Heart_4
Programy na żywo
Wieczor_hd TarocistaLeszek

Tarocista Leszek

Zapraszamy 2021-04-12
na żywo godz. 22:00

1121 Vera 2021-03-08 0

Horoskop astrologiczny biznesowy 08.03 - 14.03.2021

Vera
POLSKI 
Tarot Astrologia - horoskop Numerologia
Uczucia, Finanse, Rozwój duchowy
0048224 452 404 POLSKA I ZAGRANICA 9.00 zł brutto
708 888 098 POLSKA 7.69 zł brutto
teraz dostępny

Sprzwdź co się wydarzy w marcu w Twpim życiu zawodowym i biznesie...


8 marzec - poniedziałek, Dzień Kobiet

Bardzo sympatyczna aura dnia i to nie tylko z powodu miłego święta. Sekstyle Księżyca do Wenus, Słońca oraz Neptuna wprowadzą wszystkich w miły nastrój, co pomoże z łatwością rozwiązywać problemy zawodowe i łagodzić konflikty drogą pokojową. Wzrośnie optymizm, pewność siebie, życzliwość. Dzień z gwarancją wzniosłych uczuć, twórczego wzrostu, dobroci i porozumienia.

 

9 marzec - wtorek

Dzień upłynie pod wpływem przejścia Księżyca do znaku Wodnika. Pojawi się podświadoma chęć swobody i zmian. Rutynowa praca może nie układać się najlepiej, może wystąpić pragnienie dokonania przełomu zawodowego. Uważajmy ażeby nie popełnić błędu, co może ciężko odbić się na karierze zawodowej. Dobra pora na pracę bankową, wynalazczą, spotkania z interesującymi i wpływowymi ludźmi.

 

10 marzec - środa

Dzień zdominuje Księżyc w koniunkcji z Saturnem. Aspekt ten przyniesie nie najlepsze samopoczucie, mroczne myśli, przygnębienie, stłumienie emocji, poczucie braku wyjścia z sytuacji, wrażenie porzucenia. Mogą powrócić stare obowiązki, konieczność nagłego zwrotu długu, czy zaistnieć nieoczekiwane wydatki. Zamierzone sprawy mogą zostać zerwane, wzrośnie ilość błędów, pomyłek, urazów, wypadków, chorób wirusowych.

Wieczór przyniesie spokój i wyciszenie złego nastroju.

 

11 marzec - czwartek

Sympatyczna, aczkolwiek nie dla wszystkich, aura dnia. Dzień zdominuje koniunkcja Słońca do Neptuna oraz przejście Księżyca do znaku Ryb. Tranzyty te nasilą wrażliwość, zrozumienie i współczucie dla bliźnich. Mogą ujawnić się nowe talenty artystyczne. Poczucie realności słabnie, trudno skoncentrować się na zasadniczych sprawach, łatwo bujać w obłokach. To dzień dla twórców, malarzy, filmowców i ludzi wrażliwych na sztukę. Nie obiecujmy dziś więcej niż można wykonać. Nie rozpoczynajmy nowych spraw, przedsięwzięć i działań.

 

12 marzec - piątek

Dzień upłynie pod wpływem negatywnych emocji spowodowanych kwadraturą Księżyca do Marsa oraz sekstylem Księżyca do Urana. Aspekty te wniosą chwiejność emocjonalną, drażliwości, skłonność do gniewu i kłótni. Praca nie będzie się kleić z powodu pośpiechu, niecierpliwości, problemów domowych. Napięcie może doprowadzić do przeciążenia, zmęczenia i frustracji. Nawet mały drobiazg może wywołać burzliwą reakcję.

Unikajmy szybkich, nieprzemyślanych decyzji, konfliktów, zachowajmy zasady bezpieczeństwa technicznego.

 

13 marzec - sobota

Sobota upłynie pod wpływem dużej dawki miłości, czułości i ciepła. Nów Księżyca w znaku Ryb, w koniunkcji z Wenus i Neptunem, nastawią wszystkich romantycznie, delikatnie i życzliwie. Z pewnością dopomoże to w łagodzeniu konfliktów czy problemów zawodowych.

 

14 marzec - niedziela

Dzień zdominuje przejście Księżyca w znak Barana oraz łagodne sekstyle Księżyca do Marsa i Saturna. Zwiększy się aktywność fizyczna i psychiczna, ludzie staną się bardziej impulsywni, przedsiębiorczy i energiczni. Pojawi się dążenie do przywództwa. To czas spontanicznych działań oraz tendencja do natychmiastowej realizacji wszelkich pojawiających się pomysłów i idei.


Uzyskaj profesjonalną poradę ezoteryczną lub życiową od tego Eksperta

teraz dostępny
Vera
Vera
708 888 098 POLSKA 7.69 zł brutto
autor: Vera, odwiedzin: 1121
"Wszelkie prawa zastrzeżone, treści chroniona prawami autorskimi. Żadna część nie może być wykorzystywana lub kopiowana w jakiejkolwiek elektronicznej, mechanicznej, fotograficznej lub innej formie zapisu bez pisemnej zgody autora"
FacebookYoutubeInstagram
Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2021 © 4C sp. z o.o.