt dużo u was kierowania się rozumem, zamiast sercem. Opowiadacie się za prawdą, ale więcej w was wyrachowania i chłodu niż uczuć. Zdrowotnie problemy z układem oddechowym, neurologiczne dolegliwości układu nerwowego, choroby zakaźne.

Niespodzianki: Poczynicie jakieś działania, które zechcecie zrealizować a mężczyzna o ognistych cechach charakteru wam w tym pomoże.

Ostrzeżenia: Jakiś rodzaj pasji może was zbyt pochłaniać, co powoduje, że zbyt izolujecie się od innych stając się nieprzystępni i niezrozumiali.   

Przesłanie anielskie-Anioł Pocieszenia: Nie ufacie ludziom, bo doznaliście jakiejś krzywdy, straty, zranienia. Te przykre doświadczenia spowodowały "złamane serce ", które stało się zimne, odrzucone, niezrozumiałe przez innych. Czas nie stoi w miejscu, więc pomimo doznanego bólu czas wziąć  się w garść, odnaleźć w sobie siłę i poszukać wyjścia z tej sytuacji. Poszukać ludzi, którzy podadzą pomocną dłoń, pomogą wyjść z tego błędnego koła i przywrócą zaufanie do ludzi.

 

Dla wibracji 6

Energia wiosny: Szóstki tej wiosny skupią się na gromadzeniu i dbaniu o stan posiadania, albo po przez środki materialne, albo przez duchową energię. Możecie skupić się na sobie, jak i na młodej osobie w celach rozwoju duchowego, szkoleń, kursów nauki. To pomyślny czas na naukę i zdanie wszelkich egzaminów.

Praca/finanse: W pracy szóstki nie będą zbyt aktywne, wycofacie się zachowując bierność, ale będziecie polegać na swojej intuicji i słuchaniu głosu wewnętrznego. Dla szóstek zajmujących się sprawami ezoteryki, to dobry czas na rozwój i pomoc dla innych. Finansowo poradzicie sobie, ale może to być troszkę gorszy okres.

Uczucia/związki: W związkach możecie poczuć się samotnie ale dla dobra partnerstwa będziecie gotowi poświęcić się. Dla singli czas wiosny to czas marzeń i pragnień, jednak brak działania, aby zrealizować te swoje marzenia. Możecie żyć we własnym świecie oderwani od realiów życia.

Dom/rodzina: W domu energiczna osoba dbająca i zarządzająca sprawami rodzinnymi, więc jeżeli wy nie przybierzecie takiej energii, ktoś z domowników pobudzi was do działań i nie warto jej wchodzić w drogę, gdyż lubi postawić na swoim.

Otoczenie: W otocznie zapowiada się sporo ruchu, przemieszczania i aktywnego życia. Uważajcie też na swoje emocje i podejmowanie decyzji pod wpływem impulsu i ryzyka.

Samopoczucie/zdrowie: Wasze samopoczucie może okazać się utknięciem w martwym punkcie. To czas gdzie nie da się nic przyspieszyć i trzeba poczekać cierpliwie na rozwój wydarzeń, które los przyniesie. W zdrowiu problemy z przemianą materii, zaparcia, nudności.

Niespodzianki: Mogą przydarzyć się wam kłótnie, spory lub dyskusje dotyczące  problemu obejmujące zasięgiem jakąś grupę ludzi. Najlepiej nie wdawać się w takie dyskusje, gdyż każdy będzie obstawał przy swoich racjach, a problem nadal nie będzie rozwiązany.

Ostrzeżenia: Jeżeli nie czujecie się na siłach, nie wdawajcie się w sytuacje, które was przerastają, tylko  dlatego, że tak wam wasza ambicja nakazuje.  Możecie nie sprostać zadaniom i poczuć lęk przed kompromitacją w oczach otoczenia.

Przesłanie anielskie-Anioł Radości: Wiosna kojarzy się z radością i obudzeniem do życia, miłości, seksu. Nie bez powodu pojawił się dla was szóstki Anioł Radości, zachęcając was do nawiązania relacji z ludźmi, poprawienia relacji z płcią przeciwną, do obudzenia w sobie radości, miłości, optymizmu. Jeżeli do tej pory mieliście blokady i zahamowania czując zniechęcenie, wahania nastrojów, pesymizm, tłumienie prawdziwych uczuć, to czas na zmiany i polubienie siebie. Poczujcie wiosnę w swoim sercu i uśmiech na twarzy.

