Heart_5
Programy na żywo
Wieczor_hd TarocistaLeszek

Tarocista Leszek

Zapraszamy dziś
na żywo godz. 21:00

1131 Perełka 2021-03-05 0

Prognoza weekendowa 06.03 - 07.03.21

Promocja
Runy Tarot Karty Anielskie
Uczucia Praca Wsparcie duchowe
0048224 452 412 POLSKA I ZAGRANICA 3.49 zł brutto
708 488 261 POLSKA 2.58 zł brutto
teraz niedostępny

Nadchodzący czas Niektórzy z Was mogą wziąć udział w imprezach integracyjnych, lub wybrać się w delegację. Panująca energia chronić będzie Was przed zdradą i samotnością. Możecie liczyć na pozytywne i wartościowe relacje. W stałych związkach  może zapanować ciepło i harmonia pod warunkiem, że będziecie oddani, lojalni i wspierający dla bliskich Wam osób.


Część z Was, może spotkać swoje przeznaczenie. Postawcie na współpracę, to jakim będzie nadchodzący czas zależeć będzie nie tylko od Waszego zaangażowania, ale również od otoczenia zewnętrznego. Otwórzcie swoje serca na potrzeby innych, udzielajcie im wsparcia i dodawajcie otuchy. Pozdrawiam Was Kochani i życzę samych pozytywnych okazji oraz nieskończonych pokładów optymizmu.

 

Energia nadchodzącego weekendu sprawi, że  odkryjecie w sobie niesamowitą siłę wewnętrzną, która pomoże Wam usunąć ze swej drogi wszelkie przeszkody. Sprzyjać będzie osiąganiu emocjonalnej równowagi, rozwojowi duchowemu i nauce. Wzmocni Wasze pragnienie do spełniania marzeń i realizacji weekendowych planów.

Dopisywać Wam będzie zdrowie i towarzyszyć dobre samopoczucie. Będziecie w dobrej kondycji, popychającej Was do większej mobilności, zawierania nowych znajomości i poznawania nowych miejsc. Prawdopodobnie będziecie chcieli poobcować z naturą lub odkryć nieznane miejsca - zapowiadają się więc wycieczki i odpoczynek na łonie przyrody. Być może staniecie przed koniecznością dokonania zmian. Niektórzy z Was podejmą ważne życiowe decyzje, obiorą nową drogę lub postanowią realizować swoje marzenia. W przypadku wystąpienia nieporozumień w partnerstwie, spróbujcie znaleźć “złoty środek”. Wspólna podróż może sprawić odrodzenie uczucia w partnerstwie. Skoncentrujcie się i odnajdźcie spokój, a to pozwoli Wam rozjaśnić umysł i sprzyjać będzie podejmowaniu racjonalnych decyzji. Jeżeli pozostaniecie w zgodzie ze sobą osiągniecie swój cel. Zapewnijcie bliskim Wam osobom poczucie bezpieczeństwa. Możecie odnaleźć coś co dawno uznaliście za utracone na zawsze. Unikajcie pośpiechu, postępujcie mądrze i rozważnie, Nie zadręczajcie się przeszłością.

Niech nadchodzący weekend przyniesie Wam szczęście oraz same pozytywne emocje


Uzyskaj profesjonalną poradę ezoteryczną lub życiową od tego Eksperta

teraz niedostępny
Perełka
Perełka
708 488 261 POLSKA 2.58 zł brutto
autor: Perełka, odwiedzin: 1131
"Wszelkie prawa zastrzeżone, treści chroniona prawami autorskimi. Żadna część nie może być wykorzystywana lub kopiowana w jakiejkolwiek elektronicznej, mechanicznej, fotograficznej lub innej formie zapisu bez pisemnej zgody autora"
FacebookYoutubeInstagram
Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2021 © 4C sp. z o.o.