Heart_4
Programy na żywo
Wieczor_hd TarocistaLeszek

Tarocista Leszek

Zapraszamy 2021-04-12
na żywo godz. 22:00

1141 Vera 2021-03-15 0

Horoskop astrologiczny biznesowy 15.03 - 21.03.2021

Nowy-artykul
Vera
POLSKI 
Tarot Astrologia - horoskop Numerologia
Uczucia, Finanse, Rozwój duchowy
0048224 452 404 POLSKA I ZAGRANICA 9.00 zł brutto
708 888 098 POLSKA 7.69 zł brutto
teraz dostępny

Sprawdź czy koniec zimy zwiastuje jakieś zmiany w biznesie i życiu zawodowym?


15 marzec - poniedziałek

Nowy tydzień rozpocznie pozytywny sekstyl Księżyca do Jowisza, wnoszący radość i chęć do pracy oraz pozycja Merkurego, wkraczającego na trzy tygodnie w znak Ryb. Podczas tego tranzytu pogłębi się życie wewnętrzne ale spadnie zewnętrzna aktywność. Łatwo można ulegać iluzji, pogrążać się w analizie minionych wydarzeń, zapadać w marzenia, sny na jawie, nadużywać alkoholu. Nasili się roztargnienie, upodobanie do marzeń i fantazji. W pracy spotkać się można z kłamstwem, oszustwem, niedotrzymywaniem terminów i tajemnic.

Uważajmy na finanse, umowy, oraz zwykłe pomyłki.

 

16 marzec - wtorek

Mimo trudnej, rozmarzonej, pozycji Merkurego w znaku Ryb, sytuację poprawi przejście Księżyca do konstruktywnego i mocno stojącego na nogach – Byka. Ludzie staną się spokojniejsi, bardziej zasadniczy, ostrożni a nawet nieco leniwi i dążący do radości życiowych. Nasili się wyczucie spraw materialnych, skoncentrowanie na działaniach biznesowych, przynoszących bezpośredni dochód. Sytuację wzmocni sekstyl Księżyca do Merkurego, przynosząc wzrost kontaktów o informacji.

 

17 marzec - środa

Trudny dzień. Koniunkcja Księżyca do Urana oraz kwadratura Księżyca do Saturna wniosą nie najlepsze samopoczucie, mroczne myśli, stłumiony nastrój, drażliwość, poczucie osamotnienia. Praca nie będzie szła zgodnie z planami, wszystko się skomplikuje, wzrośnie ilość błędów i pomyłek. Saturn i Uran przyniosą niespodzianki i nowe wyzwania.

 

18 marzec - czwartek

Poprawa aury dnia. Znakomite aspekty Księżyca do Neptuna, Wenus, Plutona i Słońca sprawią, że będzie to doskonały dzień na aktywne działanie. Ludzie będą pełni energii, radości, chęci do konstruktywnego rozwiązywania problemów. To dobry czas dla biznesu, finansów, nauki, działań społecznych. To także dzień miłych relacji i wzrostu sił twórczych.

 

19 marzec - piątek

Ostatni dzień astronomicznej zimy. Koniunkcja Księżyca z Marsem oraz kwadratura Księżyca do Merkurego spowodują, że dzień będzie impulsywny, chwiejny emocjonalnie, z nadmiarem aktywności. Wzrośnie pobudliwość i byle drobiazg może wywołać burzliwą reakcję. W miejscach publicznych wybuchają kłótnie i awantury. Ludzie mówią podniesionym tonem. Każdy szuka pretekstu ażeby wyrzucić z siebie swój zły nastrój. Zwiększy się ryzyko nieszczęśliwych wypadów, zatruć, zaostrzą choroby chroniczne, możliwa groźba pożaru. Uważajmy na siebie.

 

20 marzec - sobota

O godzinie 10,37 przejście Słońca do znaku Barana przyniesie początek astronomicznej wiosny. Dodatkowo trygon Księżyca do Jowisza doda energii i radości temu, wyczekiwanemu od wielu miesięcy, tranzytowi. Otrzymamy impuls i potężny zastrzyk optymizmu i życzliwości. To wyjątkowo korzystny dzień dla biznesu, pracy naukowej, kształcenia się, podróży. Dzień sprzyjać będzie wszelkim początkom, rozwiązywaniu problemów finansowych, pertraktacjom, zawieraniu dużych transakcji. Możliwe perspektywiczne propozycje, wzrost zysków czy premia. Dzień równonocy to początek nowego etapu życia, rozwoju i zmian.

 

21 marzec - niedziela

Dzień trudnych aspektów planetarnych. Kwadratura Księżyca do Wenus i Słońca oraz przejście Wenus do znaku Marsa skomplikuje układy, relacje i kontakty uczuciowe. Sytuację poprawi wejście Księżyca w znak Raka, intensyfikując uczucia macierzyńskie i rodzinne a także wyostrzając intuicję, przenikliwość i wyobraźnię. Tak więc nastroje będą niestałe, możliwe kaprysy, obrażanie się, utarczki słowne, problemy finansowe ale także spotkania ze starszymi rodzicami, pomoc ze strony kobiet.


Uzyskaj profesjonalną poradę ezoteryczną lub życiową od tego Eksperta

teraz dostępny
Vera
Vera
708 888 098 POLSKA 7.69 zł brutto
autor: Vera, odwiedzin: 1141
"Wszelkie prawa zastrzeżone, treści chroniona prawami autorskimi. Żadna część nie może być wykorzystywana lub kopiowana w jakiejkolwiek elektronicznej, mechanicznej, fotograficznej lub innej formie zapisu bez pisemnej zgody autora"
FacebookYoutubeInstagram
Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2021 © 4C sp. z o.o.