Heart_5
Programy na żywo
Wieczor_hd Ayla

Ayla

Zapraszamy 2021-09-26
na żywo godz. 20:00

3528 Kumczo 2021-03-03 0

Wibracje numerologiczne na marzec 2021

Kumczo
POLSKI 
Tarot Wahadełko Numerologia
Uczucia Samopoczucie Finanse
0048224 452 456 POLSKA I ZAGRANICA 4.80 zł brutto
708 588 023 POLSKA 3.69 zł brutto
teraz dostępny

Sprawdź już dziś jakie będzie dla Twojej wibracji numerologicnej marzec... Może coś Cię zaskoczy?


Dla wibracji 1

Jedynki w marcu zachowają rozsądek i do wszelkich wydarzeń będziecie podchodzili asertywnie kierując się logiką i swoim doświadczeniem życiowym.

W pracy i finansach zakulisowe działania i wykorzystywanie nadarzających się okazji.
Wasza chytrość i przebiegłość pomoże w działaniach, ale uważajcie na fałszywych ludzi i sami nie próbujcie nikogo okłamać.

W związkach możecie podporządkować się silniejszemu, jak też kierować związkiem na zasadzie zależności.

W otoczeniu silna osoba, o charakterze przywódcy, która wywiera silny wpływ na wasze życie. Jest pomocna, ale jeżeli ktoś nie sprosta wymogom tej osoby staje się apodyktyczna.

W zdrowiu mogą pojawić się dolegliwości związane z przemianą materii, choroby przewodu pokarmowego, różnego rodzaju pasożyty.

To co jedynki zaskoczy to oddawanie się marzeniom, pożądanie, oderwanie od świata rzeczywistego. Dlatego uważajcie na życie w nierealnej rzeczywistości i topienie rozczarowań w wyidealizowanym przez siebie świecie.

Przesłanie anielskie: Nowa miłość 

Rozpoczyna się nowy rozdział w Twoim miłosnym życiu. Może to oznaczać nowego partnera lub ożywienie miłości w obecnym związku.
Bądź otwarty na nowych ludzi i nie trzymaj się kurczowo swoich przekonań dotyczących partnerstwa. Daj się ponieść nurtowi miłości.


Dla wibracji 2

Dwójeczki w marcu staną się wygodne korzystając z dobrodziejstw życia. Będziecie gościnni, towarzyscy czując zadowolenie, sytość i bezpieczeństwo materialne.

W pracy możecie odczuć niesprawiedliwość losu. Może ogarnąć was strach przed utrata pracy, jak też inne czynniki jak zdrowie może pokrzyżować plany.

W uczuciach miesiąc wzajemnej pomocy, ugody wspierania się. W związkach będziecie dobrze się rozumieli i z życzliwością i szacunkiem odnosili do siebie.

Od otoczenia raczej będziecie uciekać, nie mając zaufania do ludzi i chęci do kontaktu. Ktoś może być nieszczery wobec was z najbliższego otoczenia.

W zdrowiu zadbać o układ oddechowy i nerwowy. Może pojawić się dysfunkcja nerek i układu moczowego. Skontaktujcie się z lekarzem.

Niespodziankę sprawi wam ktoś z rodziny, to może być zaproszenie na ślub, wesele lub powiększenie rodziny.

Możecie mieć problemy z zasypianiem, wyolbrzymianie problemów i natłok pesymistycznych myśli. To lęki o podłożu nerwicowym.

Przesłanie anielskie: Poddanie się i uwolnienie 

Odpuść, pozwól Bogu i Aniołom pomóc sobie. Od czego się uwolnisz zostanie zastąpione czymś lepszym lub powróci do ciebie uzdrowienie. Nie kontroluj wyniku trudnej sytuacji i nie trzymaj się kurczowo tego co nie działa. Po prostu odpuść i pozwól sobie pomóc.

 

Dla wibracji 3

Dla trójek to miesiąc nowych pomysłów i możliwości, ale przede wszystkim optymizmu i podchodzenia do życia z taką lekkością. Radość da wam dziecko to które macie lub to które ma się narodzić.

W pracy i finansach zapowiada się miesiąc stabilizacji, ale też odpowiedzialnej i wytrwałej pracy. Będziecie zaradni, praktyczni, życzliwi i pomocni innym. Marzec trójki odczują jako miesiąc własnego wygodnictwa, dobrobytu i korzystania z tego co macie.