 

Dla wibracji 7

Energia wiosny: Wiosna dla siódemek może być okresem czekania na wszystko. To czas opóźnień, wycofania, nie da się nic przyspieszyć, ani zaplanować. Możecie odczuć ze czas płynie do przodu a wy stoicie w miejscu. To czas przewartościowania i spojrzenia na świat i siebie z innego punktu.

Praca/finanse: W pracy będziecie aktywni i odpowiedzialni. Ktoś na stanowisku dosyć przedsiębiorczy będzie miała na was wpływ zachęcając  do działań i podjęcia konkretnych decyzji. Finansowo nie widać przypływu gotówki, ale nadzieja na lepszy los was nie opuści.

Uczucia/związki: W związkach zaufanie i poleganie na partnerze. Podporządkowanie się tradycji i wierze w zakresie zasad moralnych. Pomyślny czas dla związku, gdzie panuje porządek rodzinny, dojrzałość, przebaczenie i pojednanie.

Dom/rodzina: Możecie odczuwać wewnętrzne zagrożenie, dezorientację z powodu jakiejś sytuacji w która się zaplataliście i nie wiecie jak z niej wybrnąć. To tylko wasze doznania psychiczne. Wykażcie się odwagą i wewnętrzną siłą w pomyślność danego przedsięwzięcia i wybrnięcia z tego zaplątania.

Otoczenie: W otoczeniu trzeba będzie powalczyć o pewne sprawy, bo nie wszystko może iść po waszej myśli. Słuchajcie podpowiedzi swojej intuicji, żebyście nie popełnili błędów w kontaktach z ludźmi i interesach.

Samopoczucie/zdrowie: Siódemki możecie odczuć na wiosnę przeciążenie pracą, obowiązkami, więc nie bierzcie zbyt dużo na swoje barki zobowiązań, gdyż odczujecie dyskomfort nie tylko fizyczny, ale i psychiczny. Zdrowotnie mogą pojawić się wszelkiego rodzaju stany zapalne z podwyższoną temperaturą ciała.

Niespodzianki: Niektóre siódemki czeka na wiosnę niespodzianka wyjazdowa, czyli opuścicie na pewien czas miejsce zamieszkania. Nie wykluczony też niespodziewany flirt, romans.

Ostrzeżenia: Siódemki powinni coś zmienić w swoim życiu, o czymś, zdecydować, rozstrzygnąć. Jednak możecie odczuwać lęk przed tymi zmianami. Nieumiejętność dopasowania się do istniejących warunków i bierność w podjęciu decyzji.

Przesłanie anielskie - Anioł Mądrości: Anioł Mądrości zachęca do zachowania rozsądku w niektórych sprawach i sytuacjach. Jeżeli czegoś nie wiecie, nie jesteście pewni, szukajcie na ten temat wiedzy, informacji, aby nie popełnić błędnych decyzji. To czas na poszukiwanie głębszych wartości, rozwój osobisty, zdobywanie, wiedzy, nauki, poszerzenie swoich horyzontów. To pomyślny czas na ukończenie wszelkiego rodzaju szkół, studiów, kursów, zdanie egzaminów.

 

Dla wibracji 8

Energia wiosny: Ósemki wiosną czekają problemy, które będziecie musieli rozwiązać, ale zachowajcie w tym czasie rozwagę i rozsądek, kiedy górę mogą wziąć emocje. Coś co was dręczy i musi być załatwione w pierwszej kolejności wyjaśni się i rozwiąże.

Praca/finanse: W miejscu pracy przyjazna atmosfera, macie wpływ, na łagodzenie konfliktów, życzliwość i wyrozumiałość. Możecie też spełniać rolę przewodnika duchowego, poświęcając się i działając w obronie innych.

Uczucia/związki: W związkach dobre porozumienie z partnerem, wzajemne zaufanie, takie powinowactwo dusz. Możecie poświęcać się dla dobra związku, ale też macie ukryte swoje tajemnice, które skrywacie przed partnerem.

Dom/rodzina: W domu lub w najbliższej rodzinie, ktoś może być nieszczery wobec was  działa z nienacka i zakulisowo w celu swoich interesów. To ktoś sprytny i przebiegły i umie wykorzystać nadarzające się okazje.

Otoczenie: W otocznie trzeba uzbroić się w cierpliwość i poddać losowi, gdyż na niektóre sprawy nie będziecie mieli wpływu. To zmiany spowodowane przez los, którym należy się poddać.

