Heart_4
Programy na żywo
Wieczor_hd TarocistaLeszek

Tarocista Leszek

Zapraszamy 2021-04-12
na żywo godz. 22:00

1286 Vera 2021-03-01 0

Horoskop astrologiczny biznesowy 01.03 - 07.03.2021

Vera
POLSKI 
Tarot Astrologia - horoskop Numerologia
Uczucia, Finanse, Rozwój duchowy
0048224 452 404 POLSKA I ZAGRANICA 9.00 zł brutto
708 888 098 POLSKA 7.69 zł brutto
teraz dostępny

Marzec przyniesie zmienną aurę oraz wielość złożonych układów kosmicznych, oddziałujących na nasze nastroje i działania.

Miesiąc wniesie przedsmak wiosny, czyli energię Słońca w znaku Ryb oraz przesilenie wiosenne w dniu 20 marca. Dzień ten oznacza wejście Słońca w znak Barana oraz w nowy rok astrologiczny. W zgodzie z haldejskim porządkiem świata, rządy nad światem obejmie planeta Saturn.

Patron roku, Saturn, niestety, zapowiada mozół, trud, ograniczenia, restrykcje, dystans, lęk i cierpienie. Nie sprzyja zabawie czy przyjemnościom. Epidemia oraz jej konsekwencje nadal wpływać będą na nasze zachowanie. Odczujemy brak poczucia bezpieczeństwa, ostrożność, nieufność, ale i chęć buntu czy kontestację.


Przez większość marca towarzyszyć nam będzie Słońce, Neptun i Wenus w znaku Ryb. Silnie energetycznie odczujemy pozycję Merkurego, który przez pół miesiąca rezydować będzie w znaku Wodnika a pół w znaku Ryb.

Tak spektakularne położenie czterech planet w jednym, sensytywnym, znaku przyniesie bogatszą fantazję, żywą, kreatywną wyobraźnię, pamięć i zdolność do przystosowania się. Wzrośnie poczucie intuicji, wrażliwości i współczucia, chętniej nawiązywane będą miłe i serdeczne kontakty międzyludzkie.

 

Marzec pozwoli na łagodne przejście z zimy do wiosny.

 

1 marzec - poniedziałek

Sympatyczna aura dnia. Trygony Księżyca do Saturna, Merkurego i Jowisza wniosą nieco chłodu i zdystansowania w relacjach ale przełożą się na zaangażowanie w pracę. Dobra pora na rozwiązywanie problemów produkcyjnych, organizowanie zebrań, planowanie, robienie zestawień, bilansów i rozważanie budżetu.

 

2 marzec - wtorek

Trudny dzień spowodowany kwadraturą Księżyca do Plutona i przejściem Księżyca do znaku Skorpiona. Odczujemy presję, lęk, brak poczucia bezpieczeństwa, żal za dawne czy niebyłe krzywdy. Szukać będziemy pretekstów do ataku. Możliwe zerwania stosunków i konflikty, nie tylko słowne. Trudno w takim dniu działać konstruktywnie czy podejmować rozsądne decyzje.

Możliwość zaostrzenia chorób przewlekłych, urazów, nieszczęśliwych wypadków, migren, przemęczenia.

 

3 marzec - środa

Zróżnicowana aura dnia. Negatywne tranzyty Księżyca do Saturna i Urana zostaną załagodzone trygonami Księżyca do Wenus i Słońca oraz sekstylem do Urana. Tak więc wczorajsze i dzisiejsze spory i żale zostaną zneutralizowane a nasz stan ducha i psychiki wieczorem ewidentnie się poprawi.

 

4 marzec - czwartek

Dzień upłynie pod wpływem przejścia Marsa w znak Bliźniąt oraz Księżyca w znak Strzelca. Aspekty te wzmocnią optymizm, nastroją na sukces, poprawią aktywność. Wszyscy nastawiają się na przekaz informacji - zaczynają mówić szybciej, głośniej a wypowiedzi są bardziej energiczne, To dobry czas dla handlowców, sprzedawców, ludzi reklamy. Wszystko znajduje się w ruchu, nic nie jest odkładane na później. Wzrasta liczba telefonów, listów i wiadomości.

Półtoramiesięczny tranzyt Marsa przez znak Bliźniąt to dobra pora na podróże w interesach, pertraktacje, które zapewniają szybkie wnioski i decyzje, a także na rozpowszechnianie informacji.

 

5 marzec - piątek

Znakomita aura dnia ! Księżyc w znaku energicznego Strzelca oraz Merkury w koniunkcji do Jowisza przyniesie pozytywny nastrój, optymistyczne myśli i plany, gotowość do nowych znajomości i związków, życzliwość, otwartość. Pojawią się nowe pomysły biznesowe i perspektywy do ich realizacji lub rozszerzenie już prowadzonej działalności.. Udadzą się wszelkie negocjacje, zostaną zdane egzaminy. To jeden z najlepszych dni w roku.

 

6 marzec - sobota

Dobry wczorajszy nastrój zafunkcjonuje także w weekend. Sekstyle Księżyca z Jowiszem i Merkurym przełożą się na fizyczną i mentalną aktywność, wzrośnie ilość informacji, kontaktów, wszelkich rozmów, częściej zadzwoni telefon. Trudno będzie usiedzieć na miejscu. To korzystny czas na krótkie narady biznesowe, spotkania, przekazywanie dokumentów a także spacery i aktywność fizyczną.

 

7 marzec - niedziela

Przejście Księżyca do znaku Koziorożca obniży nastrój emocjonalny. Wzrośnie poczucie honoru, obowiązku, odpowiedzialności i samodyscypliny. Uwaga skieruje się w stronę spraw materialnych, nasili się dążenie do podtrzymania prestiżu i reputacji. Popołudniowy trygon Księżyca do Urana wniesie element niespodzianki, w postaci sensacyjnej wiadomości, nagłego pomysłu, olśnienia. Rozwiązanie starych problemów przyjdzie naturalnie i od niechcenia.


Uzyskaj profesjonalną poradę ezoteryczną lub życiową od tego Eksperta

teraz dostępny
Vera
Vera
708 888 098 POLSKA 7.69 zł brutto
autor: Vera, odwiedzin: 1286
"Wszelkie prawa zastrzeżone, treści chroniona prawami autorskimi. Żadna część nie może być wykorzystywana lub kopiowana w jakiejkolwiek elektronicznej, mechanicznej, fotograficznej lub innej formie zapisu bez pisemnej zgody autora"
FacebookYoutubeInstagram
Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2021 © 4C sp. z o.o.