Nie powinniście narzekać na swój los, ale możecie odczuwać samotność emocjonalną.

Z otoczeniem możecie odczuwać bierność i brak działania. Odsuniecie sie od codziennej aktywności, poczekacie na lepszy czas, bo tak będzie podpowiadała wam intuicja.

W zdrowiu mogą pojawić się zaburzenia równowagi i problemy z kończynami dolnymi.

Niespodzianką może być dla was dziedziczenie majątku, sprawy związane z rodzinną  firmą, domem, ziemią.

Ostrzeżeniem dla trójek jest bierne czekanie na rozstrzygnięcie spraw i czekanie, że ktoś za was to zrobi. Zmiany na które czekacie mogą nie nadejść, jeżeli  będziecie składali odpowiedzialność na innych, zamiast sami działać.

Przesłanie anielskie: Intencja 

Twoje intencje tworzą Twoje doświadczenia. Co chcesz, aby się wydarzyło? Twoje myśli i uczucia odpowiadają Twoim prawdziwym uczuciom. Przyjrzyj się swoim oczekiwaniom i wyznacz sobie cel jaki chcesz osiągnąć. Rób wizualizację siebie i innych jako szczęśliwych, zadowolonych i spokojnych. Napełniaj swoje intencje miłością.

 

Dla wibracji 4

Czwórki może ogarnąć smutek i cierpienie z powodu czegoś co odeszło, a było dla was cenne. To może dotyczyć spraw uczuciowych, jak i ogólnego okresu życia, które szybko przeleciało. 

Praca i finanse bez zmian. Możecie mieć problemy z zasypianiem i wyolbrzymiać sprawy niepotrzebnie się zadręczając negatywnymi myślami. Niektóre czwóreczki mogą pracować w zmianie nocnej, co też powoduje bezsenność i zaburzenia w organizmie.

W uczuciach szczególnie dla tych co są w związkach może dochodzić do kłótni, sporów, konfliktów. Każde z was będzie broniło swoje poglądy, nie idąc na kompromis, co powoduje takie stanie w miejscu, zamiast ruszyć do przodu i rozwiązać problem.

Otoczenie będzie dla czwórek sprzyjające. Będziecie cieszyli się ze szczęścia w waszej rodzinie, ze szczęścia i spełnienia u dzieci, możliwość spotkań i nowych narodzin.

W zdrowiu dysfunkcja układu oddechowego i nerwowego. Choroby jamy ustnej i nosowej, zatoki.

W tym miesiącu czwórki może zaskoczyć spotkanie z dawno nie widzianą osobą, wspomnienia z dzieciństwa, z dawnych lat szkolnych czy z pracy.

Uważajcie na  emocje i wybuchowość kogoś z najbliższego otoczenia, gdyż nie mogąc sprostać jego wymaganiom może zakończyć się dla was niepomyślnie.

Przesłanie anielskie: Prawda i spójność

Jesteś prowadzony do wielkiej uczciwości wobec siebie i do tego, aby być szczerym wobec siebie we wszystkich czynnościach i działaniach. Porzuć wszystko co nieautentyczne i uwolnij niezdrowe sytuacje. Tam gdzie poddajemy się trudnym sytuacjom, cuda zawsze się pojawiają i uzdrawia się jakaś dziedzina życia na której nam zależy.

 

Dla wibracji 5

Dla piątek marzec to miesiąc świadomego i pewnego podążania wytyczoną przez siebie drogą. Wasza silna osobowość zmotywuje do działania , jak też wesprze innych.

W pracy będziecie pilni i wytrwali dzięki temu przyszłe sukcesy będziecie zawdzięczali sobie. Możecie w marcu przechodzić szkolenia, kursy, egzaminy.

W uczuciach partner może na chwilę was opuścić z powodu wyjazdu w sprawach zawodowych. Uważajcie na posmak zdrady, która może pojawić się w waszym związku

W domu sporo wyjazdów, ruchu, zapowiada się dynamiczny miesiąc z dążeniem do jakiegoś celu.

W otoczeniu obecność przyjaciół i życzliwość jaką was otoczą. Otworzą się nowe horyzonty i możliwości pozwalające na realizację pragnień.

W zdrowiu układ rozrodczy i wydalniczy, zaburzenia w gospodarce wodnej organizmu.