Samopoczucie/zdrowie: Zapowiadają się zmiany na lepsze i uczucie radości i wewnętrznej harmonii. W sprawach zdrowotnych problemy z narządami płciowymi, tak u kobiet, jak i u mężczyzn.

Niespodzianki: Możecie otrzymać dobrą wiadomość, zaproszenie na jakąś uroczystość z której warto skorzystać.

Ostrzeżenia: Niechęć do zmian i trwanie w starych przyzwyczajeniach i układach paraliżujących działanie. Lęk przed zmianami i nieumiejętność dostosowania się do nadchodzących zmian.

Przesłanie anielskie - Anioł Odwagi: Anioł ten pomaga uwierzyć we własne siły, nabrać pewności siebie i odwagi.  Jednak ostrzega przed niepotrzebnym podejmowaniem ryzyka, stawianiem wszystkiego na jedną kartę. Zarozumiałość, dominacja i władczość oraz dążenie do celu kosztem innych to cechy negatywne, które należy unikać. Nauka pokory wobec życia i konieczność liczenia się z innymi to cechy z którymi zmierzycie się tej wiosny.

 

Dla wibracji 9

Energia wiosny: Wiosna dla dziewiątek zapowiada się pod względem stabilizacji materialnej, dbania o dom i rodzinę. Będziecie praktyczni, pracowici i zaradni.

Praca i finanse: W tej dziedzinie życia też nie będziecie narzekać. Zapowiadają się zmiany i pojawią się nowe szanse i możliwości na dobre zarobki. To może być zmiana stanowiska, miejsca pracy ale z korzyścią dla was.

Uczucia/związki: Dla niektórych dziewiątek to może być zapowiedź nowego etapu życiowego. Jedni zechcą się połączyć razem, wziąć ślub, a nawet zdecydować się na dziecko. Dla innych może to być czas dokonania zmian i zdecydowania się na rozstanie. Jednak dziecko może być takim argumentem przetargowym, które nie pozwala wam podjąć jeszcze ostatecznej decyzji.

Dom/rodzina: Tu niby stabilnie powinniście być zadowolenia a jednak wewnętrznie będziecie przeżywali jakieś gorzkie doświadczenia, rozczarowania czy zranienia. Potrzebne będzie wyrwanie się z tej apatii i wzięcie w garść.

Otoczenie: Za kimś z otoczenia będziecie tęsknili. Poddacie się  romantycznym marzeniom, wyobrażeniom, błądząc myślami w przestworzach.

Samopoczucie/zdrowie: Aktywny tryb życia. Ruch, wyjazdy zmiana miejsca zamieszkania. W zdrowiu uważać na serce, tętnice, żyły, gdyż mogą pojawić się niedomagania.

Niespodzianki: Romantyczne fantazje. Mogą nachodzić was melancholie, życie iluzjami, złudzeniami a jednocześnie lęk i obawy. Jakieś ukryte sprawy będą wymagały wyjaśnienia.

Ostrzeżenia: Tu pojawiła się pozytywna karta, która wskazuje na zmianę i uwolnienie się z niewygodnej i kłopotliwej sytuacji. Los będzie wam sprzyjał a pewne sprawy same się rozwiążą. 

Przesłanie anielskie - Anioł Troski: W okresie wiosennym dziewiątki zadbajcie i zatroszczcie się o własne dzieci. Nie uciekajcie od odpowiedzialności i obowiązków. To czas w którym potrzebny będzie spokój, równowaga i opanowanie w okresie intensywnego wysiłku psychicznego, fizycznego i emocjonalnego. Jeżeli macie już dzieci lub pojawi się nowo narodzone, to zadbajcie o prawidłowy rozwój dziecka  a Anioł Troski pomoże wam poradzić sobie z nowymi trudnymi zadaniami.


Uzyskaj profesjonalną poradę ezoteryczną lub życiową od tego Eksperta

teraz dostępny tylko telefon
Kumczo
Kumczo
708 588 023 POLSKA 3.69 zł brutto
autor: Kumczo, odwiedzin: 2291
"Wszelkie prawa zastrzeżone, treści chroniona prawami autorskimi. Żadna część nie może być wykorzystywana lub kopiowana w jakiejkolwiek elektronicznej, mechanicznej, fotograficznej lub innej formie zapisu bez pisemnej zgody autora"
FacebookYoutubeInstagram
Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2021 © 4C sp. z o.o.