Heart_5
Programy na żywo
Wieczor_hd TarocistaLeszek

Tarocista Leszek

Zapraszamy dziś
na żywo godz. 21:00

1132 Perełka 2021-03-12 0

Prognoza weekendowa 13.03 - 14.03.21

Promocja
Runy Tarot Karty Anielskie
Uczucia Praca Wsparcie duchowe
0048224 452 412 POLSKA I ZAGRANICA 3.49 zł brutto
708 488 261 POLSKA 2.58 zł brutto
teraz niedostępny

Energia nadchodzącego weekendu popchnie Was do działania. Będzie sprzyjać Waszemu rozwojowi, popchnie do działania i wywoła korzystne zmiany w przyszłości. Wzmocni Wasze zaufanie do samych siebie. Spotęguje siłę woli oraz chęć do pokonania kryzysu i usunięcia pojawiających się przeszkód.


Mogą pojawić się opóźnienia, lub zaistnieć okoliczności, które część z Was zmuszą do zmiany planów. Wszelkie zmiany wprowadzajcie w życie dopiero po uważnym przeanalizowaniu sytuacji. Niestety na płaszczyźnie relacji międzyludzkich mogą pojawić się konflikty i nieporozumienia. W relacjach toksycznych jedna ze stron może podjąć decyzję o uwolnieniu się od trudnego partnera. Zapomnijcie o przeszłości, uzbrójcie się w cierpliwość i nie podejmujcie nieprzemyślanych decyzji. Dopuście do siebie prawdę, że czasami możecie nie mieć wpływu na to co będzie się działo. Bez względu na wszystko nie poddawajcie się, nie trwajcie również w stanie bezsilności. Weźcie los w swoje ręce. Najważniejsze jest postawienie pierwszego kroku, a później należy być tylko konsekwentnym w działaniu. Otaczajcie się ludźmi życzliwymi, a na pewno otrzymacie od nich pomoc i wsparcie w trudnych chwilach.

Życzę Wam Kochani samych trafnych decyzji oraz hartu ducha i odwagi w podejmowanych działaniach.


Uzyskaj profesjonalną poradę ezoteryczną lub życiową od tego Eksperta

teraz niedostępny
Perełka
Perełka
708 488 261 POLSKA 2.58 zł brutto
autor: Perełka, odwiedzin: 1132
"Wszelkie prawa zastrzeżone, treści chroniona prawami autorskimi. Żadna część nie może być wykorzystywana lub kopiowana w jakiejkolwiek elektronicznej, mechanicznej, fotograficznej lub innej formie zapisu bez pisemnej zgody autora"
FacebookYoutubeInstagram
Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2021 © 4C sp. z o.o.