Heart_5
Programy na żywo
Wieczor_hd TarocistaLeszek

Tarocista Leszek

Zapraszamy dziś
na żywo godz. 21:00

1860 Agra 2021-03-11 0

Prognoza miłosna z Kart Anielskich - marzec 2021

Agra
POLSKI 
Promocja
Tarot Horoskop Karty Lenormand
Uczucia Samopoczucie Praca
Ekspert nie ma włączonych usług telefonów bezpośrednich. Wejdź na profil Eksperta aby zobaczyć metody kontaktu z Ekspertem
teraz niedostępny

Sprawdź przepowiednię miłosną kart Anielski na marzec...


Baran

Miesiąc dobry na przygody w tym te kończące się w sypialni, a niekoniecznie idealny na ślub czy miłość po grób. Barany raczej nie na uczuciu się skupią. Uwaga na stałe związki. Partner może być niezadowolony.

Byk

Byki będą czarować i szeptać czułe słówka. Będą zmysłowe i romantyczne. Nie jest to czas na nowe związki i przygody. To przy stałym partnerze czeka na byki szczęście.

Bliźnięta

Miesiąc trudny jeśli chodzi o sprawy uczuciowe. Możliwe konflikty, spory, brak zrozumienia i trafienia w potrzeby drugiej strony. Randki niekoniecznie się udadzą.

Rak

Miesiąc dobry. Może przynieść nowe ciekawe znajomości, albo spełnienie w stałych związkach. Raki będą usatysfakcjonowane o ile nie zamarzą o erotycznej przygodzie.

Lew

Miesiąc taki sobie. Lwy mogą szukać przygód i zaniedbywać stałe związki. Tym razem to nie wyjdzie na jaw. Mogą być zainteresowane bardziej seksem niż miłością.

Panna

Miesiąc trudny i to bardzo, bo na panny nie czeka ani ekscytujące spełnienie w sypialni ani czułe uczucie. Panny nie będą bardzo o miłości myśleć. Inne sprawy będą ważniejsze.

Waga

Wagi będą dość obojętnie podchodzić do spraw uczuciowych. Nie pisane im gorące uczucia. Wagi w związkach mogą być nieco znudzone i mogą zaskoczyć partnera obojętnością. W sypialni może za to być gorąco.

Skorpion

Tajemnicze skorpiony będą w tym miesiącu zainteresowane uczuciem. Znajdą słowa by to uczucie wyrazić. Od przygód i zdobywania nowych terenów będą się raczej trzymać z daleka.

Strzelec

Miesiąc zły i to pod każdym względem. Nie będzie romantyzmu, nie będzie zachwytów i słów miłości. W alkowie powieje chłodem. Trzeba przeczekać, bo konflikty niewskazane.

Koziorożec

Chłodne koziorożce w tym miesiącu mogą zaskoczyć druga połowę gorącym uczuciem. Wszystko w miłości się uda. To czas na randki, ale nie na przygody. Tu może coś pójść nie tak jako koziorożce zaplanują.

Wodnik

To nie jest miesiąc dobry dla spraw sercowych. Jest za to dobry na założenie obrączek i szukanie drugiej połowy. Niektóre wodniki wyruszą na polowanie. Zechcą poznać kogoś na chwilę.

Ryby

Ryby będą uczuciowe, wrażliwe i romantyczne. Stały partner poczuje się dopieszczony i pokocha na nowo. Ryby bez pary w tym miesiącu same pozostaną, albo zdobędą kogoś kto do nich nie będzie pasował.


Uzyskaj profesjonalną poradę ezoteryczną lub życiową od tego Eksperta

teraz niedostępny
Agra
Agra
autor: Agra, odwiedzin: 1860
"Wszelkie prawa zastrzeżone, treści chroniona prawami autorskimi. Żadna część nie może być wykorzystywana lub kopiowana w jakiejkolwiek elektronicznej, mechanicznej, fotograficznej lub innej formie zapisu bez pisemnej zgody autora"
FacebookYoutubeInstagram
Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2021 © 4C sp. z o.o.