Mogą was zaskoczyć nieoczekiwane i nagłe wiadomości, propozycje, które wprawią was w zdziwienie. Pojawi się też u piątek tęsknota za niespełnioną miłością lub tęsknota za partnerem z powodu rozłąki.

Przesłanie anielskie: Słuchanie

Jesteś w kontakcie ze swoimi Aniołami a wiadomość, którą otrzymujesz jest bardzo prawdziwa, zaufaj Aniołom. Otrzymujesz wiadomości od Aniołów przez odczucia, sny, wizje, głos wewnętrzny, lub poczucie, że po prostu coś wiesz. Jeśli czujesz jakąś potrzebę np: zadzwonienia do kogoś lub przeczytania czegoś, to bardzo ważne żebyś za tym podążał.

 

Dla wibracji 6

Szóstki będą poszukiwać prawdy, zrozumienia, w konfliktowych sytuacjach potrzeba przeprowadzenia szczerej rozmowy opartej na faktach. Trzeba będzie rozwiązać istniejący konflikt, ale zachowajcie rozwagę i rozsądek, kiedy górę wezmą emocje.

W pracy i finansach dalekosiężne plany, wyznaczenie sobie celu życiowego, ale trzeba też się zatrzymać, aby rozpoznać granice własnych możliwości i nie ulec zaślepieniu.

W związkach może pojawić się posmak zdrady, partner może zaskoczyć odejściem w najmniej spodziewanym momencie. To miesiąc, gdzie szóstki snujecie plany, ale jakieś przeszkody, nie pozwalają ruszyć do przodu. 

Wasze samopoczucie może wskazywać na tęsknotę za miłością i cierpienie z powodu utraty czegoś wartościowego, co być może sami nie dopilnowaliście.

Zdrowotnie zaburzenia gospodarki wodno-elektrolitowej, zatrucia, utrata płynów.

Możecie wspominać dawne lata z dzieciństwa i młodości z kimś kogo dawno nie widzieliście.

Utracona miłość, rozczarowanie, może spowodować izolację od świata i ludzi i obojętność w poszukiwaniu nowego.

Przesłanie anielskie: Rozwój duchowy

To czas Twojego szybkiego rozwoju duchowego. Ciesz się tym procesem. W tym okresie możesz czuć mieszankę różnych uczuć: zakłopotanie, pobudzenie, lęk i ciekawość. Zechcesz czytać, zagłębiać, uczyć się i medytować, przez cały czas, ale równocześnie możesz mieć obawy, jak Twoja nauka wpłynie na pozostałe dziedziny życia. Nie martw się i zaufaj, że ta sama siła, która poprowadziła cię do rozwoju duchowego, zajmie się również wszystkim innym.

 

Dla wibracji 7

Dla siódemek to miesiąc zajmowania się sprawami materialnymi, spodziewajcie się wsparcia ze strony kogoś majętnego lub może zechcecie zasięgnąć pożyczki na cele rozwoju waszej działalności, remontów, budowy.

W pracy i finansach zachowajcie umiar i dostosujcie się do zaistniałej sytuacji. Zechcecie wprowadzić jakieś zmiany polepszające warunki waszej pracy.

W sprawach uczuciowych zadbacie o dom i rodzinę. Będziecie odpowiedzialni, kreatywni z gotowością niesienia pomocy. Miesiąc zajmowania się bezpieczeństwem i stabilizacją waszą i najbliższych. W domu wspólnie z rodziną zostaną rozpoczęte  jakieś nowe plany, projekty, budowanie czegoś stałego co polepszy waszą egzystencję. Wasze marzenia idą w dobrym kierunku i są do zrealizowania, to miesiąc działania i sprzyjającej energii.

W zdrowiu zaburzenia gospodarki wodno-elektrolitowej, dolegliwości nerek.

Zbytnie skupienie się na jakiejś dziedzinie, pasji, może doprowadzić was do izolacji i odosobnienia.

Przesłanie anielskie: Cuda

Cuda pojawiają się wszędzie dookoła. Zacznij je dostrzegać, a doświadczysz więcej cudów. Być może potrzebujesz teraz cudu na rozwiązanie problemu, więc się go spodziewaj. Bądź otwarty, aby przyjąć pomoc Boga w rozwiązaniu sprawy w sposób, który Cię zaskoczy. Wizualizuj swoje potrzeby i czuj się wspomagany przez Bożą mądrość i kreatywność.

 

Dla wibracji 8

Marzec dla ósemek to miesiąc dzielenia się i gotowość niesienia pomocy innym. To czego macie w nadmiarze zechcecie ofiarować i podzielić się, będąc wsparciem nie tylko w sprawach finansowych, ale tez duchowych. To czas doskonalenia się w dawaniu i braniu i utrzymaniu równowagi, więc spodziewajcie się też wsparcia dla was.

Sprawy pracy i finansowe będą stabilne, ale możecie odczuwać wewnętrzne niezadowolenie z powodu spraw uczuciowych i tęsknotą za miłością.

W uczuciach  potrzebna będzie cierpliwość, aby utrzymać równowagę w związku. Nie wydawać też pochopnych i krzywdzących sądów o partnerze, jak też o najbliższych członkach rodziny. To czas, proces, kiedy każdy powinien się określić czego wymaga od życia, siebie i innych.

Nadzieja na lepsze jutro i szczęśliwy los ósemki nie opuści, wierzycie w dobra gwiazdę, a nawet jesteście chronieni przez Siły Wyższe. Niespodziankę sprawi wam energiczna osoba pełna wdzięku, zmysłowości i kreatywności. Możecie też zapragnąć coś zmienić w sobie wewnętrznie i zewnętrznie, upiększyć się, poprawić wygląd.

W ostrzeżeniach karty doradzają, abyście nie żyli przeszłością, której czepiacie się kurczowo, łudząc się, że zdołacie odbudować coś, co dawno zostało zniszczone.

Przesłanie anielskie: Sny

Zwróć uwagę na swoje sny w których otrzymujesz ważny przekaz. Postaraj się zaraz po przebudzeniu zapamiętać, zapisać każdy fragment, który pamiętasz a reszta snu pojawi się w twojej pamięci. Te powtarzające się sny oznaczają wiadomość, którą Twoja wyższa jaźń i Aniołowie starają się Tobie przekazać.

 

Dla wibracji 9

Dziewiątki w marcu czeka sporo ruchu, wyjazdów, dążenie do wyznaczonego sobie celu.

To dynamiczny miesiąc, mogą być wyjazdy służbowe, ciągłe przemieszczania się, zmiana miejsca zamieszkania.

Niektóre dziewiątki czeka praca w dużych firmach, korporacjach, praca na wysokościach, która wzbudzi u was lęk, ale poradzicie sobie, pomimo tej wewnętrznej niepewności.

W sprawach uczuciowych mogą pojawić się pragnienia przeżycia romantycznej miłości, ale uważajcie, bo może się to zakończyć rozczarowaniem. W związkach niepewność uczuć, wahania i zwlekanie z podjęciem decyzji, ciągłe odkładanie na potem. W sprawach rodziny i domu bezpieczeństwo i stabilizacja, jednak możecie pragnąć jakiejś zmiany, pomimo, że macie wszystko co potrzebujecie.

W zdrowiu mogą pojawić się choroby dolnej części przewodu pokarmowego, niedrożność jelit.

Mogą was zaskoczyć niespodziewane kursy, egzaminy, szkolenia, które przebiegną w pozytywny sposób dla was.

Przesłanie anielskie: Radość

Radość i zabawa to anielska droga. Aniołowie chcą, abyś do swojego życia włączył zabawę, bo przyjemność jest koniecznością, a nie luksusem. Jesteś odpowiedzialny za wiele spraw, potrzebujesz stabilizacji w kwestii czasu, pieniędzy i innych środków. Jednak regularna dawka przyjemności pomoże Ci w osiągnięciu celu. Gdy się bawisz i śmiejesz - relaksujesz się, co daje ci większy przypływ pomysłów, energii skupienia.


Uzyskaj profesjonalną poradę ezoteryczną lub życiową od tego Eksperta

teraz dostępny
Kumczo
Kumczo
708 588 023 POLSKA 3.69 zł brutto
autor: Kumczo, odwiedzin: 3528
"Wszelkie prawa zastrzeżone, treści chroniona prawami autorskimi. Żadna część nie może być wykorzystywana lub kopiowana w jakiejkolwiek elektronicznej, mechanicznej, fotograficznej lub innej formie zapisu bez pisemnej zgody autora"
FacebookYoutubeInstagram
Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2021 © 4C sp. z o.o.